ЖК Svitlo Park (Світло Парк). Наддніпрянське шосе, 2а. FUTURA HATA

✔️ Форум ЖК Svitlo Park. ✔️ Обговорення недоліків та переваг купівлі квартири в ЖК Svitlo Park на форумі. ✔️Хід будівництва, ціни, документи.

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
Егор Кропоткин

Повідомлення Егор Кропоткин » 29 жовтня 2020, 10:18

Хочу підняти тему неповаги з боку забудовників до своїх інвесторів. І ця практика не лише у Світло Парку, а в цілому на ринку нерухомості в Україні. Маю на увазі те, що жоден забудовник, за об’єктами яких я спостерігаю не каже про порушення графіків, ним же раніше озвучених й обіцяних, про причини цих порушень, про наслідки, та що робиться для того щоб далі такого не було. Інвестори, як і всі люди люблять щирість, а яка щирість у менеджера Дениса з Світло Парку, який в кожному відео посміхаючись розповідає як все круто й гарно, а насправді вже скоро рік затримки і про це НІ СЛОВА. Гадають не цікаво інвесторам ця інформація? Чи не вважають за потрібне бути щирими? Говорити гарні слова й показувати гарне відео, а про проблеми мовчати і не згадувати, навіть якщо вони вже кричать самі за себе. Шкода що склалася така практика і не дуже хочеться вкладати в наступні черги Світло Парку, хоча така думка була при успішному закінченні першої черги, поки забув й малоймовірно що знову буду розглядати цей варіант

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 29 жовтня 2020, 12:26

А тим часом гарна новина від забудовника:
Сезон гарних новин продовжується!😉
З радістю повідомляємо про те, що ми закінчили підготовчі роботи пов’язані з розробкою та погодженням технічної документації щодо реконструкції пішохідного тротуару від першої черги ЖК «Svitlo Park» у напрямку метро Видубичі!
Найближчим часом ми розпочнемо фізичні роботи із укладання нашої Svitlo-доріжки!
Запевняємо, що шлях до вашого Svitloго дому буде комфортний і легкий👣.
Ваш Svitlo Park. Особлива турбота навіть в звичних речах.
Вкладення

Fomenko

Повідомлення Fomenko » 29 жовтня 2020, 20:57

Облагороженный тротуар до метро – это очень нужная вещь, но еще крайне хотелось бы пешеходный переход через дорогу в виде навесного мостика – было бы шикарно

Hyston

Повідомлення Hyston » 30 жовтня 2020, 17:51

Чено вже хай бодай без містка через дорогу, аби швидше, хай потім вже дороблюють. Надоїло чекати й хочеться поичнати робити ремонт, до озвученої дати рівно місяць лишився, але сумніви таке не дають впевненості в черговому зриві сроків

Solnechnaya

Повідомлення Solnechnaya » 30 жовтня 2020, 20:38

Fomenko писав:
29 жовтня 2020, 20:57
Облагороженный тротуар до метро – это очень нужная вещь, но еще крайне хотелось бы пешеходный переход через дорогу в виде навесного мостика – было бы шикарно
А этот мост кто делать должен - город за бюджетные деньги или застройщик?

Fomenko

Повідомлення Fomenko » 30 жовтня 2020, 21:52

Solnechnaya писав:
30 жовтня 2020, 20:38
Fomenko писав:
А тут уже как договорятся, у каждой стороны есть своя мотивация, и думаю у города тоже есть, но и у каждой есть мотивация выторговать у другой стороны побольше. Хотя сам не очень верю в успех такой идеи

Василь І

Повідомлення Василь І » 31 жовтня 2020, 21:24

Fomenko писав:
30 жовтня 2020, 21:52
Solnechnaya писав:
30 жовтня 2020, 20:38
Fomenko писав:
А тут уже как договорятся, у каждой стороны есть своя мотивация, и думаю у города тоже есть, но и у каждой есть мотивация выторговать у другой стороны побольше. Хотя сам не очень верю в успех такой идеи
Ну якщо до виборів міст не збудували, то найближчим часом він тут не з"явиться. Це якщо відповідальність на місто перекладати. Бо щось мені здається, що будувати міст - це і дорого і муторно в плані всіляких дозволів, проектів і всього іншого.

Yinir

Повідомлення Yinir » 01 листопада 2020, 13:13

Чим більш активно ми будемо піднімати питання будівництва переходу через дорогу тим більше шансів що до нас дослухаються. Можливо важко з оформленням документації, але саме будівництво не здається чимось супер важким та дорогим, а переваг багато, тим більше плани у забудовника можна сказати грандіозні і на кінцеву вартість квартир будівництво даного містка не суттєво вплине

Neron

Повідомлення Neron » 01 листопада 2020, 18:04

Я для чого власне той перехід потрібен - з іншого боку не має нічого такого що стало би популярним серед мешканців ЖК, на мій погляд краще би швидше здавали й гарно зробили прибудинкову територію

Hyston

Повідомлення Hyston » 02 листопада 2020, 15:08

Ніхто не знає чи подали вже документи до ДАБІ на отримання сертифікату? Чи можна десь це подивитись, що там говорять у відділі продаж, хто був недавно й питав про терміни, чи вчергове втиху перенесуть

Dubol

Повідомлення Dubol » 02 листопада 2020, 21:23

Живу недалеко від цього ЖК, видно з вікна і Світло Парк і Оранж. Можу сказати, що траса це страшно голосно, мені до неї 700 м, але чути її добре, як можна жити прямо біля траси і промзони мені складно уявити. Раніше думав що живу в сумному місці, а тепер дивлюся на ці проекти і розумію що ще не все так сумно, до школи 2 хв, садок 2 хв, під боком пустинь, до того ж метро Видубичі їхати на маршрутці або автобусі аж 1 зупинку, а по трасі без світлофорів, це 5-7 хв.
Гоніння за житлом біля метро до добра не приводить, сумно. Особливо коли їздиш по Європі, дивишся на їх забудову по 5 поверхів з підземними паркінгами та дворами без машин, а потім дивишся на наші нові проекти, і слова важко знайти щоб описати це.

Hyston

Повідомлення Hyston » 03 листопада 2020, 10:14

Не подобається – пройди мимо, навіщо писати своє «фе», не всі хочуть жити в лісі, посеред сосон та ялин, а у місті всюди дороги – люди звикли, метро недалеко, інфраструктуру буде, не відразу, але коли буде побудовано хоча б половину запланованого. Той самий Оранж взагалі серед лісу й біля смітника будують – чим краще? До заводів цементних не так вже й близько, ТЕЦ – сама екологічно безпечна з усіх в Києві. Але на кожен товар – свій купець, нікого не агітую тут купляти, я собі купив і не шкодую

Dubol

Повідомлення Dubol » 03 листопада 2020, 10:50

Куди мені йти я сам визначусь, а висказувати своє "фе" гадаю має повне право, форум для цього й створено щоб кожен міг висказати свою думку. Я ж не відмовляю вас тут щось купувати, купили - радійте. Я би не хотів тут жити, а Вам подобається - живіть

Kolya

Повідомлення Kolya » 03 листопада 2020, 19:43

Видно есть заинтересованность у человека обгадить наш ЖК, возможно работа у него такая, так что не будем мешать – пусть работает. Для себя вижу, как преимущества, так и недостатки, а как же без них, - где найти в Киеве новостройку не возле дороги? А также покажите мне в Киеве по цене Свитло Парка правый берег и на таком расстоянии от метро

Faradey27

Повідомлення Faradey27 » 04 листопада 2020, 12:57

Кто что думает относительно шансов сдачи 1-ой очереди до обещанного конца ноября? Вероятность такого события стремится к 0, или хоть немного больше?

Hyston

Повідомлення Hyston » 04 листопада 2020, 16:06

Погоджусь про нульові шанси отримання сертифікату до кінця листопада, було б добре на весну отримати сертифікат і ключі, раніше я вважаю малоймовірно

Fomenko

Повідомлення Fomenko » 04 листопада 2020, 18:19

Уже в пору букмекерам принимать ставки на «сдадут» - «не сдадут»

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 11 листопада 2020, 11:32

Новий відеозвіт, з якого видно, що інвестори отримають гарний будинок, але ще не дуже скоро

Hyston

Повідомлення Hyston » 11 листопада 2020, 14:00

Будинки майже готові але прибудинкова - ще кіт не валявся

Kolya

Повідомлення Kolya » 12 листопада 2020, 09:55

Егор Кропоткин писав:
29 жовтня 2020, 10:18
Хочу підняти тему неповаги з боку забудовників до своїх інвесторів. І ця практика не лише у Світло Парку, а в цілому на ринку нерухомості в Україні. Маю на увазі те, що жоден забудовник, за об’єктами яких я спостерігаю не каже про порушення графіків, ним же раніше озвучених й обіцяних, про причини цих порушень, про наслідки, та що робиться для того щоб далі такого не було. Інвестори, як і всі люди люблять щирість, а яка щирість у менеджера Дениса з Світло Парку, який в кожному відео посміхаючись розповідає як все круто й гарно, а насправді вже скоро рік затримки і про це НІ СЛОВА. Гадають не цікаво інвесторам ця інформація? Чи не вважають за потрібне бути щирими? Говорити гарні слова й показувати гарне відео, а про проблеми мовчати і не згадувати, навіть якщо вони вже кричать самі за себе. Шкода що склалася така практика і не дуже хочеться вкладати в наступні черги Світло Парку, хоча така думка була при успішному закінченні першої черги, поки забув й малоймовірно що знову буду розглядати цей варіант
Видео з демонстрацией хода работ в первую очередь ориентировано на новых инвесторов, которые думают только покупать или нет, и поэтому видео – это своего рода реклама, в которой необходимо уделить внимание позитиву, и никак не вспоминать про негатив. Где вы видели в рекламе товара описание его негативных сторон? Точно также и здесь – уже инвестировавшие – это прошедший этап и он не очень интересен застройщику, ему необходимо привлекать новых инвесторов и для этого необходима красивая картинка с бравым менеджером, который рассказывает как все здорово и красиво будет здесь жить тем кто соблазнится и купит тут квартиру

Ви переглядаєте гілку форуму: ЖК Svitlo Park (Світло Парк). Наддніпрянське шосе, 2а. FUTURA HATA

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти