Правила форуму gitlo.in.ua

Шановні відвідувачі, зареєструвавшись на Форумі, Ви прийняли Умови, згідно яких можете користуватися ресурсом в межах його Правил.

Все що стосується роботи форуму. Ваші пропозиції та побажання, бачення та думки стосовно розвитку форуму можете висловлювати саме в цьому розділі
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 428
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 08 березня 2019, 22:12

Розміщення дописів відвідувачами
1.1 Розміщуючи повідомлення на форумі gitlo.in.ua ви даєте згоду, що текстові або графічні продукти стають невід'ємною частиною форуму після натискання вами кнопки "Відіслати". При бажанні, ви можете попросити Адміністрацію форуму видалити ваш профіль з форуму; при цьому всі ваші повідомлення, виключно на розсуд адміністрації, залишаються на форумі (видалення ваших повідомлень може зруйнувати структуру тем, які створювалася не тільки Вами).
1.2 При розміщенні повідомлення дотримуйтеся заявленої в заголовку теми. Не допускайте оффтоп - повідомлення, які не належать до предмета дискусії, що порушують хід обговорення, що виводять його за рамки теми.
1.3 Порожні повідомлення на кшталт: "Привіт сусідам з 5 поверху" не цікаві широкому загалу і не потрібні на форумі.
1.4 Утримайтеся від постів, які не несуть ніякого смислового навантаження, зокрема таких, як "згоден", "підтримую", "маячня", повідомлень, що складаються зі смайлів. Утримайтеся від однослівних постів типу "дякую".
1.5 Форум gitlo.in.ua – україномовний форум, але російську мову в Україні знають практично всі, тому ніяк не обмежуємо її використання. Зверніть увагу на дотримання правил правопису.
1.6 Ненормативна лексика в повідомленнях, в заголовках – суворо заборонені.
1.7 Уважно ставтеся до цитування. Тобто цитуєте лише ту частину повідомлення, яку ви саме коментуєте.
1.8 Розміщення посилань на першоджерела щодо інформації у темі вітається, всі інші посилання оцінюються як спам і облікові записи блокуються.
1.9 Утримайтеся від публікації фотографій з "водяними знаками" у вигляді посилань на будь-який сайт.
1.10 Заборонено розміщення посилань на інші ресурси (групи в месенджерах та соціальних мережах, а також форуми та сайти).

Забудовникам та їх представникам
2.1 Не допускається засмічення форуму представниками забудовників постами з приводу і без з метою підняття тем своїх ЖК.
2.2 Допускається тільки одна тема з одним ЖК, в якій вітаються відповіді забудовника на питання.
2.3 Представник забудовника може, але не зобов’язаний, відповідати на питання по ходу обговорення.
2.4 При незгоді забудовника з розміщеною інформацією стосовно їх ЖК не варто писати адміністрації вимоги щодо видалення «незручних» постів, а краще зробити спростування в темі й підкріпити його документально.

Ви переглядаєте гілку форуму: Правила форуму gitlo.in.ua


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти