ЖК Сонячний квартал, Голубине (Закарпаття)

Обговорення новобудов в Ужгороді та Закарпатській області (новостройки Ужгорода). Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовників.
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 14 жовтня 2018, 21:57

В регіоні поблизу місцезнаходження лікувальних джерел біля населених пунктів Свалява, Поляна та Голубине на Закарпатті розташовані найбільш відомі в Україні санаторії. Але проживання в цих закладах досить дороге і багато хто шукає варіанти проживання у квартирах чи садибах, що розташовані поруч і здаються в оренду подобово. А сьогодні у інвесторів є можливість купити квартиру в селищі Голубине, де будується новий житловий комплекс «Сонячний квартал». Тут продаються квартири під назвою "апартаменти", з досить невеликим метражом за ціною 950-1000 доларів за метр.
З технічних характеристик майбутнього житлового комлпексу варто відзначити що буде побудовано 2 секції, кожна по 6 поверхів. На першому поверсі будуть комерційні приміщення, а також апартаменти для проживання чи здачі в оренду.
Також забудовник обіцяє побудувати власний паркінг, дитячий та спортивний майданчик, міст через річку, дорога через яку лежить до даного комплексу.
Вкладення
Наявність вільних апартаментів у ЖК Сонячний квартал на 14.10.2018
Наявність вільних апартаментів у ЖК Сонячний квартал на 14.10.2018

Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 658
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 16 жовтня 2018, 06:10

Мені цікаво чим керується відділ маркетингу забудовника виставляючи ціну у тисячу доларів за метр квадратний у невеличкому селищі, нехай і поруч з санаторіями, але ж то все одно селище, без інфраструктури, без будь-чого. Будинок без газу, опалювати електрикою. Я розумію, що на кожен товар є свій купець, але тут це правило не дуже підходить, бо як я спостерігав картину з наявністю вільних квартир місяців зо два назад, і дивував що хтось їх за такою ціною купує, то зараз я бачу практично ту саму картиру з проданими квартирами. Певно якусь кільксть квартир роздали за якимось принципом, а те що лишилось будуть продавати ще довго і нудно, або разум візьме верх, і ціна спуститься до економічно виправданої для успішних інвестицій у ЖК Сонячний квартал, а інвестори люди терпеливі - зачекають.

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 16 жовтня 2018, 10:21

На мою думку при формуванні ціни забудовника зовсім не цікавить розмір селища, інфраструктура і інші подібні речі, окрім єдиної визначальної речі яка суттєво впливає, і назва її – попит. Буде попит, ціна буде рости, не буде – буде відповідно падати. То що зараз не купують не показник – лише другий поверх будується. До здачі в експлуатацію ще часу досить багато і гадаю розкуплять квартири і за вищою ціною, а вона з часом таки буде вищою, не вірите – переконаєтесь через рік.

Аватар користувача
Sidir
Повідомлень: 16
З нами з: 16 жовтня 2018, 19:14

Повідомлення Sidir » 16 жовтня 2018, 19:18

Цікавий ЖК тим, що в регіоні практично немає взагалі нових забудов, і лікуватись в цей регіон їдуть люди з усієї країни, тобто квартира не буде пуступвати практично круглий рік, адже на мою думку всі хто купує тут квартири планують їх здавати, а не для проживання. А щодо ціни – відсутність конкуренції й дає можливість забудовнику ставити практично будь-яку ціну, що казати Сонячний квартал по-своєму унікальний житловий компелекс і можливість для заробітка. До речі, на сайте ЖК є камера, де можна дивитись як ведеться будівництво

Аватар користувача
Saveliy
Повідомлень: 7
З нами з: 17 жовтня 2018, 12:21

Повідомлення Saveliy » 17 жовтня 2018, 12:36

Як буде організовано обслуговування апартаментів та пошук орендарів, буде служба яка буде цим займатись, на яких умовах, хто організую цю службу. З цього потрібно починати, адже інвестори в більшості будуть не місцеві. На офіційному сайті про це ні слова. А судячи з камери онлайн роботяги не дуже поспішають, зараз тепла погода і дві людини лише бачу, такими темпами цей ЖК будуть будувати ще років десять.

Аватар користувача
Dogma
Повідомлень: 6
З нами з: 18 жовтня 2018, 06:19

Повідомлення Dogma » 18 жовтня 2018, 06:25

ЖК Сонячний квартал для мене цікавий проект. Але багато питань щодо адекватності ціни, звідки намалювали таку цифру, як на мене один з головних факторів, який в першу чергу впливає на формування ціни – це жадібність забудовника. Також спостерігаю за темпами продаж, адже це можна робити на їхньому сайті, де вказана кількість ще вільних квартир, так ось досить тривалий термін квартири ніхто не купує, а жадібність й надалі тримає ціну на тому ж рівні. За таку ціну легко можна знайти багато пропозицій у Києві. І купивши квартиру в новобудові у столиці не потрібно буде думати про постійний пошук клієнтів, прибирання, або віддавати мінімум 30 відсотків для того хто буде це робити. То який резон вкладати гроші в квадратні метри у ЖК Сонячний квартал. Інвестори – це ті люди, котрі вміють дуже добре рахувати, і якщо забудовник вимкне свою жадність і поставить актуальні ціни то продажі підуть, а я поки зачекаю.

Аватар користувача
Limonad
Повідомлень: 14
З нами з: 18 жовтня 2018, 07:34

Повідомлення Limonad » 18 жовтня 2018, 07:38

Зацікавився був цією новобудовою близько місяця назад, телефонував у відділ продаж. Там ще цікаве питання будівництва мосту через річку Піня чи Пеня, у відділу продаж запевнили що його побудують, але у договорі купівлі звісно цей факт не згадується, і якщо не побудують то до будинку потрібно їхати прямо через річку, вантажівки проїдуть, а ось легковики не впевнений, тим більше після дощів. На момент розмови міст був у стані зображеному на фото ,яке вислали мені на вайбер з відділу продаж
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал станом на вересень 2018
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал станом на вересень 2018

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 20 жовтня 2018, 21:08

В істаграмі ЖК вчора виклали фото вже практично побудованого містка через річку, так що з цього приводу гадаю не варто переживати.
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал
Місток через річку до ЖК Сонячний квартал
А ось щодо заявленої окупності 5-6 років трохи здається завелику планку ставлять хлопці з відділу реклами ЖК Сонячний квартал. Перевіряється дуже просто, в пошук пишемо оренда Поляна і бачимо оголошення про здачу квартири 2-кімнатної на території санаторію «Сонячне Закарпаття» за 500 грн за добу. Враховуючи що у того будинку місце краще і ціна виглядає досить демократичною, то у нашому ЖК доведеться здавати гривень 400 за добу, не більше, з них ще потрібно буде заплатити посереднику, який буде здавати та прибирати апартаменти і вийде досить скромна сума, і окупність років у 15, що виглядає на мій погляд більш реально

Аватар користувача
Sirop
Повідомлень: 4
З нами з: 28 жовтня 2018, 15:08

Повідомлення Sirop » 28 жовтня 2018, 17:48

Це дійсно що там можна на гірських лижах кататись, там є зазвичай взагалі сніг узимку чи, можливо є пушки снігові? Якщо є дійсно гірськолижна траса, то ЖК дуже цікавий, ніколи не чув про те що там хтось катається на лижах

Аватар користувача
Dogma
Повідомлень: 6
З нами з: 18 жовтня 2018, 06:19

Повідомлення Dogma » 28 жовтня 2018, 18:08

Ніхто там на лижах не катається, це така собі замануха. Хоча кататись на лижах можна в будь-якому регіоні України, якщо буде сніжна зима, що буває в останні роки вкрай рідко. Так що сподіватись на потік туристів – любителів гірських лиж не варто. Туди їдуть лікуватись і водичка там дійсно лікувальна. Як на мене трускавецька й рядом не валялась. Нафтуся смердить нафтою і пити її не хочеться, потрібно себе примушувати, так само й Марія, а ось Поляна квасова – завжди купую й дома.

Аватар користувача
Golubine
Повідомлень: 1
З нами з: 05 листопада 2018, 10:49

Повідомлення Golubine » 05 листопада 2018, 10:57

Може хто пояснити за чий кошт буде відбуватись утримання двох відкритих басейнів на території комплексу. Якщо виходити з логічного мислення то варто припустити що за рахунок мешканців, а витрати ці досить суттєві, адже якщо воду не чистити використовуючи недешеве обладнання то вода буде не те що непригідною для купання а стане джерелом смороду та інфекцій. І в яку суму буде обходитись утримання цих басейнів? А якщо деякі мешканці не будуть платити – причин може бути досить багато, від просто немає грошей або не хочу, до того що не всі квартири продані і платню не буде просто з кого стягувати. І всі домовленості та обіцянки щодо того що все з тими басейнами буде гаразд без чітких прописів у договорах оформлення квартири будуть просто розмовами без будь-яких наслідків. Тож не впевнений, що басейни то є перевага цього ЖК, а не головний біль для майбутніх власників апартаментів у ЖК Сонячний квартал.
Закарпаття – це край неповторної природної краси

Аватар користувача
Karpati
Повідомлень: 2
З нами з: 07 листопада 2018, 19:04

Повідомлення Karpati » 07 листопада 2018, 19:05

Комерційний тариф на електроенергію згідно з яким потрібно буде платити не лише за освітлення, а й за опалення у ЖК Сонячний квартал на сьогодні 2.68 грн всіх потенційних інвесторів влаштовує?
Як на мене тариф 2.68 грн за квт. в умовах відсутності газу просто якесь божевілля. Для розуміння щоб протопити одну кімнату до 18-19 градусів в квартирі витрачаємо 30 квт на добу. За місяць з такими темпами нагорить 900-1000 квт. – порахуйте це вартістьт опалення 1-кімнатної. І це при температурі 18-19 градусів, а якщо туди поселяти орендаторів, то вони явно захочуть погрітись, а не мерзнути при 18 градусах і вийде вам опалення до 5 тис грн за місяць, тож дохід від таких інвестицій буде зовсім нікчемний.

Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 658
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 07 листопада 2018, 19:29

Цікавий проект, але інформації щодо нього практично ніякої крім як на сайті забудовника. До речі хто забудовник так і не зрозумів. Читаю на ЛУН: «У вартість квартир включена система розумний будинок» - що то значить? Звідки така ціна на електроенергію? Адже це приватне житло, особиста квартира, то чого ж має бути комерційний тариф? І ще на тому самому ЛУН написано «відгуки про ЖК Сонячний квартал можна прочитати на місцевих форумах» - то знову ж де саме, де ці місцеві форуми нічого не знайшов більше ніж на цьому форумі. І ціна – чого вона на рівні столичних новобудов? Чи квадратні метри на Закарпатті коштують так само як у Києві?

Аватар користувача
Remikov
Повідомлень: 1
З нами з: 08 листопада 2018, 13:31

Повідомлення Remikov » 08 листопада 2018, 13:36

На поверсі 13 квартир і позиціонує себе як Комфорт. Ціна взагалі з класу бізнес, за таку ціну можна купити в тому самому Трускавці – ближче до Києва, в центрі міста, а не урочище, де до найближчого магазину потрібно їхати на автомобілі. Чекаємо на перегляд цін і можливо тоді з’являться інвестори

Аватар користувача
Gorec
Повідомлень: 22
З нами з: 10 листопада 2018, 07:36

Повідомлення Gorec » 10 листопада 2018, 07:46

До чого тут Трускавець чи Київ? Переконаний що більшість що пише в цій темі розуміють унікальність цього житлового комплексу, хоча певно це більше не житловий а готельний комплекс, адже малоймовірно що хтось тут розглядає варіант купівлі з метою постійного проживання. І якщо вже порівнювати з Трускавцем то варто зазначити, що у Трускавці подібного роду будівель де пропонують до здачі в десятки разів більше і будується ще на сьогодні ще як мінімум штук 10. А в Поляні та Сваляві лише 2, і то один знаходиться в Сваляві, серед житлового сектору далеко від бюветів та санаторіїв. Тому саме Сонячний квартал має унікальне розташування і відсутність подібного роду інших житлових комплексів, тому здавати тут апартаменти буде досить вигідно і легко знайти бажаючих заселитись. І також варто згадати що саме гастроентерологічні проблеми лікують лише тут, тоді як схожа до Нафтусі вода є не лише в Трускавці. І ціна зазвичай чим ближче до здачі будинку в експлуатацію гадаю буде лише рости, і в підтвердження цих слів приводжу статистику змін цін на квартири за версією ЛУН
Динаміка змін цін на апартаменти в ЖК Сонячний квартал
Динаміка змін цін на апартаменти в ЖК Сонячний квартал

Аватар користувача
Churik
Повідомлень: 41
З нами з: 10 листопада 2018, 19:27
Звідки: Хутор Київ

Повідомлення Churik » 10 листопада 2018, 19:29

З маленьких деталей можна скласти загальне враження про будь який житловий комплекс, як забудовник ставиться до облаштування території, чи оновлює сайт з інформацією про стан будівництва і можна зробити ставлення до інвесторів та до самого процесу будівництва. Я до того що вчора на сторінці у Фейсбуці розмістили фото викладеної бруківки від основної дороги до комплексу, і як чудово виглядають збережені дерева на цій дорозі – величезний плюс в карму забудовнику за ці дерева
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал
Дорога викладена бруківкою до ЖК Сонячний квартал

Аватар користувача
MamayYaponaMat
Повідомлень: 32
З нами з: 22 жовтня 2018, 09:05

Повідомлення MamayYaponaMat » 11 листопада 2018, 19:29

Гарний будинок, но звідки у регіональних забудовників такі ціни, мене цікавить методика ціноутворення. Наскільки я розумію попит є головним чинником при ціноутворенні. Але ж і питання саме стосовно попиту, приводив розрахунки у темі про ЖК Срібний дім у Трускавці, там фактично така сама ситуація і навіть краще, там ціна трохи дешевша, і то при спробі порівняння зі столичною нерухомістю і вирахування періоду окупності, зрозуміло що в подібних ЖК ціна має як мінімум бути удвічі дешевша, а тут взагалі поставили штуку. Панове забудовнику хто вам радить ставити такі ціни, або на що ви орієнтуєтесь вирішуючи це питання?

Аватар користувача
Frik
Повідомлень: 34
З нами з: 12 листопада 2018, 18:12

Повідомлення Frik » 12 листопада 2018, 18:29

Тим хто хоче інвестувати саме в Закарпаття куди більш вигідно буде розглянути як варіант ЖК ARENA VILLAGE, який знаходиться в самій Сваляві, а не за межами населеного пункту, як Сонячний квартал, і тим більше він знаходиться на території самого санаторію «Сонячне Закарпаття», тобто місце розташування куди більш привабливе, терміни здачі приблизно однакові, - в ARENA VILLAGE планують здати до кінця наступного року, так само як і Сонячний квартал, і ціна при всіх тих перевагах у ARENA VILLAGE від 700$. І забудовник, що будує ARENA вже має побудовані і здані ЖК у тій самій Поляні і там всі квартири давно продані.

Аватар користувача
MamayYaponaMat
Повідомлень: 32
З нами з: 22 жовтня 2018, 09:05

Повідомлення MamayYaponaMat » 12 листопада 2018, 21:24

Що то за ЖК ARENA VILLAGE? На ЛУНі його немає, знайшов сайт, але інформації всієї для себе не вияснив. Завтра вже зателефоную. Хтось знає про вже його побудовані будинки. Як кардинально відрізняється методи вибору житла у провінції від столиці. Про практично всі ЖК у Києві можна знайти купу інформації як на сайтах на кшталт ЛУН, на форумах, на сайтах самих житлових комплексів, а тут лише їхати та дивитись. І, да, вперше зустрічаю ЖК, якого немає на ЛУН. Для мене це дуже дивно, до речі документів на сайті ні на землю, ні дозволу на початок будівництва на сайті немає.

Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 427
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 12 листопада 2018, 21:27

Взагалі тут тема про Сонячний квартал, а для вашого ЖК створіть окрему, то буде більш правильно

Ви переглядаєте гілку форуму: ЖК Сонячний квартал, Голубине (Закарпаття)


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти