Коронавірус і нерухомість в Україні

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
HarkivmAn

Повідомлення HarkivmAn » 24 березня 2020, 13:55

Укрбуд, Аркада и все ЖК на этапе фундамента станут и надолго, целесообразности их достраивать даже для крупных застройщиков не будет

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 25 березня 2020, 19:48

Я думаю, що тут все буде залежати від того наскільки довго буде тривати карантин. Якщо за кілька місяців ситуація стабілізується, то для більшості все завершиться добре.

Yinir

Повідомлення Yinir » 25 березня 2020, 20:29

І якщо не вимре половина населення

Don

Повідомлення Don » 25 березня 2020, 21:49

Попит явно впаде зважаючи на бацилу з піднебесної, а пропозиція вимушена враховувати в першу чергу попит, що вона й буде успішно робити. Буде застій на ринку поки не минеться карантин і надзвичайна ситуація. А інвесторам залишається чекати покращення. Ціни впадуть вибірково, у тих кому конче необхідно продати, але суттєво на ринок в цілому то не вплине, бо падати особливо й немає куди

SinonuM

Повідомлення SinonuM » 26 березня 2020, 00:31

Тут нужно думать как пережить эту заразу, а не про цены на недвижимость. С нашей медициной мало надежд на благополучный исход этой эпидемии для многих из нас.

Nidolakt

Повідомлення Nidolakt » 26 березня 2020, 09:00

Гадаю що світ буде зовсім інший після того як буде подолана інфекція з Китаю. Не будуть люди так цінувати золото, нерухомість, автомобілі й подібне, а більше почнуть дбати про здоров’я, зрозумівши що реально цінне в нашому житті

Mityay

Повідомлення Mityay » 26 березня 2020, 10:38

Невже не можна було ізолювати всіх приїжджих і посадити на карантин, або взагалі не пущати, як робить наша сусідка Білорусь, там бацько сказав що немає чого пертись додому, сидіть де хто заробляв або відпочивав. Ні, наші везуть заразу додому, кордон закрили б і не було ніяких епідемій, а хто хоче додому – через 2-тижневий карантин в Санжарах чи де інакше і це б коштувало б у рази дешевше для держави і стали б прикладом для усього світу. А так вимре половина старого населення – держава думає що такий варіант також прийнятний – дефіцит пенсійного фонду скоротиться

Sidir

Повідомлення Sidir » 27 березня 2020, 07:26

Говорити про ізоляцію прибулих вже пізно, зараз потрібно подбати про те як не підхопити ту інфекцію. Мене вражають цифри захворівших, які ростуть по усьому світі і це відбувається на фоні безпрецедентної компанії щодо запобігання поширенню COVID-19. Щось не так значить у заходах щодо попередження поширення. Шо саме, намагаюсь відшукати і здається мені не уділяється необхідної уваги продуктам, які ми купуємо неважливо де, в супермаркеті чи на базарі. Йдемо в магазин всі в масках, але беремо продукти з полиць, які можливо до вас торкалась заражена людина. Потім приходимо додому, миємо руки й чистими руками беремо той продукт і ставимо на стіл. Ось вже й на столі нашому джерело інфекції, незважаючи на те що ми в масках ходили в магазин й мили руки. Але ж ніхто не говорив обробляти спиртом пляшку йогурта, чи палку ковбаси куплені в магазині, а додуматись певно не у всіх виходить ось і заражуються. Чи це в мене вже бзік коли всі продукти з магазину протираю спиртом?

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 27 березня 2020, 10:08

На сторінці у Фейсбуці Центру громадського здоров’я України дана така ілюстрація щодо тривалості життя коронавірусів на різних типах поверхні. Не думаю що інформація 100 % відображає реальний стан речей. Але якщо так, то для прикладу плавлені сирочки чи масло в упаковці з фольги вже за пару годин стає безпечним якщо й на них були коронавіруси. Тобто просто покласти в холодильник і за ніч вже нічого небезпечного на упаковці не буде. А ще цікаво що саме на їжі немає даних скільки зберігається коронавірус.
Вкладення
Скільки живе коронавірус на різних поверхнях
Скільки живе коронавірус на різних поверхнях

Deripaska

Повідомлення Deripaska » 28 березня 2020, 06:56

На фото заробітчани що повертаються з Польщі напередодні закриття кордонів, везуть з собою долари щоб скуповувати нерухомість і китайську інфекцію, щоб заражувати нею свої сім’ї.
Вкладення

Sirpmaha

Повідомлення Sirpmaha » 28 березня 2020, 07:49

Не бачу підстав для суттєвого зниження цін на нерухомість. Ті ж заробітчани куди будуть вкладати зароблені долари, під подушку? Швидше за все падіння ціни буде, але воно не може бути суттєвим. Попит зменшиться, бо досі якась частина купувала заради заробітку, здачі чи перепродажу. Зараз будуть купувати ті хто потребує для себе. Але ж якийсь відсоток забудовників не добудує, заморозить свої об’єкти і це також буде сприяти підвищенню ці на уже введене в експлуатацію житло. Первинна нерухомість може зупинити будівництво, але продавати собі у збиток ніхто не буде. Не думаю що забудовники мали вельми велику маржу, що дозволить їм при необхідності суттєво знизити ціну. Вони краще притримають й заморозять до кращих часів. Тобто пропозицій стане менше, що й врегулює падіння попиту.

Mag

Повідомлення Mag » 28 березня 2020, 13:14

Золото, валюту розгребли, автомобілі продажі збільшились, і нерухомість почнуть грести, трохи безпечніше стане виходити на вулицю

Анна Петровна

Повідомлення Анна Петровна » 28 березня 2020, 14:23

Я ось думаю чому говорять про те щоб сидіти дома, чому не можна гуляти на вулиці? Зрозуміло не бувати в людних місцях і т.д. А на природі з дітьми та чоловіком навпаки ж корисно подихати свіжим повітрям і імунітет покращиться, сік березовий зараз можна націдити

MamayYaponaMat

Повідомлення MamayYaponaMat » 28 березня 2020, 21:51

Та гуляйте на здоровְ’я, особливо якщо живете недалеко від безлюдних місць.
Хочу поділитись думками з приводу розповсюдження вірусу. Ніхто не бачив чи читав, що пишуть вірусологи по вірусне навантаження, необхідне для того, щоб захворіти на ху…ту? Я чув, наприклад, що для ВІЛ необхідно, для прикладу, 100000 копій в кровотік, щоб людина заразилася. Оскільки розмір цього коронавірусу великий, він, грубо кажучи, по повітрю не літає сам, тільки зі слиною / соплями, то і заразність не повинна бути такою високою. Або одного вірусу, який потрапив на слизову, вже досить для того, щоб заразитися? Тоді всі ці карантини до п…ди.

Siviy

Повідомлення Siviy » 29 березня 2020, 07:59

Чому світ здурів? На вчорашній день в світі померло 29 тис. від коронавірусу, включаючи 3824 людини які померли саме вчора. Звичайно ж, це багато! Але в світі кожен день помирає більше 150 тис.! Це ще більше. Від голоду щодня помирає більше 30 тис. чоловік! Ці цифри більше на порядок. Кожен день від хвороб викликаних ВІЛ вмирає близько 5 тис. чоловік! Від хвороб викликаних курінням кожен день помирає більше 12 тис. чоловік! Загальна ж кількість виявляємих захворювань пов'язаних з інфекційними захворюваннями близько 35 тис. на день! Але чому сьогодні саме питання інфекції коронавірусу виведене на перше місце? У цього є тільки одне пояснення. З якоїсь ПРИЧИНИ увагу все більшої кількості людей фокусується саме на цій проблемі! Причому що вкрай важливо це робиться на шкоду іншим не менш важливим глобальним питанням! Головне питання, в чому ПРИЧИНА? Якщо поглянути зараз на масштаб заходів, які приймаються в світі, виникає питання хто міг дати такий імпульс що це питання вийшло на світовому порядку на 1 місце?

Umaki

Повідомлення Umaki » 29 березня 2020, 08:10

Весь негатив, пов'язаний з вірусом змушує тих хто має гроші шукати для них притулок. Тому великі грошові потоки будуть перенаправленні від ризикових активів в більш надійні. Що є більш надійним під час будь-яких катаклізмів? Тим більше не локальних, а глобальних. Коли валюта, тобто долар, також не застрахований, тим більше дивлячись на статистику захворівших в США. Нерухомість – один з найбільш надійних збережень капіталу. І коли приводять приклади 2008 року коли в Україні обвалились ціни на нерухомість, то варто сказати що тоді більше довіряли долару, а сьогодні не переконаний що долар то надійне збереження. І вибираючи сьогодні між доларом і бетоном гадаю багато хто обере бетон.
Щодо того що світ здурів, панікуючи через коронавірус і статистики щодо смертності з різних причин. То по-перше смертність від куріння не загрожує тим, хто не курить і тут людина сама обирає палити чи ні, а в ситуації з коронавірусом він обирає того кого заразити. І щодо цифр – вони ростуть в геометричній прогресії, і якщо вчора смертей було 3,8 тис. то сьогодні вже може бути 5, завтра 10 і т.д.

Hyston

Повідомлення Hyston » 30 березня 2020, 07:58

Ми поки не усвідомили проблему. Можливо це станеться пізніше, коли вже для багатьох буде запізно. А поки ми просто імітуємо карантин і всі разом дружно втрачаємо час, гроші, роботу.

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 30 березня 2020, 19:45

Засновник форуму «Домік» Віталій Котенко переконаний, що карантин не буде мати суттєвого впливу на ринок нерухомості і відновлення прийде досить швидко, а також що суттєвого зниження цін не варто очікувати і повторення падіння у 2008 року малоймовірне. В цілому щодо впливу не дуже переконаний, суттєво ціни не впадуть тут погоджусь, а от що буде багато недобудовано то це цілком ймовірно

Francuz

Повідомлення Francuz » 31 березня 2020, 07:59

Вплив пандемії та її наслідки будуть залежати від того як довго буде тривати карантин, та скільки людей буде інфіковано, чи справиться наша медицина, чи не повтікають всі лікарі, не бажаючи ризикувати своїм життям за той мізер що їм платять. Ось мене дивує кількість нових заражень в Італії, там ніби то карантин ввели вже більше двох тижнів назад, а кількість нових випадків не зменшується. Чому? Люди не ходять в масках, чи не миють руки? Чи цих заходів замало? Сумніваюсь, що є такі сміливці, котрі після побаченого по телебаченню про кількість трупів в тій самій Італії, продовжують нехтувати правилами безпеки, і на рівні з цим кількість знову ж росте. Може тих заходів замало і вірус передається ще якимось іншим чином, тоді яким?

Stratan

Повідомлення Stratan » 31 березня 2020, 22:26

Місяця через три - чотири ціни опустяться до рівня 2015-201616 рр. Нижче не впадуть, так як не були «надуті» як в 2007. Тоді іпотека роздула ціни до непристойності, масова нездатність її платити, викинула на ринок величезну кількість заставних квартир, які ніхто не міг купити. Ось і впали ціни. Зараз такого не буде, бо ціни не сильно вищі собівартості.

Коронавірус і нерухомість в Україні

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти