Вхідні двері. Відгуки про бронедвері і поради щодо вибору

Вхідні і міжкімнатні двері. Питання по установці дверей, способи виготовлення, обшивка, ремонт. Замки для дверей. Установка і експлуатація пластикових вікон
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 653
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 17 жовтня 2018, 18:37

Хочемо встановити вхідні металеві двері, але після сотень чуток і ряду статей на тему дверей, які можна розкрити простим консервним ножем, вже сумніваємося.
Хто встановлював двері дніпропетровської компанії IMEX, можете поділитись враженнями? Чи справді двері виготовляються в Дніпропетровську, а то, що можна розкрити, - дешева китайська підробка? Як вибрати, щоб не зіткнутися з шахраями?

Аватар користувача
Artem
Повідомлень: 5
З нами з: 28 січня 2019, 17:22

Повідомлення Artem » 05 листопада 2019, 10:41

Питання по вибору дверей, з марок, представлених на ринку України (тому варіанти від фірм, не представлених на місцевому ринку, не розглядаємо.)
З заводських продаються "Новосел" з Нової Каховки, "Conex", на кшталт одеські, "страж" (про які відомо, що на металі сильно економлять).
Хто що про них скаже в плані якості? Вони всі зараз йдуть з гнутого 1.5-2мм профілю?
Наскільки проблемні ці двері в разі подальшої установки додаткового замка?
хочеться:
- міцності, проти лома і відмичок.
Ребра, 2-3 мм метал, штирі, втоплені в полотно двері, бронепластина + накладка на циліндр. Надміцних кишень для замків не треба, не діаманти захищаємо.
(Я розумію, що ламається і відкривається все, особливо болгаркою.)
- 2 середньо-хороших замки, і щоб можна було їх змінити без надзусиль, якщо що. (Топ-циліндрів типу Evva / Protec не треба, немає ні грошей на них, ні потреби.)
- Хорошу звуко- і теплоізоляцію (2 контури ущільнення і мінвата всередину).
(Місцеві дрібні фірми - окрема тема. Як правило, або зовсім кустарщина, або зажрались з цінами.)

В ідеалі по замкам хотілося б, наприклад, циліндровий з ручкою нижній і "герда" з 2х стороннім ключем (з вертушки не підходить, бо закривається зовні з блокуванням) або "бар'єр" верхній. (Так, на форумі Томаса Александер з Києва якось написав, що він чисто розкриває "Герду" на раз-два. Але начебто-б масово поки їх не ламають, таких майстрів небагато? А злодійським маестро я гарантовано нецікавий.) І який небудь "Майер" циліндр з вертушки вниз. Але, циліндр самому змінити можна.
Як варіант №2 - "Герда" + "бар'єр", економія на накладках на циліндр і вище вандалостійкість, що важливо (під'їзд з дверима, але все одно мало хто ходить).

Виникає питання, хто-то з великих фірм ставить ці замки? В основному у всіх стандартні комплектації, ніяких "бар'єрів" і "Герда".
Кале або Моттура і точка, змінити можна тільки циліндр. (До речі, "бар'єр-прем'єр" теж ставлять тільки місцеві майстри-замочники. Але не фірми.)
Зрозуміло, за + 50 $ (озвучена ціна за установку "бар'єру" або "Герда") замок поставить місцевий майстер, з монтажною пластиною, але ставити, відразу ж підрізаючи нові двері якось не так, тільки якщо ніхто не ставить на заводі.

Аватар користувача
NiggaBoss
Повідомлень: 2
З нами з: 16 березня 2020, 20:38

Повідомлення NiggaBoss » 16 березня 2020, 21:36

Я вообще не помню чтобы мы так переживали.. поехали в магазин.. какая показалась самой надежной ту и взяли...

Аватар користувача
Yuriy
Повідомлень: 37
З нами з: 08 червня 2020, 07:15

Повідомлення Yuriy » 21 вересня 2021, 18:47

Клас дверей повинен відповідати класу замків і навпаки. Якщо замки дорогі а двері дешеві то не допоможуть замки. Відмички це інтелектуальний спосіб. Все інше фізичний. І тут якщо захищено замками то дверну накладку збоку фомкою віджав і ригелі забив і все готово. Є замки до яких і відмичку не підбереш. Тоді захищати двері потрібно від фізичного злому. Там де замок також повинна бути товста металева накладка щоб не вирізати замок і спеціальні кармани щоб не добратись до тієї накладки+ребра. І накладки збоку де ригелі щоб не забити їх всередину. Ну а далі вже охорона яка лиш як додаток до всього захисту. Дивилась ролик недавно як експериментально викликали охорону. Приїхали за 10 хв. Власник квартири стоїть на вулиці , чекає їх. Охорона бігає біля під'їзду, не знає як зайти. Вони чи загубили ключ чи забули . Поки піднялись. А це також час. Тобто за 15 хв профі спрацюють швидко якщо це ривкові злодії-взяти те що зверху лежить.
Рік тому назад до нас приїздили з компанії Венбест. Хотіли піднятись , подивитись та запитати чи не бажаємо ми відновити подачу послуг.Нас не було вдома і консєрж не пустила їх. Мене ця ситуація заставила задуматись. Поки приїде охорона, скаже консєржу куди вони чи зателефонують поки власнику то вже й пізно буде. +Вони не сильно поспішають і прикриваються пробками.і відповідальноств за майно не несуть.

Ви переглядаєте гілку форуму: Вхідні двері. Відгуки про бронедвері і поради щодо вибору


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти