Яку шпакльовку вибрати (виробник, пакування)

Технології нанесення штукатурки, шпаклювання стін, поклейка шпалер, лакофарбові роботи
Відповісти
Аватар користувача
Nikola
Повідомлень: 8
З нами з: 13 листопада 2018, 17:46

Повідомлення Nikola » 24 травня 2019, 14:05

Тем про те як шпаклювати море й відео на Ютубі, а ось яку краще брати шпакльовку – в магазині тисячі, різних виробників й є готові, є такі що потрібно самому готувати – лише додай води. Тож як вибирати, не знайшов на форумах тем саме про вибір шпакльовок. А ще є два в одному – стартова та фінішна в одному мішку. З тих виробників що роблять, точніше продають у нас знаю чи чув лишень Knauf, мабуть її і буду брати, бо про інших виробників навіть ніколи не чув, але буду вдячний за коментар від фахівців у шпаклювальній справі :)

Аватар користувача
Neron
Повідомлень: 12
З нами з: 14 листопада 2018, 16:22

Повідомлення Neron » 24 травня 2019, 16:07

найкраща і зручна в роботі це фінська шпаклівка "Ветоніт LR +" - краще її поки ще нічого не придумали продається в мішках по 25 кг у вигляді порошкової суміші. І не забудьте що обов’язково використовувати і стартову і фінішну одного вирорбника, так вони гарантовано будуть краще триматись одна іншу

Аватар користувача
GENEVE
Повідомлень: 3
З нами з: 24 лютого 2019, 22:16

Повідомлення GENEVE » 29 травня 2019, 13:55

Ми використовуємо Vetonit LR + і Stabill. Обидві легко шліфується навіть руками. Дуже хороша якість, гарна консистенція. Єдиний момент ... товстий шар довго сохне. Ротбанд схоплюється набагато швидше

Аватар користувача
Gtnmrf
Повідомлень: 9
З нами з: 03 березня 2019, 07:39

Повідомлення Gtnmrf » 03 червня 2019, 07:34

Для початку потрібно визначитись, що ви хочете від стін:
Трохи підрівняти просто для клеєння шпалер - підійде Vetonit LR +
Нормально вирівняти кути (щоб малюнки на шпалерах йшли паралельно кутам, тому що це більше впадає в очі) і підрівняти основні ями стін - Ротбанд і Vetonit LR +
Вировнять ідеально стіни під фарбування - Ротбанд і Sheetrock
Грунтовку беру частіше Юніс.
Я звик використовувати ці матеріали, інші користуються чим небудь іншим. Зараз послухаємо хто, що запропонує. І не забувайте, що в різних регіонах різні матеріали вважаються найбільш поширеними.

Аватар користувача
Nbol-
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2019, 21:13

Повідомлення Nbol- » 03 червня 2019, 13:19

Скажете пожалуйста, в нашей провинции кроме турецкой шпаклевки SATEN EUROGIPS выбирать особо не из чего, я ее уже и купил, теперь вот ищу информацию как с ней работать новичку, тяжело или нормальная она и как-то практически не обсуждают ее по форумам, она не популярна или все используют Ветонит LR +? У нас про Вертонит слышали, но говорят не везут потому что он дорогой и его брать никто не будет. SATEN EUROGIPS у нас чистовая стоит 143 грн, а стартовая 132 грн. - это мешки по 25 кг.

Аватар користувача
KhdS
Повідомлень: 3
З нами з: 25 квітня 2019, 09:56

Повідомлення KhdS » 19 червня 2019, 13:18

Vetonit LR + идеальный вариант, но дорогой, мешок 20 кг дороже 300 грн, SATEN EUROGIPS – тоже неплохой вариант в работе для новичка самое то, очень долго не застывает и можно ровнять на стене, Knauf – большинство ремонтных бригад в нашем регионе пользуются именно им, стоит одинаково, как и SATEN EUROGIPS, но гораздо быстрее застывает и при работе со стартом нужно шевелиться очень быстро

Аватар користувача
SureaL
Повідомлень: 3
З нами з: 01 березня 2019, 13:39

Повідомлення SureaL » 21 червня 2019, 09:54

З мого досвіду, найкращою полімерною шпаклівкою є Sheetrock. Ні Vetonit, ні UNIS навіть поруч з нею стоять. З приводу якості - однозначно Vetonit стабільніше ніж UNIS, тільки через те, що досвід виробництва більше і технологія відпрацьована у Vetonit.
Vetonit LR + - Облицювальна шпаклівка на полімерній основі. Обробна шпаклівка Vetonit LR + підходить для кінцевого вирівнювання стін і стель в сухих приміщеннях. Містить полімерний клей. При змішуванні з водою утворюється готова до застосування суміш білого кольору.
* Витрата: 1,2 кг / м2 (при товщині шару 1мм)
* Фракція: 0 - 0,2 мм
* Час твердіння: 1-2 доби
Vetonit KR - Облицювальна шпаклівка на органічній основі для сухих приміщень. Колір бежевий
* Витрата: 1,2 кг / м2 (при товщині шару 1 мм)
* Фракція: 0-0,2 мм
* Час твердіння: 1-2 доби
Принципова різниця в запаху - KR з казеїновим і запах специфічний. Працювати з ними теж по різному, але це зрозуміє лише фахівець. LR жорсткіше. Шкурити приблизно однаково.
Vetonit відрізняється ще за місцем виробництва - синій (Росія), зелений (Фінська)
В принципі, багато продуктів більш менш однакові, але є лідери в кожній категорії продуктів і на ринках окремі продукти теж більш поширені.
3 кроки до правильного вибору шпаклівки:
КРОК 1. Спочатку визначте який результат ви хочете отримати: де будете застосовувати? Яка основа? яке подальше фінішне покриття.
КРОК 2. Який у Вас бюджет: будете наймати малярів? чи можете дозволити собі якісні матеріали?
КРОК 3. Визначення вибору матеріалів:
- якщо будете працювати самі і можете дозволити собі якісні матеріали - беріть готові шпаклівки, з них явний лідер - Sheetrock. Це кращий варіант для самостійних робіт - заощадивши на оплаті малярів, ви купуєте хорошу шпаклівку, яка дуже зручна в роботі. Для того щоб нею шпаклювати погано - потрібно дуже сильно "постаратися"
- якщо будете наймати малярів, вони звичайно будуть просити середньої якості продукти (мінімум). Тут звичайно полімерні шпаклівки (для сухих опалюваних приміщень) більш кращі. Серед них найбільш популярні (в першу чергу звичайно ж через перевірену роками якість) - це Vetonit. З Vetonit будівельники вважають за краще фінський LR. Вибирати їх потрібно за основними характеристиками вказуються виробником: тип і фракція наповнювача, витрата, ціна.
Якщо вам малярі будуть говорити про те що краще або гірше, знайте що в основному це особистий досвід і переваги. Якщо будуть від чогось відмовляти - запропонуйте їм попрацювати з цементною шпаклівками (там теж є фінішні) - їх гонор відразу пропаде.
Взагалі ця тема дуже велика і моя відповідь дуже поверхнева. Але інформації по вибору шпаклівки для дому - Вам буде достатньо.

Аватар користувача
Papa
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2019, 19:18

Повідомлення Papa » 21 червня 2019, 15:36

Якщо стоїть задача підготовити під фарбування, то можу запропонувати два варіанти:
1. Добре прогрунтувати. Прошпаклювати Ветоніт ЛР +, знадобиться мінімум два проходи з легким шліфуванням між шарами, і шліфуванням під лампу, до задовільного вигляду, ґрідом 180, не нижче. Зняти добре пил, вологими ганчірками, або пилососом. Добре прогрунтувати. В принципі, можна фарбувати (тоді грід шліф сітки 250-320), але результат буде не дуже.
Для відмінного результату, потрібно прошпаклювати ще, теж мінімум 2 проходи, зеленим Шитрок зі шліфуванням 250-320.
Далі можна фарбувати, або акуратно дуже, з рівною витратою по поверхні, прогрунтовавши прозорою "ґрунтовкою", або ж робити перший шар фарби грунтовки - розбавити з водою по інструкції з відра.
2. Добре прогрунтувати. Шпаклювати гіпсовою шпаклівкою типу Сатен. Шпаклювати-шліфувати під лампу до задовільного результату. Але тут та сама ситуація з Шитрок.
Крім Шитрок, на "фінішну" обробку, можна використовувати і інші готові, тонкомолоті суміші, але тут ситуація як з Сатен - що не гірше, то - дорожче, а що дешевше, то - гірше, і немає тоді сенсу.
Шитрок коштує від 400 грн і вище / відро 25кг.
Ветонит ЛР + 260-320 грн / мішок 25 кг, витрата залежить від нерівностей.
Сатени стоять 100-120 грн / мішок 30кг.
Суть варіантів,
"Великі" нерівності (0-3мм) згладити сумішшю дешевше, а під фарбування зробити тонюсенький шар гладкою шпаклівкою.
Суть різниці варіантів,
шпаклівка ЛР на "клейовий основі", на полімерному в'яжучому - довго придатна до роботи - твердне в міру висихання, тиждень в закритому відрі, далі протухає - шпаклювати можна, але смердить;
сатенгіпс, тощо. схожі, на гіпсовому в'яжучому, придатна до роботи, до початку схоплювання, хвилин 20-30 після замісу, але це якщо між замісами ретельно вимивати весь інструмент і підсушувати (тобто, потрібно мати мінімум два комплекти інструменту та відер ), якщо інструмент не ретельно мити, то кожен наступний заміс коротше на 5 хвилин, не мало суміші йде в сміття;
ЛР м'яка, легка, готове покриття однорідне, легко і передбачувано шліфується;
гіпсове тонкошарове покриття тверде, щільне (від цього і витрата трохи більше очікуваного в порівнянні з ЛР), неоднорідне за властивостями.

Аватар користувача
Duda
Повідомлень: 11
З нами з: 06 лютого 2019, 10:18

Повідомлення Duda » 23 червня 2019, 19:47

Доброго всім вечора! Підкаже хто чим відрізняється Knauf НР FINISH від Knauf MULTI-FINISH. Як сам бачу суттєва різниця в ціні, мультіфініш в півтора рази дорожче при тому що його 20 кг у мішку, а просто фініш 25. Але чи варто переплачувати. Шпаклюю по ЦПС, вже зашпаклював Кнауф Старт, зараз вибираю фінішну, й не знаю з чого вибирати. Розхвалений Ветоніт у нас не продається, та й дуже дорого коштує, тим більше він готовий вже до використання і якщо замовляти з доставкою він взагалі стане золотим.

Аватар користувача
Mityay
Повідомлень: 26
З нами з: 29 жовтня 2018, 20:48

Повідомлення Mityay » 30 червня 2019, 06:38

Если речь не вести про готовые к использованию шпаклевки, которые очень дорогие, то мы используем в работе Sniezka Acryl-Putz "2 в 1", ее можно использовать и под старт и под финишное нанесение. На гипсокартоне вполне хватает одного проходы и сразу покраска. Она немного дороже же турецкие Сатен, но дешевле Vetonit, которого у нас в прицепе нет

Аватар користувача
SitiMan
Повідомлень: 4
З нами з: 06 лютого 2019, 10:38

Повідомлення SitiMan » 07 серпня 2019, 05:57

Ceresit CT-126 – мабуть краща шпаклівка для підготовки стін під фарбування. Не стає грудками, добре і рівно наноситься на стінку. Є з чим порівняти. Всю квартиру обробили цією шпаклівкою. Не пошкодували, що вибрали саме Церезіт. Знайомі будівельники теж часто рекомендують церезит, або Акрілла путц.

Аватар користувача
Spenser
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2019, 11:41

Повідомлення Spenser » 09 серпня 2019, 21:10

Майстри люблять Acryl-Putz. Фракція дрібна і головне що легко затирається. Якщо під фарбування то підходить, але якщо під шпалери - то відвалиться все разом зі шпакльовкою

Аватар користувача
Budmaster
Повідомлень: 7
З нами з: 02 червня 2019, 14:48

Повідомлення Budmaster » 04 січня 2020, 08:05

найкраща і практична шпаклівка це Фінська шпаклівка "Ветоніт LR +" - переконаний краще її поки ще нічого не придумали продається в мішках по 25 кг у вигляді порошкової суміші. Ну а з приводу грунтовки так це само собою обов'язкова процедура після кожної операції і перед фарбування і перед обклеюванням шпалерами обов'язково

Аватар користувача
Graf
Повідомлень: 36
З нами з: 29 листопада 2018, 13:24

Повідомлення Graf » 03 листопада 2020, 18:34

Я би радив не брати багато шпатлівки відразу, бо при зберіганні в неналежних умовах, навіть дорога шпатлівка втрачає свої властивості, особливо це можна часто спостерігати взимку, коли вона перемерзне і потім не виходить зробити рівну поверхню, бо камінчики лишають полоси. Візьміть мішечок чи відерко – все добре, беріть далі.

Ви переглядаєте гілку форуму: Яку шпакльовку вибрати (виробник, пакування)


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти