Клубний будинок "Марсель", вул. Нижньоюрківська, 8Б

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
Deripaska
Репутація: 0

Сообщение Deripaska » 29 янв 2019, 12:07

_Uris_ писал(а):
29 янв 2019, 09:24
Б Ви не порівнюйте цей будинок і той же КБ Podilsky або КБ InCo, що зовсім поряд, там абсолютно інша концепція, інші матеріали, більші площі, підземный паркінг, тому й ціна у 4млн за саму дешеву однушку!
Чим Подільський суттєво краще ніж Марсель, я особисто єдине бачу - більше побудовано, яка там концепція – міста взагалі практично немає – навкруги будинок на будинку, і дозволів на будівництво взагалі немає, ну але там ціна не дуже відрізняється. Ну а про ціни InCo Home взагалі мовчу, ось і порівняйте наскільки там краща «концепція», але ціни в 3 рази вищі. А про матеріали та якість будівництва говорити поки зарано. І покажіть в цьому районі ціни про які ви пишете на етапі котловану схожі з цінами у Марселі

_Uris_
Репутація: 3

Сообщение _Uris_ » 29 янв 2019, 13:39

Deripaska писал(а):
29 янв 2019, 12:07
Чим Подільський суттєво краще ніж Марсель, я особисто єдине бачу - більше побудовано, яка там концепція – міста взагалі практично немає – навкруги будинок на будинку, і дозволів на будівництво взагалі немає, ну але там ціна не дуже відрізняється.
Коли поряд стоять будинки на 30-40 апартаментів і 4-5ть поверхів - це не страшно (Воздвиженка), а от коли поряд будинки на 24-32 поверхи де по 500 квартир - оце реально жах і то буде гетто у перспективі... Подільський має литий фундамент, нормальну опалубку з глибинними литими шурфами, цікаве планування 2к(вікна на два боки, а не на один), заявлено "розумний будинок", є закритий підземний(!) паркінг, розташований ближче до Контрактової і до ринку, поряд маршрутки. Є акт на право власності на землю.
В Марселі цього всього немає... він значно простіший у будівництві, де навіть цоколь не заливають, а складають з блоків і поставили на фундаментну плиту без свай (місце де плаваючі грунти).
Нарешті, по Лук'янівській автомобілі практично не їздять на відміну від Нижньоюрківської яка фактично сполучує Татарку і весь нижній Поділ (дивіться самі по карті: інших доріг, що виходять на Кирилівську просто немає).
Мене зараз трохи дивує той факт, що цоколь у Марселі практично закінчують, а кран так і не поставили, навіть поки не планують. Невже будуть робити перекриття з мобільного крану???

Taras

Сообщение Taras » 14 фев 2019, 07:47

З документами в Марселі зрозуміло, що можуть виникнути проблеми, а ще мене хвилює саме будівництво, як написав _Uris_ що тут плаваючі грунти – це мені не відомо, плавають вони чи ні, але те що там горби то видно добре з фото, і так само з фото видно що просто вирівняли ділянку й залили фундаментну плиту, тож в мене виникає питання чи не поїде та плита разом з будинком з гори на якій то все й знаходиться. Взагалі сам не будівельник, тож і хочу запитати чи поширена така практика будівництва без використання паль

Churik

Сообщение Churik » 14 фев 2019, 09:21

Розробник проекту повинен виходячи з багатьох даних запропонувати можливі варіанти будівництва фундаменту, і тут з багатьох факторів найбільш важливі конструктивні дані будинку та геологічні дані будівельного майданчику. І цілком реально будувати на монолітній фундаментній плиті будинки й більше ніж 6 поверхів

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 14 фев 2019, 10:54

Taras писал(а):
14 фев 2019, 07:47
виникає питання чи не поїде та плита разом з будинком з гори на якій то все й знаходиться
Я так само не будівельник, звичайний інвестор. Монолітний плитний фундамент отримав назву плаваючий ще й тому, що при зсувах/спучуваннях грунтів коливання розходяться по поверхні плити, захищаючи будівлю від локального просідання і утворення тріщин.
Судячи з того, що сам читав і бачив, "просто так взяти і поїхати" воно не може, там дуже пологий схил, але можливі варіанти з горою поряд (Щекавиця, здається). От вона якщо посуне на будинок, то можуть бути проблеми, але будівельники обіцяють закріпити схил, та і сунути вона буде скоріш за все в бік військової частини, саме там низина.
В цьому самому місці стояв невеликий будинок на декілька поверхів з присадибними приміщеннями ще до війни, нічого там не сунулось і не тріскалось за 100 років. У будинку поряд (3 поверхи) також не було ніколи ніяких проблем зі зсувами.

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 14 фев 2019, 11:07

Churik писал(а):
14 фев 2019, 09:21
цілком реально будувати на монолітній фундаментній плиті будинки й більше ніж 6 поверхів
Цей момент мене теж дещо цікавить, оскільки повно будинків де починали будувати та декларували одну поверховість, а отримували зовсім іншу. Якщо й тут домовляться з владою та добудують декілька поверхів, то привабливість такого будинку одразу впаде... місце для парковки дуже маленьке, ліфт компактний і 10 квартир на поверсі... :?
Є й зовсім дикі варіанти, наприклад "Оболонський бриз", замість 16 поверхів під які розраховано проект і всю документацію збудовано/будується 22( було 88 квартир, буде 166!) і тільки тому, що немає коштів на добудову, тому продають додаткові переплановані квартири,.. на тому самому фундаменті з тим самим стилобатом і паркінгом!

Taras

Сообщение Taras » 14 фев 2019, 16:20

_Uris_ писал(а):
14 фев 2019, 10:54
Я так само не будівельник, звичайний інвестор.
Ви купили квартиру в ЖК Марсель? Якщо так, то ви відважна людина, і чому саме цей ЖК? Адже стільки тут можливих підводних каменів

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 14 фев 2019, 17:13

Taras писал(а):
14 фев 2019, 16:20
чому саме цей ЖК? Адже стільки тут можливих підводних каменів
Чому саме він?..
Невеликий будинок, недорогий метр, тихе місце, сусідські будинки ніколи не спотворять краєвид із зелені. Поряд відсутні завантажені проспекти із мільйонами авто (хоч на 10%, але повітря буде чистіше).
Дуже не люблю гетто де в радіусі 100 метрів декілька будинків по 24-32 поверхи і 1000 квартир. На жаль, вибору подібних будинків у Києві за адекватні кошти просто немає. При цьому до метро реально 15 хвилин: я сам туди і сюди (м.Т. Шевченко) неспішно (як для мене) пройшов за 15 хвилин. Якщо йти швидко то 13, корисно для здоров'я. :-) На жаль, орієнтуватись на власне авто в Києві через 10-20 років буде неможливо, тільки метро: вже зараз місто стоїть, порівняно з тим, що було 10 років тому назад.
Так, серйозні ризики вводу в експлуатацію є, погоджуюсь, не без цього... :-(

danilo80

Сообщение danilo80 » 19 фев 2019, 15:55

был на днях там. строят
Вложения

UiPo

Сообщение UiPo » 20 фев 2019, 06:57

А хтось цікавився як там з комунікаціями, чи є техумови на підключення. Бо той будинок що тут був колись, маю на увазі на ціьому місці, цілком ймовірно припустити що не мав ні каналізації ні інших благ цивілізації. Чи бачив чи питав менеджерів про це хтось?

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 20 фев 2019, 13:03

UiPo писал(а):
20 фев 2019, 06:57
А хтось цікавився як там з комунікаціями, чи є техумови на підключення.
Всі комунікації є. Як завірив забудовник, централізована каналізація, постачання холодної води, ввод електромережі вже є. Самі ТУ не бачив. Гарантують електроживлення потужністю 0,5МВт на будинок (обіцяють 8-10кВт на квартиру, в залежності від площі). На жаль, скільки споживає невеликий ліфт я взагалі не в курсі.

vasil

Сообщение vasil » 25 фев 2019, 11:51

Уже шо то выресовывается. был здесь когда дождь, мряка, впечатления не очень. в солнечный день намного приятнее и местность преображается к весне. как позеленеют деревья на холмах будет красиво
Вложения

Film

Сообщение Film » 25 фев 2019, 13:55

vasil писал(а):
25 фев 2019, 11:51
Уже шо то выресовывается. был здесь когда дождь, мряка, впечатления не очень. в солнечный день намного приятнее и местность преображается к весне. как позеленеют деревья на холмах будет красиво
Ви там просто гуляєте чи маєте плани щодо цього ЖК, чи може вже купили? І хочеться і колетьсяє Розглядаю ще на сьогодні Поетику, Старт та Марсель, всюди дуже довго до здачі й ціни на сьогодні, як на мене адекватні, всюди стримує невпевненість чи долбудують і здадуть

vasil

Сообщение vasil » 26 фев 2019, 13:38

Film писал(а):
25 фев 2019, 13:55
vasil писал(а):
25 фев 2019, 11:51
Ви там просто гуляєте чи маєте плани щодо цього ЖК, чи може вже купили? І хочеться і колетьсяє Розглядаю ще на сьогодні Поетику, Старт та Марсель, всюди дуже довго до здачі й ціни на сьогодні, як на мене адекватні, всюди стримує невпевненість чи долбудують і здадуть
я бы эти дома не сравнивал. старт и поэтика высотки и много домов, там долго ждать. старт например из за забора до сих пор не вылез а сколько времени прошло. в марселе рискнул взял однушку 37 м в рассрочку, цена зафиксирована договор нотариальный. обещают в конце года закончить, судя по динамике стройки вполне реально. тут 5 этажей и мансарда

Katerina

Сообщение Katerina » 03 мар 2019, 09:10

Старт гораздо ближе к метро – первый плюс, инфраструктура в разы лучше – второй плюс. Район один, но старт – это все в наличии, а Марсель – захолустье в центре, и дорога там стремная, я бы одна там вечером явно побоялась находиться. Из плюсов Марселя – обещаные сроки сдачи гораздо ближе, из минусов еще неопределенность с документами.

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 03 мар 2019, 12:18

Katerina писал(а):
03 мар 2019, 09:10
Старт гораздо ближе к метро – первый плюс, инфраструктура в разы лучше – второй плюс.
Их вообще нельзя сравнивать. Это совершенно разные по концепции дома! Там 500+ квартир, а тут 50!!!
При этом Старт уже на треть дороже! В Старте также не будет автономного отопления, только централизованное, а в Марселе у каждого свой котел, т.е. электроэнергия зимой будет по льготному тарифу со всеми вытекающими и вы ни от кого не зависите.

Katerina

Сообщение Katerina » 03 мар 2019, 16:55

Я не сравниваю концепции домов, а выбираю квартиру для инвестиций. И привела именно ЖК Старт потому что он находится недалеко, и его уже вспоминали выше в этой теме. Цена не так уж и сильно отличается от цен в Марселе. Что именно меня сдерживает от инвестиций в Старт – очень долго до сдачи, и за это время еще много может поменяться. Буду рада выслушать и мнения про другие ЖК для инвестиций не для жилья, пока менять свое не хочу, а чтобы просто вложить свободные деньги. Особенно интересует ЖК близкие к данным

danilo80

Сообщение danilo80 » 11 мар 2019, 13:55

заезжал на выходных дело движется кладка кирпича
Вложения

_Uris_

Сообщение _Uris_ » 12 мар 2019, 14:09

Кстати, по кирпичной кладке уже видно, что окна будут не от пола, как на рисунках, а сантиметров на 50 выше стяжки. На самом деле это не так плохо, скорее наоборот. Тут вопрос в другом, судя по кладке, толщина стен в полтора кирпича маловато для 6ти этажей и холодно, как для зимы. Несущих бетонных конструкций, начиная с жилого этажа пока не наблюдается. Надеюсь, что внутри будут еще теплоблоки и минеральная вата... ну и несущие бетонные колонны хорошо бы для прочности.

Churik

Сообщение Churik » 12 мар 2019, 14:59

Полтора кирпича – это вообще минимум разращённой толщины несущих стен при многоэтажном строительстве. Судя по фото, несущих бетонных колон не предвидится. И сомневаюсь, что внутри кто-то будет еще лепить теплоблоки, обычно утеплитель снаружи, так и тут, скорее всего, будет мокрый фасад – штукатурка на пенопласт или минвату.

Клубний будинок "Марсель", вул. Нижньоюрківська, 8Б

Назва розділу: Новобудови Києва. Правий берег
Опис: Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти