Ділимося досвідом інвестицій

Актуальні питання про інвестування. Вибір варіанту для інвестицій, порівняння, обмін досвідом та знаннями. Як інвестувати без ризиків, теоретичні основи та практичний досвід
Відповісти
TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 15 вересня 2020, 12:47

Пропоную тему «Ділимося досвідом інвестицій» в якій кожен зможе поділитися своїм інвестиційним досвідом. Упевнений, що багато хто з вас пробували інвестувати у фондовий ринок або форекс, хтось вкладав гроші в ПІФи або венчурні фонди, а хтось брав участь в створенні стартапів. Крім того, є і десятки інших способів інвестування, наприклад, нерухомість 😊.
Далеко не завжди такий досвід буває позитивним, але не дивлячись на це він завжди цінний як для вас, так і для всіх, з ким ви готові ним поділитися.

Fomenko

Повідомлення Fomenko » 15 вересня 2020, 14:40

Ну я інвестую, як і певно більшість, в золото (як злитки, так і пам'ятні та інвестиційні монети), відкриваю різні вклади. Хоча вклади - питання спірне, особливо враховуючи проценти на сьогодні. Інвестував в бізнес - окупався пару років, потім в кризовому 2008 розорився до нитки. Також вигідно завжди інвестувати в нерухомість і купувати землю! До цього йду, моя найближча мета! Що стосується інвестування в інтернеті, то тут одне лише слово - Форекс! Звідси висновок: найвигідніше зараз - квадратні метри в хорошому районі великого міста! Ну і золото, звичайно.

Kira

Повідомлення Kira » 15 вересня 2020, 16:10

На даний момент, я реально вважаю, що найкращий спосіб заробити на інвестування - це вкладення грошей в нерухомість. Моя подруга давно займається цим бізнесом, і заробила на ньому чимало грошей. Почала з однієї квартирки, хоч і не в центрі Москви, але яка все одно, на щастя, користувалася попитом. Здавала за прийнятну ціну. Зрозуміла, що такий метод інвестування для неї прибутковий, купила ще пару квартир. Нерухомість не простоює, окупається досить швидко. У будь-якому випадку, з таким бізнесом не прогориш. У будь-якому випадку, квартири знадобляться майбутньому поколінню, навіть якщо впадуть в ціні. Так що думаю і сама спробувати зайнятися.

Ви переглядаєте гілку форуму: Ділимося досвідом інвестицій

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти