Инвестиции в смарт-квартиры для сдачи в аренду

Все про здачу в оренду квартир в Україні. Оформлення оренди, пошук орендарів та орендаторів
Відповісти
Аватара пользователя
Metropolis
Повідомлень: 14
З нами з: 19 ноя 2018, 11:54
Репутація: 0

Сообщение Metropolis » 22 ноя 2018, 19:27

Тема навеяна обсуждением законности смарт-квартир, точнее их оформления как жилой фонд в теме ЖК Метрополис. И задумался о целесообразности таких инвестиций. В целом интересует не столько как правовое поле данного вопроса, а насколько востребованы они на рынке аренды столичных квартир. Насколько дешевле стоит аренда такой квартиры малого метража от обычной 1-комнатной. Как видится мне для наших соотечественников на первом месте в выборе квартиры для аренды стоит вопрос месторасположения дома и цена, и для многих разница в цене в 1-2 тыс. грн. в месяц будет существенным плюсом в пользу выбора именно самртов. Но это мое мнение, а может кто-то поделиться опытом?

Аватара пользователя
Dolonkli
Повідомлень: 12
З нами з: 23 ноя 2018, 10:04
Репутація: 0

Сообщение Dolonkli » 23 ноя 2018, 10:05

Якщо ремонт продуманий і все зроблено по розуму, то людина, заходячи в квартиру, відчуває затишок - все під рукою, все на своєму місці і все зроблено для комфортного проживання. У такій квартирі хочеться залишитися навіть незважаючи на те, що перед цим дивилися квартиру побільше. А якщо заходить в просто велику квартиру, то вона відчуває просто розмір великий, а не затишок. А якщо планування безглузде, то і його не особливо відчуває - буває і таке. Я писав саме про це. І так, уточнив відразу, що чим більше площа, тим простіше за інших рівних створити затишок в переважній більшості випадків. Але по факту все таки не всі цим користуються. Наприклад, далеко не всі роблять перепланування в квартирі, а багатьох більш ніж влаштовує ремонт від забудовника для здачі в оренду, а потім купується меблі за принципом хотів купити ще дешевше, але просто не вийшло - не знайшов (або не особливо було часу вникати і вишукувати, тому зробили як простіше було - треба було по швидкому все робити). Я до того, що на вдалий пошук орендарів залежить не лише від площі, а й в багато в чому від планування та ремонту і розстановки меблів та приладдя.

Аватара пользователя
Simulyant
Повідомлень: 18
З нами з: 24 ноя 2018, 09:56
Репутація: 0

Сообщение Simulyant » 05 янв 2019, 20:16

При інших рівних умовах (в тому числі однаковий стан, однаковий ремонт, однаковий поверх, однакова відстань до метро і все інше однакове), смарт-квартира буде вигідніше на одиницю вкладеного капіталу. Площа практично в два рази менше, значить і ремонт буде істотно дешевше і витрати на комунальні послуги. Більшості же цільової аудиторії площа не так важлива як вартість. Якщо Ви виставите свою смарт-квартиру на ринок оренди з ціною майже в 1,5 рази нижчої від аналогічної з площею 45 метрів, то виберуть швидше за все маленьку і дешеву. Тобто окупність буде швидшою, але варто ще вияснити чи така квартира буде житловим фондом, бо по закону квартирою вважається помешкання площею більше 30 метрів.

Инвестиции в смарт-квартиры для сдачи в аренду


Назва розділу: Оренда квартир та будинків
Опис: Все про здачу в оренду квартир в Україні. Оформлення оренди, пошук орендарів та орендаторів
Відповісти