Новобудова чи старий будинок?

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
Tani_a

Повідомлення Tani_a » 17 січня 2020, 13:06

Solnechnaya писав:
13 січня 2020, 16:52
Tani_a писав:
11 грудня 2019, 16:38
Solnechnaya писав:
11 листопада 2019, 18:05

На вторичке есть шанс попасть на квартиру, где кого-то не выписали, например. Кстати, дома того же Войцеховского - это, по сути, уже тоже вторичный рынок. Если те, которые достроены. Я видела предложения продажи таких квартир. Цены там понятно ниже рыночных. Но и шанс жить в доме, который может никогда и не будет принят на баланс.
О, навіть таке буває... Цікаво, як вони оформлюють продаж квартир, які є фактично будівельним майданчиком, якщо будинки не здані офіційно.
Переуступка майновых прав. Или может быть даже право собственности оформленное незаконно через какого-то черного риелтора. Может еще какие схемы есть. Я в детали этих всех мутных схем никогда особо не вникала. Оно ж можно даже нагуглить информацию о законности даже уже заселенного дома. Пару раз попадались такие предложения. Ну и когда лезла проверять а почему же такая низкая цена - оно оказывалось, что причина в законности стройки. На этом моменте я это предложение и переставала рассматривать)
Господи в сучасних умовах мабуть що все гуглити треба перед тим, як гроші будь-кому віддавати. Тим більше, коли це досить серйозна сума за нерухомість.

Ігор Рудь

Повідомлення Ігор Рудь » 20 березня 2020, 15:14

Звичайно новобудова. Старі будинки вже давно розвалюються, навіщо купляти квартиру там, де ліфт в будь-який момент може зупинитись (або його нема взагалі), частина будинку відпасти, а під'їзди вже не відмиєш? Якщо ви сумніваєтесь, можу порадити вам купити житло Семицвіт у Львові, я там квартиру придбав. Знаю, що цей забудовник має домівки ще у інших містах України. Коли починаєш там жити - одразу відчуваєш себе по іншому, і ремонт можна зробити ну найсучасніший і за будь-яким бажанням. Отже, плюсів море.

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 25 березня 2020, 19:51

В умовах пандемії мала можливість порівняти роботу обслуговуючих організацій у новобудовах і старих будинках в сенсі санітарної обробки. Так от - новобудови однозначно виграють.

Новобудова чи старий будинок?

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти