Коронавірус і нерухомість в Україні

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 13 березня 2020, 21:03

На сьогодні певно всі забули про інвестиції і нерухомість, і думають лише про нову загрозу людству - коронавірус. Я говорю можливо не про всіх, але про себе точно. Але минеться епідемія, але її наслідки будуть ще довго впливати на ціни на ринку нерухомості в усьому світі, але нас цікавлять більше саме в Україні. І як вони будуть впливати пропоную ділитись думками в цій темі. Криптовалюти впали, нафта також, гривня ще трохи тримається, рубль також валиться, а що з цінами на нерухомість?

Faradey27

Повідомлення Faradey27 » 14 березня 2020, 06:22

Тут варіантів розвитку поді не так вже й багато. Ціни або впадуть, або вростуть. Падінню може сприяти паніка населення, й відповідно низька кількість угод, а продавати потрібно, особливо тим компаніям, які не мають запасу міцності, й не зможуть будувати власним коштом. З іншого боку, готове житло може подорожчати, бо ризики купувати на етапі котловану суттєво зросли.

Gnom

Повідомлення Gnom » 14 березня 2020, 16:22

Как по мне это больше паники.. все время люди чем-то болеют.. и не надо было землю доводить до такого состояния. природа умная.. очищает землю... от перенаселения..

eatrem77

Повідомлення eatrem77 » 16 березня 2020, 10:03

Як зупинити поширення коронавірусу

CegouVay

Повідомлення CegouVay » 16 березня 2020, 20:35

власти вон принимают меры... и так страшно от этого всего

Zula

Повідомлення Zula » 18 березня 2020, 20:02

Пока все застройщики, которых видела в ленте в соцсетях бодренько отписались, что продолжают строить. Посмотрим, что дальше будет, конечно.

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 20 березня 2020, 12:39

Будуть будувати, бо простій коштує занадто дорого, й часто, дорожче ніж життя будівельників

kasper2

Повідомлення kasper2 » 20 березня 2020, 14:02

Я надеюсь на то, что в основном строители живут рядом с объектом стройки, им ездить каждый день не нужно. И что стройматериалы будут, так как грузовые перевозки продолжаются как и прежде.

Василь І

Повідомлення Василь І » 20 березня 2020, 20:22

Поки всі продовжують будувати.

Oituyj

Повідомлення Oituyj » 20 березня 2020, 20:49

Думаю, сейчас во многих ЖК можно выторговать существенные скидки, если конечно отделы продаж работают, в чем я немного сомневаюсь

Remontnik

Повідомлення Remontnik » 21 березня 2020, 22:07

Василь І писав:
20 березня 2020, 20:22
Поки всі продовжують будувати.
Строят пока есть запас прочности. Подозреваю продажи упали катастрофически и у кого нет запаса прочности вынужден будет останавливать строительство. Как мне кажется подорожает уже сданное жилье и подешевеет сильно на старте продаж. Сейчас тяжело представить кого-то готового вложить деньги в фундамент, и думаю многие предпочтут вложить свои гривны в уже сданный дом, или на стадии завершения строительства

Hyston

Повідомлення Hyston » 22 березня 2020, 06:25

Коронавирус или нет, но в ЖК СвтилоПарк вижу активизацию продаж. К примеру, на моем этаже уже давно было квартир 4-6, точно не помню, свободных квартир, сейчас за неделю осталось 2. Возможно правда скупают квартиры в ЖК на завершающей стадии строительства, в связи с ростом доллара цены в долларовом эквиваленте хорошо просели, ведь цена не выросла в гривне

136

Повідомлення 136 » 22 березня 2020, 09:12

Гадаю зараз в більшості країні світу буде падіння цін на нерухомість, це буде відбуватись як в Європі так і в Україні в тому числі. Купувати на фоні зниження цін зможуть лише ті в кого є якісь накопичення, а ті хто залежний від зарплати малоймовірно що понесе гроші забудовнику в такій нестабільній ситуації. Обвал цін на нерухомість як на мене неминучий, і це торкнеться всіх країн де бушує ця зараза

Frik

Повідомлення Frik » 22 березня 2020, 09:49

Думаю подібні епідемії сприятимуть популяризації невеличких житлових комплексів десь під Києвом і зменшенню популярності великих комплексних забудов

Ostrog

Повідомлення Ostrog » 22 березня 2020, 12:34

Коронавірус може минеться, точніше рано чи пізно але то станеться. Але як економіка України переживе карантин та зупинку роботи більшості підприємств, то мені не дуже вдається уявити. Ми й так були в кредитах по саму макушку, а зараз й взагалі не влазить в голову як ми з того вийдемо

Umamat

Повідомлення Umamat » 23 березня 2020, 07:03

Ті будинки, що на початковій стадії будівництва сто відсотків зупиняться, не уявляю як будуть будувати в умовах карантину. Зараз ті хто вклав гроші, вже думають як їх витягти. В Німеччині та Італії вже ціни обвалились і у нас так само обваляться. В умовах кризи подорожчає гречка та цукор, но не нерухомість. Люди перестануть купувати, і забудовник не буде мати можливість щось будувати, просто не буде коштів

Hoitrot

Повідомлення Hoitrot » 23 березня 2020, 08:40

Не понимаю почему Китай не изолировали во время появления этой чумы. Сейчас страдает весь мир потому что вовремя не перекрыли границы с Китаем. Сделали бы это сейчас бы уже все забыли про эту заразу, а так весь мир на пороге невиданных потрясений и в Украине с ее медициной очень возможен вариант что некому будет ни строить, ни жить в квартирах

Jola

Повідомлення Jola » 23 березня 2020, 08:51

Вимре тупоголове, що не розуміє що кататись під час епідемії в Куршавелі не краща ідея. Шкода лише що привізши корону до нашої країни воно ще позаражує в нічому не винних людей. Можна було й нашій країні як он у Білорусі своїх також не пускати поки не мнеться карантин. Сьогодні 14 нових захворівших на коронавіурс у Києві прилетіли одним літаком з Швейцарії. Гадаю літали туди не бідні і у них би вистачило грошей пересидіти там, й медицина там краща, чого пруться додому заражувати

HarkivmAn

Повідомлення HarkivmAn » 24 березня 2020, 11:19

Логичным будет предположить, что на период карантина не будет получения ключей, приемок квартир и просмотров. Я бы и не решился ходить по стройке сейчас, лучше пересидеть лишнюю неделю, чем отойти в мир иной

kasper2

Повідомлення kasper2 » 24 березня 2020, 13:48

Бедные мне кажется вкладчики Укрбуда. Только появилась надежда на то, что достроят их объекты, а тут этот вирус внес свои коррективы. И сколько им теперь ждать - думаю плюс минимум год к ожиданиям.

Коронавірус і нерухомість в Україні

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти