Форум інвесторів в нерухомість: відгуки про новобудови - Реєстрація

Реєструючись на форумі "gitlo.in.ua", ви підтверджуєте свою згоду з наступними умовами. Якщо ви не згодні з ними, будь ласка, не заходьте і не користуйтесь "gitlo.in.ua". Ми залишаємо за собою право змінювати ці правила будь-коли, і зробимо усе, щоб проінформувати вас про це, однак з вашої сторони було б розумно переглядати періодично цей текст на предмет змін, оскільки користування форумом "gitlo.in.ua" після поновлення / виправлення умов користування означає вашу згоду з ними.

Наш форум працює на базі скрипта для створення конференцій phpBB, випущене за ліцензією "GNU General Public License v2". Завантажити його можна за адресою в мережі www.phpbb.com. Обмеження ліцензії GPL для програмного забезпечення phpBB суворо повязані з організацією і підтримкою інтернет-конференцій, і phpBB Limited не несе відповідальності за те, що забороняється адміністрацією як допустимого вмісту і / або поведінки в них. За додатковою інформацією про phpBB звертайтеся за адресою www.phpbb.com.

Реєструючись на форумі Ви погоджуєтесь не розміщувати образливі, непристойні, вульгарні, наклепницькі, заклики до національної ворожнечі та інші повідомлення, які можуть порушувати закони вашої країни, країни, яка надає послуги хостингу для форуму "gitlo.in.ua" або міжнародне право. Такі дії можуть призвести до негайної і постійної відмови у доступі до форуму, при цьому ваш провайдер буде повідомлений про це, якщо ми будемо вважати це за потрібне. IP-адреси усіх повідомлень зберігаються для забезпечення проведення такої політики. Ви погоджуєтеся з тим, що адміністратори "gitlo.in.ua" мають право видаляти, редагувати, переносити та закривати будь-яку тему в будь-який час на свій розсуд. Як користувач ви погоджуєтесь з тим, що введена Вами інформація буде зберігатися в базі даних. Хоча ця інформація не буде відкрита третім особам без вашої згоди, ні адміністрація конференції "gitlo.in.ua", ні phpBB Limited не буде нести відповідальність за дії хакерів, які можуть призвести до несанкціонованого доступу до неї.