Помогите выбрать цилиндр для замка входной двери

Вхідні і міжкімнатні двері. Питання по установці дверей, способи виготовлення, обшивка, ремонт. Замки для дверей. Установка і експлуатація пластикових вікон
Відповісти
Oituyj

Повідомлення Oituyj » 10 липня 2020, 08:49

Планирую менять замочные цилиндры, устанавливаемые застройщиком, и хочется поставить что-то более-менее надёжное, квартиру необходимо оставлять на длительный срок. Выбор велик, как и цены, если, к примеру, MUL-T-LOCK цилиндры стоят от 2 тыс. и выше. Всегда считал хорошими KALE и цена на них более демократична, но думаю их легко взламывают, ведь они как я понимаю одни из самых распространённых у нас. Стоит ли переплачивать за MUL-T-LOCK? Я в целом склоняюсь к какому-то более экзотичному варианту, который не так сильно распространён и может вызовет сомнения у взломщиков относительно целесообразности его вскрытия.

Ви переглядаєте гілку форуму: Помогите выбрать цилиндр для замка входной двери

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти