Реклама на форумі інвесторів в нерухомість

Все що стосується роботи форуму. Ваші пропозиції та побажання, бачення та думки стосовно розвитку форуму можете висловлювати саме в цьому розділі
Відповісти
Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 395
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 05 березня 2019, 10:10

Форум gitlo.in.ua є майданчиком для спілкування інвесторів та покупців на тему вибору об’єктів нерухомості для інвестицій. Форум почав свою роботу порівняно недавно, в жовтні 2018 року, але вже має свою постійну аудиторію, яка з кожним днем збільшується. Але наша мета не кількість відвідувачів, а якість зібраної інформації про новобудови в Києві та інших містах України, яка б допомагала визначитись інвесторам з вибором, тому ми в першу чергу працюємо й спонукаємо відвідувачів збирати та ділитись інформацією, виключно корисною для прийняття рішень інвесторів.
Варто зазначити, що реклама на форумі показує наміри забудовника до публічного обговорення свого ЖК, відкритість до спілкування з інвесторами, що, в свою чергу, сприяє формуванню позивного іміджу забудовника.
З огляду на мету нашого форуму, ми пропонуємо розміщення реклами лише тематичної, яка, відповідно, буде корисною не лише рекламодавцям, а й відвідувачам форуму.

На даний момент ми можемо запропонувати вам наступні варіанти розміщення рекламних оголошень.
Зробити вашу тему ПРИКРІПЛЕНОЮ – варіант коли посилання на вашу тему буде закріплено вгорі сторінки у своєму розділі. Послідовність в розміщенні згори – останній хто замовив рекламу буде вище тих хто це зробив раніше.
Spoiler
Варіант зробити вашу тему ПРИКРІПЛЕНОЮ
Варіант зробити вашу тему ПРИКРІПЛЕНОЮ
Зробити вашу тему ОГОЛОШЕННЯМ – варіант коли посилання на вашу тему буде закріплено в спеціальному рекламному блоці, розташованому вище всіх інших тем включаючи й прикріплені у своєму розділі.
Spoiler
Варіант зробити вашу тему ОГОЛОШЕННЯМ
Варіант зробити вашу тему ОГОЛОШЕННЯМ
Зробити вашу тему ВАЖЛИВОЮ – варіант коли посилання на вашу тему буде закріплено в спеціальному рекламному блоці, розташованому вище всіх інших тем включаючи й прикріплені у ВСІХ розділах форуму.

Вартість рекламного виділення вашої теми за календарний місяць:
Spoiler
Прикріплена тема – 500 грн.;
Оголошення – 750 грн.;
Важлива – 1000 грн.
З усіх питань щодо розміщення реклами можна писати на електронну адресу gitlo.in.ua@ukr.net

Ви переглядаєте гілку форуму: Реклама на форумі інвесторів в нерухомість


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти