ЖК Гетьманський, м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького / вул. Сагайдачного

✔️ Форум ЖК Гетьманський (Івано-Франківськ). ✔️ Обговорення недоліків та переваг купівлі квартири в ЖК Гетьманський на форумі. ✔️Хід будівництва, ціни, документи.

Обговорення новобудов в Івано-Франківську та області (новостройки Ивано-Франковска). Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовників.
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 22 вересня 2020, 07:22

Адреса новобудови: м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького / вул. Сагайдачного

Хто будує:
Замовник: ТОВ «Перспектива-ІВ», код ЄДРПОУ 40473773
Генпідрядник: ТОВ «ФРАНКОМОНТАЖ», код ЄДРПОУ 42810157

Характеристики новобудови: 3 будинки, 8, 11 поверхів; технологія будівництва цегляна; опалення індивідуальне; утеплення пінополістирол.

Переваги ЖК Гетьманський:
Spoiler
Кожна сім’я прагне жити в місці , в якому панує особлива атмосфера. Там, де є можливість кожного дня насолоджуватись затишком та комфортом. І це саме те, що нас всіх об’єднує – рідний, дорогий, неповторний куточок, який дарує радість та спокій і несе в собі одне велике поняття – дім.
Новий житловий комплекс «Гетьманський» — створений для втілення нових сімейних історій. Це будинок, місце, де кожна велика родина почувається у цілковитій безпеці, місці, що оберігає від будь-яких негараздів. Головною ідеєю проекту є — створення комфортного та справді доступного помешкання.
Це стало можливим завдяки розвиненій інфраструктурі, ретельному проектуванню, зручному плануванню, застосуванню найкращих європейських традицій та передових технологій для створення сучасного міського житла. Діти матимуть змогу гратись на розвиваючому та безпечному дитячому майданчику, а батьки, відпочивати та милуватись облагородженою територією і зеленими насадженнями.
Дозвільні документи:
Spoiler
ПРАВО ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ:
– Підстава: витяг з реєстру прав власності (інформаційна довідка) № 30547494 від 2019-02-28
– Цільове призначення: 02.03 Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку
– Кадастровий номер: 2610100000:08:003:0679

ДОЗВІЛЬНІ ДОКУМЕНТИ НА БУДІВНИЦТВО:
– Вид дозвільного документа: Дозвіл на будівельні роботи
– Реквізити: серії ІФ № 112200490421 від лютого 2020 р.
Телефони відділу продаж: (096) 383 73 81; (050) 383 73 81

Сайт ЖК Гетьманський

Фото з будівництва ЖК Гетьманський

Ви переглядаєте гілку форуму: ЖК Гетьманський, м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького / вул. Сагайдачного


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти