Чи потрібно опалювати квартиру в новобудові взимку?

Форум сантехніків. Устрій водопроводу, сантехніка, прилади опалення і водопостачання, їх установка, ГВС, труби, фітинги
Відповісти
MamayYaponaMat

Повідомлення MamayYaponaMat » 06 листопада 2018, 12:42

Добрий день. Питання можливо дивне, але знайти конкретної відповіді мені не вдалося. Купив квартиру в новобудові з автономним опаленням, будинок введений в експлуатацію цього літа. Ремонт найближчим часом робити не планую, квартира для перепродажу. Чи потрібно опалювати квартиру взимку? (Квартира не кутова, поверх не 1-ий і не останній, коридор будинку неопалювальний).
І ще питання: договорів на подачу електроенергії, газу і т.п. немає, не обов'язково ж укладати договори з обленерго, міськгазом тощо, якщо мені це все не потрібно? (Квартиру в майбутньому планую перепродати). Заздалегідь дякую за допомогу.

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 06 листопада 2018, 18:15

Питання – якщо не живете то для чого опалювати? зайві гроші?
Тріщини в стінах можуть налякати вас - нонсенс - новобудова, там ще мінімум 100 мм пінопласту є, там в квартирі буде градусів 5 буде навіть в лютий мороз... Відповідь очевидна. Є хто багато скаже що обов’язково, ще й кажуть що мінімум має бути 17, а то й вище, в мене я живу де зараз, одну кімнату не опалюю взимку – її просто закриваю і не користуюсь то там стоять керамічні панелі, які не дають опуститись температурі нижче 5, і вони ні разу не вмикались за всю зиму, бо температура не падала нижче цієї позначки, і шпалери не відвалились, і не відсиріло нічого і тріщин тим більше на стінах не утворилось

SinonuM

Повідомлення SinonuM » 09 листопада 2018, 21:07

Середня температура буде плюсова, але окремі проблемні зони все таки можуть бути, так що все індивідуально. Точніше якщо це відносно невелика одиничка, не бокова, яка буде обігріватися іншими квартирами, то Ви просто підкладете свиню Вашим сусідам, тому що через Вас будуть проблеми у них, але у Вас особливих проблем не буде. 17 градусів може і не бути навіть в заселеному будинку, але буде більше ніж +5 і цього досить. Якщо жити в квартирі ніхто не буде, а значить і високої вологості, то і проблем не буде відповідно.
Але якщо є будь-які проблемні місця (може квартира бокова, може якісь неприємності з каналізацією або ще чимось, якщо за зиму хтось підтопить Вас і т.п.), то тоді відсутність опалення сильно посилить проблему.

Fedorovich

Повідомлення Fedorovich » 10 листопада 2018, 09:08

Як на мене краще встановити пару електричних обігрівачів з терморегулятором, які б підтримували температуру не нижче +5. В такому випадку не буде зайвої вологості в квартирі і можна бути впевненим у тому що не з’явиться грибок. Електричний обігрів – безпечно і досить економно, для підтримки +5 багато електроенергії не піде, а можна ще поставити 2-зоний лічильник, щоб обігрівач вночі наприклад гріли до +8, тоді вони вдень практично взагалі не будуть гріти

Burt

Повідомлення Burt » 10 листопада 2018, 09:16

Якщо у квартирі не волого то для чого опалення? У нас в новобудові колись років зі три не опалювалась квартира і не було ніяких грибків та вологості. Але чи буде вологість залежить не лише від температури, а навіть більше від вентиляції, якщо з нею все гаразд то я рахую опалювати не потрібно.

Limonchik

Повідомлення Limonchik » 25 серпня 2020, 07:59

У меня газовый котел с системой антизамерзания, и сам обогрев в полу, трубы с водой от котла в стяжке. Дом не заселен, поэтому боюсь что замёрзнет вода в трубах. Установлен современный (так мне кажется) котел, который имеет режим антизамерзания, такого режима достаточно, чтобы вода в полу в трубах не замерзла, учитывая, что квартира ниже может не отапливаться

Leo

Повідомлення Leo » 25 серпня 2020, 09:19

У меня газовый котел имеет такую функцию, что можно задать программу временную на обогрев. Я поставил так что он греет 2 раза в сутки по часу через равный промежуток времени и температуру носителя задал 30 градусов – в таком режиме точно не будет большого расхода газа, и точно ничего нигде не замёрзнет, прошлую зиму в таком режиме успешно испытали новую квартиру – ни каких проблем не было

Ви переглядаєте гілку форуму: Чи потрібно опалювати квартиру в новобудові взимку?

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти