ЖК Poetica (Поетіка), вул. Дегтярівська, 25-а. ENSO

✔️ Форум ЖК Poetica ✔️ Обговорення недоліків та переваг купівлі квартири в ЖК Poetica на форумі. ✔️Хід будівництва, ціни, документи.

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 31 жовтня 2018, 09:56

Біля столичного парку ім.Пушкіна має з’явитися новий житловий комплекс з поетичною назвою Поетіка, який побудує новий столичний забудовник ENSO. Житловий комплекс будується у Шевченківському районі столиці за адресою вулиця Дегтярівська, 25-а. До найближчої станції метро Шулявська можна дістатись пішки хвилин за 10. Житловий комплекс буде складатись за планами забудовника з декількох будинків, на даному етапі в продажу доступні 4 будинки першої черги. В рамках другої черги планується добудувати недобудований раніше ЖК Космополітен.
Так має виглядати ЖК Poetica (Поетіка)
Так має виглядати ЖК Poetica (Поетіка)
До складу першої черги увійде чотири 28-поверхових будинків, які об'єднає загальний 3-поверховий стилобат. У ньому розмістяться різні об'єкти побутової інфраструктури: супермаркет, фітнес-центр, кафе, бутики, салони і т.п. Дах стилобату буде виступати прибудинковою територією: тут обладнають дитячі та спортивні майданчики, а також зони відпочинку для дорослих. Потрапити на прибудинкову територію і в житлову частину будівель зможуть тільки мешканці майбутнього ЖК: доступ стороннім на внутрішню територію закриють.
Вартість квадратного метра в ЖК Poetica стартує з $ 700-730. При цьому в комплексі діє підвищений коефіцієнт: чим вище розташована квартира, тим дорожче в ній квадратний метр. Наприклад, 1-кімнатна квартира площею 45 кв.м, розташована на 4 поверсі обійдеться інвесторам в $ 33 тис., а аналогічна на 11 поверсі буде коштувати вже $ 38 тис. У відділі продажів готові надати інвесторам розстрочку: мінімальний перший внесок складає 30%, а виплатити її необхідно до планового закінчення будівництва (для двох перших будинків це 4 квартал 2020 року). Інвестиція оформляється через попередній договір купівлі-продажу нерухомості.
Замовником будівництва ЖК «Поетика» виступає компанія ТОВ «Таун Ленд Компані», яка в 2017 році стала власником майнового комплексу, розташованого за цією адресою. Генеральним підрядником виступає ТОВ «Стандарт Констракшен». Девелопер проекту - бренд ENSO.

Об'єкт: ЖК "Поетіка"

Адреса: м Київ, Шевченківський район, вул. Дегтярівська, 25-а

Забудовник: ENSO
::: Сайт проекту
::: Сайт забудовника

Аватар користувача
Poet
Повідомлень: 1
З нами з: 01 листопада 2018, 12:18

Повідомлення Poet » 01 листопада 2018, 12:19

У мережі прочитав, що ENSO - це відгалуження КГС, з прицілом на бізнес сегмент. Хто що міркує з цього приводу? Цікаві різні думки, а то як би перший ЖК у цього забудовника і мені здається досить перспективний, лишень хочеться більше інформацій саме про забудовника.
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район
ЖК Poetica (Поетіка), Шевченківський район

Аватар користувача
Kvadrik
Повідомлень: 8
З нами з: 11 листопада 2018, 10:31

Повідомлення Kvadrik » 11 листопада 2018, 10:32

Показував договір пропонуємий до підписання у ЖК Poetica знайомим юристам.
Мінуси:
1) Договір із закритим недиверсифікованим інвестиційним фондом, тобто невідома структура фонду, активи якого складаються з корпоративних прав. В разі проблем добитися чого то не реально.
2) Замовник будівництва ТОВ "ТАУН ЛЕНД Компані", юридична фірма з британських виргінських островів (офшор) зі статутним капіталом 2000 грн, структура та власники також не відомі.
3) Фактичне примушення інвестора в обов'язковому порядку підписати договір з обслуговуючою організацією за будь-якими тарифами з будь-якими умовами роботи.
4) Стадії готовності об'єкта не розділені і неможливо оцінити, чи виконує будівельник свої зобов'язання. Тобто інвестор зобов'язаний виплатити всю суму до кінця 2020 року, без можливості зупинити платежі в разі зупинки будівництва.
5) Відсутня деталізація характеристик комплексу, із зазначенням того, що саме ви отримаєте в результаті за свої гроші.
6) Договір на землю закінчується в 2019 році і подальше продовження договору можна тільки угадати
Резюме: Договір фактично про зобов'язання інвестора оплачувати вчасно гроші і що інвестор повинен будувати, ризик дуже високий і підписати подібний договір не рекомендують.

Аватар користувача
Sergey
Повідомлень: 12
З нами з: 26 жовтня 2018, 19:24

Повідомлення Sergey » 14 листопада 2018, 08:37

Житловий комплекс бізнес-класу Poetica компанія ENSO планує будувати по вул. Дегтярівській, поруч з Ісламським культурним центром. Відмінна транспортна розв'язка, близькість паркових зон, хороша інфраструктура - все це додає цінності проекту.
Забудовник позиціонує свій комплекс як житловий квартал. Судячи з ескізів, представлених на сайті забудовника, ЖК буде складатися з декількох висоток. Будинки будуть розгорнуті таким чином, щоб максимальна кількість квартир мало видові характеристики.
Все те звучить гарно і дійсно даний ЖК привабливий для інвесторів через доволі низьку ціну для ЖК подібного класу в цьому районі. А район дійсно гідний – доступність піша до метро, видові квартири з вікон яких буде видно парк і все це практично в центрі Києва. Сусідні ЖК продають значно дорожче, правда там і стадія готовності куди більша і портфель забудовника вселяє більше довіри. Але жадібність штовхає інвесторів вкладати свої фінанси саме у Поетіку, адже при вдалому закінченні будівництва і введенні в експлуатацію, квадратний метр тут подорожчає як мінімум у півтора рази. Тож як оцінювати ризики – підкажіть хто.

Аватар користувача
Neron
Повідомлень: 31
З нами з: 14 листопада 2018, 16:22

Повідомлення Neron » 14 листопада 2018, 16:25

Незважаючи на ризики пов’язані з невідомим забудовником практично всі дешеві квартири на нижніх поверхах вже викуплені і враховуючи те що зараз лише котлован на будівництві диву даєшся сміливості тих інвесторів, що ризикнули – відговоріть мене терміново від цієї авантюри, бо ще й сам влізу куди здається не дуже варто, але дуже кортить…

Аватар користувача
Metropolis
Повідомлень: 61
З нами з: 19 листопада 2018, 11:54

Повідомлення Metropolis » 19 листопада 2018, 12:16

А поки думаємо квартири розходяться, практично всі нижні поверхи розпродані, і це при тому що етап – котлован. Все таки при виборі квартири для більшості головний фактор – це ціна, а всі інші вже другорядні.

Аватар користувача
Rumun
Повідомлень: 19
З нами з: 27 листопада 2018, 19:41

Повідомлення Rumun » 27 листопада 2018, 19:51

Чекають на продовження оренди землі, може чогось іншого, наприклад грошей інвесторів, але будівництво фактично стоїть на місці що можна побачити з камер, які до речі недавно поставили на будівництві. І обіцяли стілобат збудувати до кінця цього року, щось не здається з камер що збудують, але добре що є де дивитись – як в кіно будемо ходити

Камера 1: https://www.youtube.com/watch?v=cu-YXRBU7U0
Камера 2: https://www.youtube.com/watch?v=-Vmphq-Jl-w

Аватар користувача
Soloveyko
Повідомлень: 11
З нами з: 27 листопада 2018, 20:42

Повідомлення Soloveyko » 27 листопада 2018, 20:44

Я понимаю что недалеко станция метро, в целом и центр относительно близко, но котлован – раз, застройщик никому не известный – два, а цены как будто все уверены что получат в этом ЖК ключи от своих квартир. Вот если бы такая уверенность была б то да, действительно сказал что цены оправданы, а так – дорого, уважаемые застройщики, вы распродали самые дешевые квартиры, а далее видите ж никто не берет, какие выводы?

Аватар користувача
Kira
Повідомлень: 9
З нами з: 24 листопада 2018, 19:19

Повідомлення Kira » 28 листопада 2018, 16:19

Гарне місце, інфраструктура, і навіть назва вдала, але репутація забудовника не дуже симпатизує, а камери навіщо взагалі було вмикати – щоб показувати такого собі лінивця, який пару разів на день пройдеться по ділянці. Сьогодні спеціально слідкувала практично цілий день – таке враження що років за 100 побудують, можливо, якщо не видереться якогось форс-мажору. Ось можна зробити скріншот сьогодні і завтра увечері – все буде на тому самому місці. До речі ось зараз 16 година і на будівництві вже взагалі жодної людини, та й вдень максимум що нарахувала то трьох чоловіків.
Вкладення
Скріншот з камери ЖК Поетіка станом на 28.11.2018
Скріншот з камери ЖК Поетіка станом на 28.11.2018

Аватар користувача
Leren
Повідомлень: 13
З нами з: 22 листопада 2018, 20:07

Повідомлення Leren » 28 листопада 2018, 20:40

З такими цінами вони будуть продавати ще довго й після здачі. Візьміть практично всі новобудови які здані за 2018 і практично в кожній є ще непродані квартири, а це прямі збитки для забудовника. Ціни будуть в цілому падати, тим більше після подій в Керченській протоці. І Поетіка також коли закінчяться гроші перших смільчаків, які ризикнули, сподіваючись напитись шампанського .але поки лише пиво виходить сьорбати

Аватар користувача
Dolonkli
Повідомлень: 19
З нами з: 23 листопада 2018, 10:04

Повідомлення Dolonkli » 29 листопада 2018, 08:02

Чи в мене, чи у всіх так що жодна камера приведена вище з трансляцією з будмайданчика ЖК Poetica не працює. Чи свідомо виключили, адже люди бачать що робота стоїть практично на одному місці

Аватар користувача
Kvadrik
Повідомлень: 8
З нами з: 11 листопада 2018, 10:31

Повідомлення Kvadrik » 29 листопада 2018, 18:00

Dolonkli писав:
29 листопада 2018, 08:02
Чи в мене, чи у всіх так що жодна камера приведена вище з трансляцією з будмайданчика ЖК Poetica не працює. Чи свідомо виключили, адже люди бачать що робота стоїть практично на одному місці
Камери то зло – вирішив забудовник. Тільки попрацювали пару днів, як інвестори (а ще гірше не інвестори, які навіть пискнути не повинні) стали людей на будівництві рахувати, роботу техніки коментувати, кількість паль підраховували залитих за місяць! І до висновків дійшли поганих... Тож щоб не дратувати та не викликати негарних думок, забудовник вирішив, що камери то зло…

Аватар користувача
briman
Повідомлень: 4
З нами з: 30 листопада 2018, 07:26

Повідомлення briman » 30 листопада 2018, 07:32

Kvadrik, якщо Вам не подобається забудовник, ЖК, темпи будівництва, погода у Києві й інше то що ви забули на цій гілці? Негативні пости ваші напружують і напевно не мене одного. Пошукали б інший ЖК для інвестиції (якщо звичайно інвестувати хочете) або писали б конструктив писали. Було б непогано трохи поважати інших, тоді і взаємність буде.
Забудовник з інвесторами добре працює як до інвестиції, так і після, без різниці. Це моя думка, а відділів продаж я побачив чимало.
Конкретика по ЖК Поетіка:
Надають допомогу і з оплатою (де вигідніше (комісія, обмін валют), менше тяганини, швидше). Ціну за нижчим курсом порахували (хоча формально в день договору могли поставити і вище), довідку про оплату зробили (самі запропонували і без будь-яких письмових заяв як зазвичай буває), на купу питань відповіли і продовжують це робити. Ціну на квартиру тримали незмінною поки визначався, навіть коли подорожчання вже відбулося (тоді як інші намагаються навіть в день угоди часом ціну міняти - якийсь тренд агресивний пішов), ну і т. д. Нікого не агітую – пишу конкретно свої враження та факти

Аватар користувача
Deripaska
Повідомлень: 76
З нами з: 30 листопада 2018, 08:03

Повідомлення Deripaska » 30 листопада 2018, 08:12

Kvadrik писав:
29 листопада 2018, 18:00
Камери то зло – вирішив забудовник. Тільки попрацювали пару днів, як інвестори (а ще гірше не інвестори, які навіть пискнути не повинні) стали людей на будівництві рахувати, роботу техніки коментувати, кількість паль підраховували залитих за місяць! І до висновків дійшли поганих... Тож щоб не дратувати та не викликати негарних думок, забудовник вирішив, що камери то зло…
Працюють обидві камери, в підтвердження скріншоти, і перша і друга ще й показують не лише статичну картинку а крутяться тобто показують все що довкола
Вкладення

Аватар користувача
Kvadrik
Повідомлень: 8
З нами з: 11 листопада 2018, 10:31

Повідомлення Kvadrik » 30 листопада 2018, 18:18

briman писав:
30 листопада 2018, 07:32
Kvadrik, якщо Вам не подобається забудовник, ЖК, темпи будівництва, погода у Києві й інше то що ви забули на цій гілці? Негативні пости ваші напружують і напевно не мене одного. Пошукали б інший ЖК для інвестиції (якщо звичайно інвестувати хочете) або писали б конструктив писали. Було б непогано трохи поважати інших, тоді і взаємність буде.
І в чому полягає моя неповага до вас та до інших користувачів? В тому, що я кажу те що бачу, а бачу що камери вже сьогодні працюють, але ж від того не легше ні вам ні іншим інвесторам, адже на будівництві повний штиль, тож ви й переживаєте за свої грошики віднесені не дуже надійному забудовнику. А мої конкретні факти допоможуть іншим вирішити чи варто їх туди нести…

Аватар користувача
Graf
Повідомлень: 44
З нами з: 29 листопада 2018, 13:24

Повідомлення Graf » 01 грудня 2018, 09:00

Я буду спостерігати за темпами виходячи з офіційної інформації від девелопера "Плановане закінчення робіт по влаштуванню пальового поля під 4 секцією - перша декада грудня 2018 року. Плановане закінчення робіт по заливці бетонної плити під 4 секцією і ростверку під конструкцію стилобату - до кінця 2018 року." Тоді вже можна буде і робити висновки якісь, а зараз це все просто голослівно, якщо ви звичайно не експерт в будівництві.
Мені здається, найбільша помилка забудовника ENSO це те, що вони почали продавати на самому початковому етапі, тому зараз так багато питань щодо темпів. Але для мене це плюс, тому що я зміг вкластися за нижчою ціною в квартиру. Як тільки з'являться перші поверхи, ціна буде зовсім іншою і на це ніяк не вплинуть ситуація в країні чи інші будь-які чинники.

Аватар користувача
Huk
Повідомлень: 4
З нами з: 07 грудня 2018, 17:15

Повідомлення Huk » 08 грудня 2018, 16:46

Може хто пояснити чи то загальна практика забудовників коли ціни на метр у двоповерхових суттєво більше від в квартирах меншого метражу. Якщо враховувати що ще й двоповерхові зазвичай від 100 метрів, то сума виходить просто астрономічна. Я просто не дуже розумію, невже саме такого метражу найбільш затребувані, що забудовник може виставляти на них такі ціни, чи я сильно відстав у розуміння українських реаліях столичної нерухомості

Аватар користувача
Neron
Повідомлень: 31
З нами з: 14 листопада 2018, 16:22

Повідомлення Neron » 09 грудня 2018, 17:53

Не хочеться нагнітати обстановку, але камери не то що не працюють, взагалі прибрали з Ютуба трансляції, і хід будівництва цілий розділ з сайту ЖК Поетіка також зник. Я розумію що з тих камер не було на особливо дивитись, але навіщо ставили, щоб прибрати так швидко

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 09 грудня 2018, 20:41

Відкриття клієнт-простору ENSO
Забудовник ЖК Poetica повідомив про відкриття нового клієнт-простору ENSO, який створено для максимального комфорту майбутніх інвесторів.
Клієнт-простір відкрився 5 грудня за адресою: вул. Мечникова, 2, БЦ «Парус». У клієнт-просторі відкривається операційна каса «КРІСТАЛБАНК», в якій можливе здійснення поточних платежів за вже укладеними договорами.
Переваги клієнт-простору ENSO:
- консультації по об'єктах компанії ENSO;
- отримання від персонального менеджера консультацій і детальної інформації про хід будівництва проектів житлової нерухомості, які реалізує даний забудовник;
- нотаріальне посвідчення угод;
- простір для дітей;
- зручне розташування в центрі міста;
- паркінг для клієнтів;
- зручний режим роботи.
Графік роботи клієнт-простору можна дізнатись за номером тел .: +38 (044) 490 35 35.

Аватар користувача
Rumun
Повідомлень: 19
З нами з: 27 листопада 2018, 19:41

Повідомлення Rumun » 12 грудня 2018, 07:04

Камери періодично працюють, як і будівельники на майданчику. Але видно щось з тими камерами роблять – краще дивіться канал компанії ENSO там часом можна додають камери онлайн і їх можна переглядати https://www.youtube.com/channel/UCKaq-gevH868ISWYY7IJ7pA/videos

Ви переглядаєте гілку форуму: ЖК Poetica (Поетіка), вул. Дегтярівська, 25-а. ENSO


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти