Ціни на квартири в столичних новобудовах – аналітика та прогнози

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
Geturf
Репутація: 0

Сообщение Geturf » 21 янв 2019, 12:29

Зараз вже добре видно як здувається цінова бульбашка нерухомості, яка досить тривалий час надувалася всіма зацікавленими суб’єктами. Пам'ятайте, як завзято населенню доводилось через різні засоби комунікації: "нерухомість може тільки дорожчати"? Ось зараз багато хто вклався в нерухомість дивує ситуації на ринку. Зараз нерухомість перестала бути активом, у багатьох випадках зараз це пасив. Тобто інвестиційна привабливість зникла. Причому, думаю, дна ціни ще не досягли, принаймні в столиці. Новобудови можливо і близькі до цього, а вторинний ринок ще істотно просяде - експерти очікують просідання цін на п'яти і дев'яти поверхівки ще на 30%. Переглядаючи OLX, постійно помічаю, що ціни на старе некомфортне житло падають значно швидше, ніж на житло більш-менш нове і комфортне.

Hyston

Сообщение Hyston » 03 фев 2019, 18:59

Щось та бульбашка здувається вже котрий рік підряд і ніяк не може здутись, як будували, так і будують, ще й нарощують темпи. Якби було так все погано то навіщо б забудовники плодили все нові та нові проекти, адже в місяць починають будувати десятки нових ЖК, керівництво компаній-забудовників не вміють прогнозувати і рахувати гроші? Гадаю вміють і куди краще ніж більшість серед нас що тут присутні, гадаю що квартири в Києві будуть лише дорожчати, і було корисним це згадати так років через 5…

Kiot

Сообщение Kiot » 04 фев 2019, 12:31

Чому не може, вже здулась і суттєво – запитайте тих хто інвестував в нерухомість у 2008-2014 роках, скільки вони заробили і які у них збитки, і чому ситуація не може повторитись – легко, і багато що залежить від майбутніх виборів і до виборів суттєвих змін точно не буде, я маю на увазі змін в ціні на квартири

Ирби
Репутація: 1

Сообщение Ирби » 07 авг 2019, 18:43

Kiot писал(а):
04 фев 2019, 12:31
Чому не може, вже здулась і суттєво – запитайте тих хто інвестував в нерухомість у 2008-2014 роках, скільки вони заробили і які у них збитки, і чому ситуація не може повторитись – легко, і багато що залежить від майбутніх виборів і до виборів суттєвих змін точно не буде, я маю на увазі змін в ціні на квартири
Ну вот, выборы уже прошли. И первые, и вторые. Цены остались плюс-минус на том же уровне, как и курс доллара.

Mityay

Сообщение Mityay » 08 авг 2019, 07:29

За останні роки близько 100 банків пішли з ринку, і житло стало чи не єдиною альтернативою для вкладення коштів приватними особами. З цілком зрозумілих причин нерухомість психологічно заспокоює значно більше, ніж гроші в банках, які постійно закриваються. У той же час, якщо подивитися на сегмент житла в Києві, обсяг нових пропозицій сильно тисне на ринок, продавати квартири забудовникам стає все складніше, тому інвестиції в такі проекти стають менш прибутковими. Як можна побачити по статистиці, кількість нерозпроданих квартир в столиці дуже велика. Будь-які нові проекти тільки збільшують цей показник, отже, конкуренція за гроші приватних інвесторів посилюється й можна розраховувати на досить суттєві бонуси від забудовників при покупці столичної нерухомості.

Zero

Сообщение Zero » 03 сен 2019, 14:44

Покажіть мені «суттєві бонуси від забудовників», я буду вам дуже вдячним, і мабуть не лише я. Гадаю було б доброю ідеєю створити тему з «бонусами» від забудовників

Ирби

Сообщение Ирби » 16 сен 2019, 17:24

Mityay писал(а):
08 авг 2019, 07:29
За останні роки близько 100 банків пішли з ринку, і житло стало чи не єдиною альтернативою для вкладення коштів приватними особами. З цілком зрозумілих причин нерухомість психологічно заспокоює значно більше, ніж гроші в банках, які постійно закриваються. У той же час, якщо подивитися на сегмент житла в Києві, обсяг нових пропозицій сильно тисне на ринок, продавати квартири забудовникам стає все складніше, тому інвестиції в такі проекти стають менш прибутковими. Як можна побачити по статистиці, кількість нерозпроданих квартир в столиці дуже велика. Будь-які нові проекти тільки збільшують цей показник, отже, конкуренція за гроші приватних інвесторів посилюється й можна розраховувати на досить суттєві бонуси від забудовників при покупці столичної нерухомості.
Ну пока особо бонусов от застройщиков и нет. Потому, наверное, не все так апокалиптично.

Ирби

Сообщение Ирби » 16 сен 2019, 17:26

Zero писал(а):
03 сен 2019, 14:44
Покажіть мені «суттєві бонуси від забудовників», я буду вам дуже вдячним, і мабуть не лише я. Гадаю було б доброю ідеєю створити тему з «бонусами» від забудовників
А есть ли смысл создавать тему, если толком-то и обсуждать нечего. Хотя, может я не совсем в теме того, что происходит на рынке.

Beter

Сообщение Beter » 11 ноя 2019, 20:31

Как-то нет нынешней осенью акций громких, он 11.11 а застройщики ничего выдающегося в плане скидок не предлагают. Думаю, было бы неплохо создать тему с акционными предложениями от застройщиков, и обсуждать то особо нечего, но есть смысл информировать про акции

Mityay

Сообщение Mityay » 11 ноя 2019, 20:36

Цікава тема щодо курсу долара і ростом цін, долар падає, а ціна в гривні росте. Щось не віриться що ті, хто купував долари по 28 зараз з радістю будуть міняти по 25, щоб купити квартиру. Я б на їх місці чекав в н сподіванні, що долар все ж виросте.

KeYs

Сообщение KeYs » 13 ноя 2019, 19:54

Зараз формується відкладений попит формується – долара падіння, люди ще не звикли до такого курсу і точно в очікування що він підросте. А сьогодні прийняли у першому читанні про ринок землі, і якщо все ж відкриють його, то це також в майбутньому потягне підвищення цін на квартири, адже селяни отримають живі гроші, дехто проп’є, а дехто поїде до столиці купувати квартиру, так що років через 5 квартири будуть коштувати набагато дорожче

Tani_a

Сообщение Tani_a » 14 ноя 2019, 17:17

Mityay писал(а):
11 ноя 2019, 20:36
Цікава тема щодо курсу долара і ростом цін, долар падає, а ціна в гривні росте. Щось не віриться що ті, хто купував долари по 28 зараз з радістю будуть міняти по 25, щоб купити квартиру. Я б на їх місці чекав в н сподіванні, що долар все ж виросте.
Якщо люди оцінюють якусь інвестицію вигіднішою, ніж тримати долари до незрозуміло яких кращих часів - то вони будуть їх обмінювати. До того ж не тільки українці нерухомість у Києві насправді купують.

OpanYki

Сообщение OpanYki » 14 ноя 2019, 17:40

Все то про вигідні інвестиції зрозуміло, але рішення вигідно вкладати гроші чи ні залежить від купи факторів і падіння курсу долара є одним з тих факторів, що саме зараз сприяє зниженню попиту на квартири

Duda

Сообщение Duda » 17 ноя 2019, 13:49

На мій погляд депозит в гривнях не підходить взагалі, тому що інфляція і чергова криза знецінить його, а депозит в доларах не підходить тому що там ставки не покриють інфляцію.
І це зараз у нас з економікою не все добре, тому у нас високі ставки по депозитах в гривні, а подивіться заради інтересу які ставки по депозитах в Польщі (близько 3%) або Росії (близько 6-7%) в їх національних валютах. Якщо дивитися вклади в країнах Єврозони (наприклад Словаччина), то там добре якщо не негативна ставка буде. А так ставки зазвичай менше відсотка. Тобто в перспективі коли країна стане економічно благополучною, депозит взагалі перестане бути джерелом доходу і буде повільно поїдатися інфляцією.
Оренда ж практично завжди принесе як мінімум половину середньої зарплати на місцевості, тому вся задача зводиться до того що б купити житло за якомога меншу кількість середніх зарплат.
Наприклад в 2007 році люди купували по 2500 $ за квадратний метр, хоча середня зарплата по Києву тоді була 500-600 доларів.
Зараз офіційно середня зарплата по Києву ті ж 500-600 доларів, але метр коштує 1000 $
Хто зміг це зробити в 2015-2016 роках - той молодець, іншим або сподіватися на диво або миритися з тим що момент цінового низу вже упущений, але ще не все так погано як було у 2008

Ціни на квартири в столичних новобудовах – аналітика та прогнози

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти