ЖК "Сімейна Фортеця", г.Луцк, с. Струмівка, вул. Східна, 34а

Обговорення новобудов в Луцьку та Волинській області (новостройки Луцка). Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовників.
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
Maxxim
Повідомлень: 1
З нами з: 28 травня 2019, 14:29

Повідомлення Maxxim » 06 червня 2019, 14:04

Купили тут квартиру нещодавно, але вже встигли оцінити переваги. По-перше, ремонт довелося робити самий мінімальний, косметичний, бо була вже і штукатурка, і тепла підлога, і стяжка, і навіть сигналізація в квартиру заведена. Хоча чесно зізнаюся, дружина спочатку була проти, хотіла саме в місті квартиру. Але після того як побачила це місце, повністю змінила свою думку. Особливо, коли ми перший раз сходили посмажити шашлики , так як ліс тут зовсім поруч, вона тоді просто закохалася в цю місцевість ) . А взагалі-то, був ще один момент, який допоміг прийняти рішення, саме щодо придбання квартири в "Сімейній фортеці". В нас не було всієї суми на покупку, але тут достатньо було внести перший внесок, і ми відразу отримали ключі. А залишок - в розтермінування на 3 роки, до того ж без відсотків. Заробіток в нас нормальний, дружина теж працює, так що виплатимо потихеньку. Загалом, для тих хто віддає перевагу комфортному житлу, при цьому ближче до природи, дуже рекомендую цей житловий комплекс.

Аватар користувача
Mihal
Повідомлень: 1
З нами з: 06 червня 2019, 14:02

Повідомлення Mihal » 07 червня 2019, 12:04

Прийняли рішення купити квартиру саме в цьому житловому комплексі, так як забудовник, в тому числі пропонував повністю готові варіанти, вже з ремонтом. А робити його самостійно не хотілося, бо встигли за своє життя кілька різних квартир відремонтувати. Тому на цей раз вирішили, що купимо тільки таке житло, в яке можна відразу заїжджати і жити. Адже враховуючи наш вік, сил вже поменшало, немає такого ентузіазму, як в молодості. А тут, мало того що все готове, ще й ліс поруч, природа дуже красива. Тепер діти часто до нас на вихідні приїжджають, шашлики робити, та й просто подихати свіжим повітрям. Крім цього, з безпекою все гаразд - сигналізація, відеоспостереження, це теж важливо. Загалом, всім хто вагається, раджу приїхати прямо на місце, і подивитися своїми очима. Тоді ви відразу зрозумієте, ваше це місце, чи ні. Але ми відразу зрозуміли що наше, після того як перший раз відвідали, і тепер живемо тут з задоволенням )

Аватар користувача
Leonella
Повідомлень: 1
З нами з: 13 червня 2019, 12:25

Повідомлення Leonella » 13 червня 2019, 12:26

Теж придивляюся до цієї новобудови, хочу в місті квартиру продати, і там купити, ближче до природи. Але не знаю поки, як там з плануваннями, зручні чи ні.

Ви переглядаєте гілку форуму: ЖК "Сімейна Фортеця", г.Луцк, с. Струмівка, вул. Східна, 34а


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти