Обязательно ставить на газовый котел стабилизатор

Насколько необходимо применение стабилизатора напряжения для газового котла

Форум електриків. Питання електромонтажу, електропроводки, заземлення та електробезпеки, обговорення схем розводки кабелів і електрощитів, правила і прийоми при проведенні електромонтажних робіт, освітлювальне обладнання та інші джерела світла, слабкострумові системи
Відповісти
Leo

Повідомлення Leo » 25 серпня 2020, 09:26

Сейчас вспомнил что при установке год назад мне рекомендовали настойчиво поставить на газовый котел стабилизатор напряжения. Уже год котел работает без него, хотя понятно что это ничего не значит, но все же хотелось бы услышать мнение сведущих в данном вопросе насколько необходимо лишняя деталь в цепи питания котла, и почему именно на котел, ни на холодильник, телевизор и т.д.

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 26 серпня 2020, 08:26

Я би не казав що обов'язково, але бажано. Всі кого знаю серед газовиків радять підключати саме через стабілізатор, в мене також підключений через ньго, правда він релейний й досить голосно клацає, якби зараз купував вибрав би інший, той що тихий в роботі

Ви переглядаєте гілку форуму: Обязательно ставить на газовый котел стабилизатор

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти