Коли саме той час коли варто купувати квартиру

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 177
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 26 жовтня 2018, 09:05

Всі аналітики намагаються дати прогнози щодо подальшого руху цін. Але на мою думку зараз ринок дуже сприятливий саме для покупця, адже купити на сьогодні набагато легше, аніж продати, тому й забудовники вимушені виставляти ціни, які можуть зацікавити потенційних інвесторів, яких на сьогодні не вистачає на всіх забудовників. Від того й купуючи квартиру можна практично у будь-якого забудовника просити знижку й розраховувати що вам не відмовлять. Тому на сьогодні маючи велику кількість пропозицій, коли можна вибрати і район, і поверх, і забудовника, я рахую вдалий час для інвестицій у нерухомість, і зокрема особисто у столиці.

Аватар користувача
MamayYaponaMat
Повідомлень: 24
З нами з: 22 жовтня 2018, 09:05

Повідомлення MamayYaponaMat » 26 жовтня 2018, 09:10

Цікаво чи є якісь дослідження щодо пори року, коли ціни на нерухомість найбільше падають, чи сезонний фактор не впливає на ціну квадратних метрів в Україні. А ще було б доцільно завести тему на форумі де подавались би усі діючи акції від забудовників з пропозиціями знижок та інших подарунків.

Аватар користувача
Fedorovich
Повідомлень: 19
З нами з: 26 жовтня 2018, 15:29
Звідки: Свалява

Повідомлення Fedorovich » 26 жовтня 2018, 15:39

На даний момент ситуація якраз така, що купують квартири лише ті, хто мав заощадження в банках на депозитах, а доходи більшої частини населення країни впали й досить суттєво, тому ще можливо рік-два, поки всі депозити поступово не перенесуть їх власники у відділи продаж забудовників ціни будуть утримуватись на тій позначці де вони зараз, зрозуміло, це при умові збереження тієї політичної ситуації, що існує на сьогодні. А потім вони далі продовжать рухатись донизу, наближаючись до межі собівартості будівництва, а потім будуть заморожування початих об’єктів. Ну, можливо хтось вірить у економічний ривок, але звідки, з якого саме боку він припливе до нашої країни. У нас вкладаються якісь кошти в розвиток промисловості, чи наука на порозі світових відкрить, які змінять економічне падіння на стрімкий розвиток? Я гадаю поки не буде в нашій країні нового керівництва, молодого, амбітного не варто й сюди вкладати, а краще пошукати десь в інших країнах, де економіка розвивається, а не дихає на ладан як у нас.

Аватар користувача
Serrius
Повідомлень: 12
З нами з: 22 жовтня 2018, 10:06

Повідомлення Serrius » 02 листопада 2018, 10:57

Чи варто зараз вкладати в нерухомість в новобудовах питання для багатьох непраздне, адже вже зовсім скоро вибори і як вони повернуться для забудовників нікому невідомо. З одного боку мені здається зараз сприятливий час для купівлі в тому плані, що ніхто не хоче нагнітати ситуацію і перевірка передписана фінмоніторингом банкам походження коштів і більше відбувається як то зветься заради галочки, з іншого боку після виборів взагалі може розвиватись будь-який сценарій: ціни можуть впасти, будівництво можуть заморозити, тим більше ми то вже проходили. Тож що робити чекати виборів, чи купувати вже

Аватар користувача
Misteri
Повідомлень: 8
З нами з: 24 жовтня 2018, 20:31

Повідомлення Misteri » 02 листопада 2018, 12:14

Serrius писав:
02 листопада 2018, 10:57
Чи варто зараз вкладати в нерухомість в новобудовах питання для багатьох непраздне, адже вже зовсім скоро вибори і як вони повернуться для забудовників нікому невідомо. З одного боку мені здається зараз сприятливий час для купівлі в тому плані, що ніхто не хоче нагнітати ситуацію і перевірка передписана фінмоніторингом банкам походження коштів і більше відбувається як то зветься заради галочки, з іншого боку після виборів взагалі може розвиватись будь-який сценарій: ціни можуть впасти, будівництво можуть заморозити, тим більше ми то вже проходили. Тож що робити чекати виборів, чи купувати вже
Ну не перші вибори в країні переживаємо. Як і не першу кризу, власне. Начебто раніше якось з виборами справлялися і житло будувалось і не обезцінювалось, то чому зараз повинно щось статись?

Аватар користувача
NatalKa
Повідомлень: 17
З нами з: 21 жовтня 2018, 15:40

Повідомлення NatalKa » 02 листопада 2018, 12:18

Мені здається саме зараз, коли ціни на нерухомість пішли вниз, варто купувати квартири і будинки. Я ось купила квартиру в ЖК Метрополіс по порівняно не дорогою ціною. І залишаюся при думці, що я добре заощадила, бо з огляду на інфляцію в нашій країні і майбутні вибори, курс долара однозначно піде вгору, що відповідно підніме ціну на квартири в еквіваленті гривні.

Аватар користувача
Dogma
Повідомлень: 6
З нами з: 18 жовтня 2018, 06:19

Повідомлення Dogma » 09 листопада 2018, 10:43

Якщо останні гроші то не радив би вкладати в нерухомість в Україні. Тут війна йде в прямому розуміння цього слова. Подивіться на тих хто пару років назад вклав в нерухомість в Донецьку, вони були впевнені у збереженні своїх інвестицій, а на сьогодні кому ті інвестиції потрібні, багато вони заробили. Тим більше вибори вже зовсім скоро. Якщо для себе для проживання і немає планів звідси уїжджати то варто купувати, а з метою інвестицій то можна ризикнути, але не на всі, якусь частину я би радив вкладати в інших країнах. І їх досить багато, з досить дешевих – Грузія, Болгарія, з більш високих початкових вкладень – Польща, Німеччина. Я кажуть не зберігайте всі яйця в одному кошику, те саме стосується і інвестування

Аватар користувача
Stratan
Повідомлень: 7
З нами з: 13 листопада 2018, 09:12

Повідомлення Stratan » 13 листопада 2018, 09:12

После выборов непонятно что будет с долларом и экономикой в целом. Лично я не буду спешить покупать на стадии котлована. Инвестирование в недвижимость в столице на сегодняшний день - дело популярное, но в будущем это приведет к удешевлению цены аренды. Эту тенденцию увидим года через 3. Аренда в Киеве не будет такой высокой, как сейчас. А если еще будут военные действия на Востоке, цены рухнут вообще и те, кто поспешили с инвестициями сейчас - будут не очень довольны таким положением дел. Мое мнение - подождать еще минимум полгода, пускай пройдут выборы и тогда будет время для надежной инвестиции или наоборот – вокзал, чемодан и куда душе угодно...

Аватар користувача
Finansist
Повідомлень: 19
З нами з: 13 листопада 2018, 17:11
Звідки: Київ

Повідомлення Finansist » 16 листопада 2018, 13:35

Купувати потрібно тоді коли є надлишок пропозицій – те що ми зараз бачимо. Тоді великий вибір, можна розраховувати на суттєву знижку. І якщо забудовники масово відкривають нові проекти, а повірте вони не дурні хлопці, вони дуже гарно вміють рахувати гроші, і розуміють чи буде попит на те що вони побудують через пару років, і чи не є це саме тим показником, що економіка нашої країни помаленьку починає набирати обертів. Адже якби все було так погано то для чого забудовнику вкладати гроші в будівництво, адже краще їх вивести в інші країни де біль сприятливий економічний клімат.

Аватар користувача
Solo
Повідомлень: 2
З нами з: 18 листопада 2018, 17:20

Повідомлення Solo » 18 листопада 2018, 17:20

Самий момент купувати квартири поки вони дешеві, хоча для кого як, є категорія людей що за все життя не назбирає навіть на 1-кімнатну у столиці. Зараз - це нові "дев'яності". Колись закінчиться війна і криза, запрацює економіка і цінник на квадратні метри знову піде вгору. Все це ми вже проходили, а економіка вона штука розвивається циклічно, якщо зараз спад, то обов’язково буде підйом, важко трохи визначити коли саме, але те що буде то 100 відсотків.

Аватар користувача
Churik
Повідомлень: 34
З нами з: 10 листопада 2018, 19:27
Звідки: Хутор Київ

Повідомлення Churik » 24 листопада 2018, 21:46

Ніхто не може точно сказати що чекає на Україну, але в мене є сподівання що будемо й далі прямувати до європейських цінностей і фінмоніторинг буде більш жорстко впроваджувати контроль походження коштів, адже в тій самій Європі дане правило вже працює давно, а на сьогодні поки сильним мира цього не до нас, вони перед виборами зайняті іншими справами і є можливість купити без зайвих питань, то для себе особисто вирішив все що тримав на депозитах, перевести у нерухомість. Тут гарантій більше і хто знає чи можна буде купити потім квартиру без підтвердження походження коштів. Пам’ятаю, рік назад при купівлі першої квартири оплачував через Приватбанк з карточки, без усіляких питань, а вже сьогодні так не можна оплатити, а що буде ще через рік залишається лише здогадуватись. Так що шукаю й далі перевожу з депозитів у бетон

Аватар користувача
Nikola
Повідомлень: 8
З нами з: 13 листопада 2018, 17:46

Повідомлення Nikola » 25 листопада 2018, 09:48

В цілому ситуація така, що 2-3 роки тому можна було 1-кімнатну 35-40 кв.м. знайти на стадії котловану в середньому за 20.000-25.000 у.о. і був вибір, а зараз ця цифра вже за 30.000 у.о. Винятки звичайно ж є, але мова про загальну тенденцію.
Але я не кажу про зростання у всіх сегментах нерухомості, наприклад в комфорт і бізнес сегменті, а також в багатокімнатних в економ - стагнація вже кілька років триває, вище / нижче тільки при скачках валют, але потім все одно стагнація. Так що гадаю зараз десь близько та межа розвороту, навіть якщо не саме дно, то ще раз повторюсь – близенько. І варто пам’ятати що в будь –якому випадку – інвестицій то завжди ризик, наша задача його мінімізувати.

Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 177
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 26 листопада 2018, 15:50

Військовий стан – це форс мажор який може оправдати затримку здачі в експлуатацію багатьох проектів які зараз будуються та й взагалі на інвестиційному кліматі він позначиться вкрай негативно, якщо буде проголосований ВР – ще недовго і ми дізнаємось що чекає на нашу країну. Як мені здається трохи дивним введення військового стану зараз, а не тоді коли під Іловайськом були сотні загиблих

Аватар користувача
Film
Повідомлень: 7
З нами з: 29 листопада 2018, 09:16

Повідомлення Film » 29 листопада 2018, 10:10

В період різких коливань гривні у інвесторів є можливість придбати нерухомість з гарним дисконтом за рахунок того, що деякі забудовники декларують ціни на квартири без прив’язування до долара, і приводжу саме таких забудовників: «УКРБУД», ПрАТ «ХК «Київміськбуд», CК Geos, КП «Фінансова компанія« Житло-Інвест », СГ «Фундамент», ОРЛАН-ІНВЕСТ ГРУП, СГ «Синергія», Банк «Аркада», Status Group, Domira Development, ФК «Столиця», ІБК «Обрій», Альянс Новобуд, ТОВ «Будівельна компанія «Форум», Девелоперська компанія «ОМОКС».
Варто слідкувати за курсом і зміною цін на сайтах згаданих забудовників, Всім вдалих інвестицій.

Аватар користувача
Graf
Повідомлень: 29
З нами з: 29 листопада 2018, 13:24

Повідомлення Graf » 29 листопада 2018, 14:15

Зараз в цілому настає період затишшя на ринку нерухомості, і ще додавши до цього початок нової хвилі російської агресії можна очікувати досить реальних знижок, і не дивлячись на знижки ринок впаде суттєво, відсотків на 90, і все це цілком реально ми побачимо навіть по ситуації з продажами за останній тиждень – угод практично 0.

Аватар користувача
Irisk
Повідомлень: 13
З нами з: 29 листопада 2018, 17:22

Повідомлення Irisk » 29 листопада 2018, 17:49

Думаю народ думаючий розуміє що військовий стан на місяць це чисте політиканство, навіть лицемірство: "не помічати" війни на Донбасі пару років і влаштувати хай коли напали в море. Ніяк це не вплине на нерухомість, а долар як піднявся так і опуститься, і 1.5 відсотки коливань на цінах нерухомості не відобразиться ніяк

Аватар користувача
7sim
Повідомлень: 10
З нами з: 22 листопада 2018, 14:09

Повідомлення 7sim » 03 грудня 2018, 12:03

Фактори, які впливають на зростання ціни нерухомості
1. зростання економіки
2. збільшення народжуваності
Фактори, які впливають на зниження попиту на нерухомість (Україна)
1. Західна частина - масовий від'їзд за кордон.
частина залишиться там, частина повернеться, але не поїде в столицю.
Запит на столицю сильно знизився. Тим більше Львів будується також високими темпами. Він їм більше цікавий.
2. Східна + Крим. Хто хотів і міг той поїхав і купив, що залишилися ~ 7млн, як клієнти для ринку нерухомості (забудовників) Києва практично не представляють інтерес, оскільки не є потенційними клієнтами.
3. Залишилося ~ 38-40 млн. Забезпеченість житлом все ще низька, але і купівельна спроможність низька, дуже.
Додамо постійне зростання комуналки, яка хочеш, не хочеш знижує загальну суму оренди. І впливає на прийняття рішення при покупці квартири під здачу.
4. Інвестиції на ранніх стадіях з кожним роком втрачають рентабельність, хоча все ще цікаві.
5. На тлі вищесказаного кількість будівництва дуже велика, що теж впливає на ціну
6. все ще масово будується область (і до речі саме тут видно нова хвиля кризи покупців. Продажі йдуть, але надто туго).
Який висновок?
Є шанс взяти хорошу квартиру треба брати. Потрібна квартира собі і / або дітям потрібно брати. Є надлишки грошей - потрібно брати квартиру, це краще ніж пенсійний фонд. Як мінімум надурити вас ніхто не зможе, як з пенсією ...

Аватар користувача
Geturf
Повідомлень: 9
З нами з: 06 грудня 2018, 09:09

Повідомлення Geturf » 07 грудня 2018, 21:29

Ситуація така що зараз є доволі велика сума в гривні, і поспішаю вирішити швидше що з нею робити. Поки для себе бачу два варіанти:
Перший – купити долари в надії що після виборів квартири можуть подешевшати саме в доларовому еквіваленті і тоді вже купити квартиру. Ту шо я приглядів то вона термін здачі 23-ий квартал 2010-го.
Другий – зараз вже купувати квартиру, але ж хочеться зекономити, і можливо виграти тож і розглядаю більше саме перший варіант, порадьте або відрадьте.

Аватар користувача
Renta
Повідомлень: 2
З нами з: 10 грудня 2018, 07:44

Повідомлення Renta » 10 грудня 2018, 07:51

Не сейчас, или, не тут. В то время, когда Россия открыто, не прикрываясь обманом перешла в военный конфликт, думать про инвестиции в страну, где завтра может начаться война, а вчера уже введено военное положение несерьезно. Пусть менее доходные страны, но зато спокойные, сколько сейчас стоит недвижимость в Донецке, Луганске. Да и даже пусть она стоит сколько хочет, я бы не хотел даже бесплатно там жить. Вот такая ситуация возможна и в Украине. Можете кидать в меня шапками, хотя я патриот, но еще несколько лет назад Крым был украинским, а сейчас? Киев застрахован? Кем, Кто даст гарантии? Вы даже по телевизору видите украинских резервистов? Дядьки, которым в домино с пивом играть, а не воевать. Вот когда пройдут выборы, не в Украине, а в России, или может Путин наконец сдохнет, вот тогда можно будет рассматривать Украину как страну для инвестиций, а пока тот недочеловек, возомнивший себя Богом и имеющий реальную силу, чтобы завоевать Украину, инвестировать здесь будет верхом безрассудства

Аватар користувача
Dmytriy
Повідомлень: 12
З нами з: 09 грудня 2018, 07:13

Повідомлення Dmytriy » 10 грудня 2018, 21:08

Моя Вам порада - не купуйте житло. Знімайте.
Хочете довгострокову оренду з можливістю зробити ремонт - можливо.
Шукайте юриста, пропонуйте договір, і т.д.
Зараз багато «розумників» закопали гроші в нерухомість, яка буде тільки дешевшати (раніше вона трималася через «банкопад». Більше падати нічому і люди понесуть гроші в банки. Зростання попиту під дуже великим питанням.)
Запитайте тих хто в іпотеці - може вони погодяться на довгострокову оренду.
Зараз на ринок виводиться величезна кількість дуже низькоякісного житла:
1) Низька шумоізоляція
2) Погана інсоляція (освітленість)
3) Надмірна висотність. Будиночки понад 16 поверхів - це справжній рій. Та й 16 поверхів точно так же. Рій котрий гуде цілий день.
4) Погана теплоізоляція (особливо на околиці і в передмісті)
5) Відсутність достатньої прибудинкової території. Як наслідок - всі вільні місця під будинком зайняті машинами. Дітям в принципі місця не передбачено (Майданчик 10 × 10 метрів не береться до уваги)
6) Сусіди не подарунок
7) Відсутність соц. інфраструктури: школи, садки, поліклініки тощо - їх критично мало.
Люди думають що вони купують квартиру на десятиліття.
А бажання поміняти місце вже виникає років через два (ближче до роботи, подалі від сусідів, і т.д.)

Коли саме той час коли варто купувати квартиру


Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти