Коли саме той час коли варто купувати квартиру

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
Anlysenko

Повідомлення Anlysenko » 30 січня 2020, 12:40

Если вы думаете, что война на востоке сильно влияет на инвестиционный климат - вы правы лишь наполовину. Никто напрямую не захочет рисковать своим капиталом вот так; но откидывать перспективные идеи никто не собирается. Просто вход этих денег будет медленнее

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 31 січня 2020, 17:04

Advokat писав:
23 січня 2020, 17:17
Поки війна на Сході буде продовжуватись мало хто з потужних світових інвесторів прийде до нас. Ризикувати великий капітал не дуже любить
Потужні світові інвестори це хто по-вашому?

Advokat

Повідомлення Advokat » 01 лютого 2020, 19:17

Будь-які, я не мав на увазі, що вони прийдуть саме скуповувати нерхомість, а відкриють нові заводи чи відродять старі...

Churik

Повідомлення Churik » 03 лютого 2020, 10:11

Пишуть що невигідно купувати бо дуже багато вже побудували й далі продовжують будувати. Але мені особисто важко прорахувати буде здаватись чи продаватись у майбутньому квартири в Києві, але я більш довіряю тому що бачу. А бачу що будують дійсно багато, й починають ЖК розраховані на дуже тривалий терміни будівництва. А забудовники сподіваюсь куди краще розбираються в темі попиту на свою продукцію у майбутньому. Великий бізнес прораховую на багато років вперед, і гадаю ніхто не почне довготривале будівництво при малому шансі продати те у майбутньому

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 17 лютого 2020, 17:09

Advokat писав:
01 лютого 2020, 19:17
Будь-які, я не мав на увазі, що вони прийдуть саме скуповувати нерхомість, а відкриють нові заводи чи відродять старі...
Тут справа не в війні насправді. А в прозорості умов ведення бізнесу. Війна є, але вона локалізована на відносно невеликій території. Ситуація у Донецьку майже ніяк не впливає на ситуацію у Львові, до прикладу. Ну і не можна сказати, що за 6 років війни в Україну не заходили інвестори. До речі, відроджувати старі заводи - це така собі ідея часто. База застаріла, обладнання застаріле (якщо його ще не все вирізали), технології застарілі. Простіше збудувати нове.

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 17 лютого 2020, 17:11

Churik писав:
03 лютого 2020, 10:11
Пишуть що невигідно купувати бо дуже багато вже побудували й далі продовжують будувати. Але мені особисто важко прорахувати буде здаватись чи продаватись у майбутньому квартири в Києві, але я більш довіряю тому що бачу. А бачу що будують дійсно багато, й починають ЖК розраховані на дуже тривалий терміни будівництва. А забудовники сподіваюсь куди краще розбираються в темі попиту на свою продукцію у майбутньому. Великий бізнес прораховую на багато років вперед, і гадаю ніхто не почне довготривале будівництво при малому шансі продати те у майбутньому
Складніші інфраструктурно і технологічно проекти - звідси і довше будівництво. До прикладу - панельну типову багатоповерхівку швидше будувати, ніж жк із тим же підземним паркінгом, який спроектований за індивідуальним проектом.

Zula

Повідомлення Zula » 20 лютого 2020, 17:35

Churik писав:
03 лютого 2020, 10:11
Мне тоже кажется, что если бы все было настолько плохо, то не начинали бы строить новые жилые комплексы.

Anlysenko

Повідомлення Anlysenko » 27 лютого 2020, 18:58

Как бы смешно это не звучало, но рынок недвижимости не стоит на месте. Так уж бизнес строится, что новые проекты должны регулярно появляться. Вопрос в том, сколько игроков на рынке пытаются занять свое место под солнцем

Oituyj

Повідомлення Oituyj » 14 березня 2020, 08:58

Сейчас может наблюдаться скачок продаж, так как гривна резко подешевела и с большой долей вероятности будет и дальше дешеветь. Поэтому, все кто хранил в гривне будет пытаться конвертировать в доллар, чем еще большее вызовет падение гривны, либо покупать то что присмотрел ранее, имею ввиду квартиру, и сомневался в принятии решения

Михаил Жванов

Повідомлення Михаил Жванов » 25 березня 2020, 21:42

Не згоден з попереднім відгуком. Так, зараз багато неякісних забудовників, але якщо розібратися у темі будматеріалів, можна вибрати нормальне житло. І навіщо завжди знімати? Ті гроші, які ви витратите на зйом, можна зібрати і вкласти у перший внесок, або навіть і у ремонт. Я купив квартиру у новому жк, задоволений повністю.

KeYs

Повідомлення KeYs » 25 березня 2020, 21:55

Якщо говорити про локальний ринку нерухомості, то побачимо що до літа сильно впаде середня купівельна спроможність, продавці за всіма законами ринку будуть знижувати ціну. Ті хто буде тримати ціну тупо не продадуть нічого. Тому згоден що ціна буде падати, причому як первинної так і вторинної нерухомості. Але є ще економічний фактор запізнілої звітності, ті ціни нібито на рівні, але угод немає в поточний момент, і ціна останніх угод тримається, поки не відбуваються нові, при цьому ринкова ситуація за ціною вже змінилася, і статистика котирування не відображає реальний факт. Таке теж дуже часто буває на ринках з малими обсягами торгів.

Irisk

Повідомлення Irisk » 29 березня 2020, 10:23

Коронавірус, криза, карантин, але не видно, по оголошенням дивлюсь, що ціни падають. Можуть одиничні випадки, кому дуже вже горить погодяться знизити цінник, а так бачу все як було так і є.

Коли саме той час коли варто купувати квартиру

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти