Яку шпакльовку вибрати (виробник, пакування)

Технології нанесення штукатурки, шпаклювання стін, поклейка шпалер, лакофарбові роботи
Відповісти
Аватар користувача
Nikola
Повідомлень: 9
З нами з: 13 листопада 2018, 17:46

Повідомлення Nikola » 24 травня 2019, 14:05

Тем про те як шпаклювати море й відео на Ютубі, а ось яку краще брати шпакльовку – в магазині тисячі, різних виробників й є готові, є такі що потрібно самому готувати – лише додай води. Тож як вибирати, не знайшов на форумах тем саме про вибір шпакльовок. А ще є два в одному – стартова та фінішна в одному мішку. З тих виробників що роблять, точніше продають у нас знаю чи чув лишень Knauf, мабуть її і буду брати, бо про інших виробників навіть ніколи не чув, але буду вдячний за коментар від фахівців у шпаклювальній справі :)

Аватар користувача
Neron
Повідомлень: 24
З нами з: 14 листопада 2018, 16:22

Повідомлення Neron » 24 травня 2019, 16:07

найкраща і зручна в роботі це фінська шпаклівка "Ветоніт LR +" - краще її поки ще нічого не придумали продається в мішках по 25 кг у вигляді порошкової суміші. І не забудьте що обов’язково використовувати і стартову і фінішну одного вирорбника, так вони гарантовано будуть краще триматись одна іншу

Аватар користувача
GENEVE
Повідомлень: 3
З нами з: 24 лютого 2019, 22:16

Повідомлення GENEVE » 29 травня 2019, 13:55

Ми використовуємо Vetonit LR + і Stabill. Обидві легко шліфується навіть руками. Дуже хороша якість, гарна консистенція. Єдиний момент ... товстий шар довго сохне. Ротбанд схоплюється набагато швидше

Аватар користувача
Gtnmrf
Повідомлень: 12
З нами з: 03 березня 2019, 07:39

Повідомлення Gtnmrf » 03 червня 2019, 07:34

Для початку потрібно визначитись, що ви хочете від стін:
Трохи підрівняти просто для клеєння шпалер - підійде Vetonit LR +
Нормально вирівняти кути (щоб малюнки на шпалерах йшли паралельно кутам, тому що це більше впадає в очі) і підрівняти основні ями стін - Ротбанд і Vetonit LR +
Вировнять ідеально стіни під фарбування - Ротбанд і Sheetrock
Грунтовку беру частіше Юніс.
Я звик використовувати ці матеріали, інші користуються чим небудь іншим. Зараз послухаємо хто, що запропонує. І не забувайте, що в різних регіонах різні матеріали вважаються найбільш поширеними.

Аватар користувача
Nbol-
Повідомлень: 3
З нами з: 24 березня 2019, 21:13

Повідомлення Nbol- » 03 червня 2019, 13:19

Скажете пожалуйста, в нашей провинции кроме турецкой шпаклевки SATEN EUROGIPS выбирать особо не из чего, я ее уже и купил, теперь вот ищу информацию как с ней работать новичку, тяжело или нормальная она и как-то практически не обсуждают ее по форумам, она не популярна или все используют Ветонит LR +? У нас про Вертонит слышали, но говорят не везут потому что он дорогой и его брать никто не будет. SATEN EUROGIPS у нас чистовая стоит 143 грн, а стартовая 132 грн. - это мешки по 25 кг.

Аватар користувача
KhdS
Повідомлень: 3
З нами з: 25 квітня 2019, 09:56

Повідомлення KhdS » 19 червня 2019, 13:18

Vetonit LR + идеальный вариант, но дорогой, мешок 20 кг дороже 300 грн, SATEN EUROGIPS – тоже неплохой вариант в работе для новичка самое то, очень долго не застывает и можно ровнять на стене, Knauf – большинство ремонтных бригад в нашем регионе пользуются именно им, стоит одинаково, как и SATEN EUROGIPS, но гораздо быстрее застывает и при работе со стартом нужно шевелиться очень быстро

Аватар користувача
SureaL
Повідомлень: 3
З нами з: 01 березня 2019, 13:39

Повідомлення SureaL » 21 червня 2019, 09:54

З мого досвіду, найкращою полімерною шпаклівкою є Sheetrock. Ні Vetonit, ні UNIS навіть поруч з нею стоять. З приводу якості - однозначно Vetonit стабільніше ніж UNIS, тільки через те, що досвід виробництва більше і технологія відпрацьована у Vetonit.
Vetonit LR + - Облицювальна шпаклівка на полімерній основі. Обробна шпаклівка Vetonit LR + підходить для кінцевого вирівнювання стін і стель в сухих приміщеннях. Містить полімерний клей. При змішуванні з водою утворюється готова до застосування суміш білого кольору.
* Витрата: 1,2 кг / м2 (при товщині шару 1мм)
* Фракція: 0 - 0,2 мм
* Час твердіння: 1-2 доби
Vetonit KR - Облицювальна шпаклівка на органічній основі для сухих приміщень. Колір бежевий
* Витрата: 1,2 кг / м2 (при товщині шару 1 мм)
* Фракція: 0-0,2 мм
* Час твердіння: 1-2 доби
Принципова різниця в запаху - KR з казеїновим і запах специфічний. Працювати з ними теж по різному, але це зрозуміє лише фахівець. LR жорсткіше. Шкурити приблизно однаково.
Vetonit відрізняється ще за місцем виробництва - синій (Росія), зелений (Фінська)
В принципі, багато продуктів більш менш однакові, але є лідери в кожній категорії продуктів і на ринках окремі продукти теж більш поширені.
3 кроки до правильного вибору шпаклівки:
КРОК 1. Спочатку визначте який результат ви хочете отримати: де будете застосовувати? Яка основа? яке подальше фінішне покриття.
КРОК 2. Який у Вас бюджет: будете наймати малярів? чи можете дозволити собі якісні матеріали?
КРОК 3. Визначення вибору матеріалів:
- якщо будете працювати самі і можете дозволити собі якісні матеріали - беріть готові шпаклівки, з них явний лідер - Sheetrock. Це кращий варіант для самостійних робіт - заощадивши на оплаті малярів, ви купуєте хорошу шпаклівку, яка дуже зручна в роботі. Для того щоб нею шпаклювати погано - потрібно дуже сильно "постаратися"
- якщо будете наймати малярів, вони звичайно будуть просити середньої якості продукти (мінімум). Тут звичайно полімерні шпаклівки (для сухих опалюваних приміщень) більш кращі. Серед них найбільш популярні (в першу чергу звичайно ж через перевірену роками якість) - це Vetonit. З Vetonit будівельники вважають за краще фінський LR. Вибирати їх потрібно за основними характеристиками вказуються виробником: тип і фракція наповнювача, витрата, ціна.
Якщо вам малярі будуть говорити про те що краще або гірше, знайте що в основному це особистий досвід і переваги. Якщо будуть від чогось відмовляти - запропонуйте їм попрацювати з цементною шпаклівками (там теж є фінішні) - їх гонор відразу пропаде.
Взагалі ця тема дуже велика і моя відповідь дуже поверхнева. Але інформації по вибору шпаклівки для дому - Вам буде достатньо.

Аватар користувача
Papa
Повідомлень: 3
З нами з: 22 лютого 2019, 19:18

Повідомлення Papa » 21 червня 2019, 15:36

Якщо стоїть задача підготовити під фарбування, то можу запропонувати два варіанти:
1. Добре прогрунтувати. Прошпаклювати Ветоніт ЛР +, знадобиться мінімум два проходи з легким шліфуванням між шарами, і шліфуванням під лампу, до задовільного вигляду, ґрідом 180, не нижче. Зняти добре пил, вологими ганчірками, або пилососом. Добре прогрунтувати. В принципі, можна фарбувати (тоді грід шліф сітки 250-320), але результат буде не дуже.
Для відмінного результату, потрібно прошпаклювати ще, теж мінімум 2 проходи, зеленим Шитрок зі шліфуванням 250-320.
Далі можна фарбувати, або акуратно дуже, з рівною витратою по поверхні, прогрунтовавши прозорою "ґрунтовкою", або ж робити перший шар фарби грунтовки - розбавити з водою по інструкції з відра.
2. Добре прогрунтувати. Шпаклювати гіпсовою шпаклівкою типу Сатен. Шпаклювати-шліфувати під лампу до задовільного результату. Але тут та сама ситуація з Шитрок.
Крім Шитрок, на "фінішну" обробку, можна використовувати і інші готові, тонкомолоті суміші, але тут ситуація як з Сатен - що не гірше, то - дорожче, а що дешевше, то - гірше, і немає тоді сенсу.
Шитрок коштує від 400 грн і вище / відро 25кг.
Ветонит ЛР + 260-320 грн / мішок 25 кг, витрата залежить від нерівностей.
Сатени стоять 100-120 грн / мішок 30кг.
Суть варіантів,
"Великі" нерівності (0-3мм) згладити сумішшю дешевше, а під фарбування зробити тонюсенький шар гладкою шпаклівкою.
Суть різниці варіантів,
шпаклівка ЛР на "клейовий основі", на полімерному в'яжучому - довго придатна до роботи - твердне в міру висихання, тиждень в закритому відрі, далі протухає - шпаклювати можна, але смердить;
сатенгіпс, тощо. схожі, на гіпсовому в'яжучому, придатна до роботи, до початку схоплювання, хвилин 20-30 після замісу, але це якщо між замісами ретельно вимивати весь інструмент і підсушувати (тобто, потрібно мати мінімум два комплекти інструменту та відер ), якщо інструмент не ретельно мити, то кожен наступний заміс коротше на 5 хвилин, не мало суміші йде в сміття;
ЛР м'яка, легка, готове покриття однорідне, легко і передбачувано шліфується;
гіпсове тонкошарове покриття тверде, щільне (від цього і витрата трохи більше очікуваного в порівнянні з ЛР), неоднорідне за властивостями.

Аватар користувача
Duda
Повідомлень: 11
З нами з: 06 лютого 2019, 10:18

Повідомлення Duda » 23 червня 2019, 19:47

Доброго всім вечора! Підкаже хто чим відрізняється Knauf НР FINISH від Knauf MULTI-FINISH. Як сам бачу суттєва різниця в ціні, мультіфініш в півтора рази дорожче при тому що його 20 кг у мішку, а просто фініш 25. Але чи варто переплачувати. Шпаклюю по ЦПС, вже зашпаклював Кнауф Старт, зараз вибираю фінішну, й не знаю з чого вибирати. Розхвалений Ветоніт у нас не продається, та й дуже дорого коштує, тим більше він готовий вже до використання і якщо замовляти з доставкою він взагалі стане золотим.

Аватар користувача
Mityay
Повідомлень: 28
З нами з: 29 жовтня 2018, 20:48

Повідомлення Mityay » 30 червня 2019, 06:38

Если речь не вести про готовые к использованию шпаклевки, которые очень дорогие, то мы используем в работе Sniezka Acryl-Putz "2 в 1", ее можно использовать и под старт и под финишное нанесение. На гипсокартоне вполне хватает одного проходы и сразу покраска. Она немного дороже же турецкие Сатен, но дешевле Vetonit, которого у нас в прицепе нет

Аватар користувача
SitiMan
Повідомлень: 4
З нами з: 06 лютого 2019, 10:38

Повідомлення SitiMan » 07 серпня 2019, 05:57

Ceresit CT-126 – мабуть краща шпаклівка для підготовки стін під фарбування. Не стає грудками, добре і рівно наноситься на стінку. Є з чим порівняти. Всю квартиру обробили цією шпаклівкою. Не пошкодували, що вибрали саме Церезіт. Знайомі будівельники теж часто рекомендують церезит, або Акрілла путц.

Аватар користувача
Spenser
Повідомлень: 3
З нами з: 10 квітня 2019, 11:41

Повідомлення Spenser » 09 серпня 2019, 21:10

Майстри люблять Acryl-Putz. Фракція дрібна і головне що легко затирається. Якщо під фарбування то підходить, але якщо під шпалери - то відвалиться все разом зі шпакльовкою

Аватар користувача
Budmaster
Повідомлень: 7
З нами з: 02 червня 2019, 14:48

Повідомлення Budmaster » 04 січня 2020, 08:05

найкраща і практична шпаклівка це Фінська шпаклівка "Ветоніт LR +" - переконаний краще її поки ще нічого не придумали продається в мішках по 25 кг у вигляді порошкової суміші. Ну а з приводу грунтовки так це само собою обов'язкова процедура після кожної операції і перед фарбування і перед обклеюванням шпалерами обов'язково

Аватар користувача
Graf
Повідомлень: 41
З нами з: 29 листопада 2018, 13:24

Повідомлення Graf » 03 листопада 2020, 18:34

Я би радив не брати багато шпатлівки відразу, бо при зберіганні в неналежних умовах, навіть дорога шпатлівка втрачає свої властивості, особливо це можна часто спостерігати взимку, коли вона перемерзне і потім не виходить зробити рівну поверхню, бо камінчики лишають полоси. Візьміть мішечок чи відерко – все добре, беріть далі.

Аватар користувача
Valery
Повідомлень: 6
З нами з: 18 січня 2021, 20:00

Повідомлення Valery » 18 січня 2021, 20:11

Під малярні роботи грунтуйте і обробляйте звичайною фінішною гіпсовою шпаклівкою, під плитку - обов'язково погрунтовати суху поверхню, обробити гідроізоляцією Кнауф Флехендихт або її аналогами і тоді клейте плитку на плитковий клей з покращеними властивостями, як Ceresit CM117 або його аналогами.
Якщо хочете використовувати саме куплену шпаклівку на цементній основі, то, боюся це не матиме сенсу, тому що буде потрібно зробити деякі додаткові операції. Цементні склади з гіпсовою основою не дружать, тому гіпсову основу потрібно обробити праймером або кілька разів стандартною ґрунтовкою, щоб зробити хімічну ізоляцію. Поверхня вийде гладкою і, якщо цементної шпаклівки на таку поверхню наносити буде не можна, то ще обробити Бетонконтактом (в цьому випадку праймерів буде не потрібно). Після цього вже шпаклювати цементною сумішшю. Думаю, Ви вже зрозуміли, що шкурка вичинки не варта. Тому шпаклюйте гіпсовими фінішними шпаклівками.

Ви переглядаєте гілку форуму: Яку шпакльовку вибрати (виробник, пакування)


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти