ЖК Svitlo Park (Світло Парк). Наддніпрянське шосе, 2а. FUTURA HATA

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
gitlo.in.ua
Site Admin
Репутація: 3
Контактная информация:

Сообщение gitlo.in.ua » 19 сен 2019, 09:25

1 вересня ми відкриваємо новий офіс продажів (будмайданчик поряд з 1 чергою). Запрошуємо вас на святкування 🎉

Обов'язково беріть з собою дітей
Для щирих дитячих посмішок у програмі заплановано:

🍭 Дитяче меню та ласощі.

🎭 Анімаційна програма, що включає:
- моделювання з шарів-конструкторів 🎈
- аквагрим;
- гліттер-тату;
- ігри та конкурси для дітей.

🧬 Шоу хіміків з вражаючими хімічними реакціями:
- експерименти з сухим льодом;
- заморозка рози та банану рідким азотом(-196 градусів)
- левітація предметів;
- трюки з вогнем 🔥
(Абсолютно безпечно. Виконується тільки артистом на безпечній відстані).

🤖 Та родзинка програми - Шоу Трансформерів з улюбленими героями - Оптимусом Праймом та Бамблбі!!!
Повна комплектація та точна копія моделей героїв здатна викликати захват як у дітей так і у дорослих!

🌍 Де: Svitlo Park, будмайданчик.
🗓 Коли: 21 вересня (субота) з 13:00 - 17:00

Weresk
Репутація: 0

Сообщение Weresk » 20 сен 2019, 11:15

Хтось з форумчан планує відвідати відкриття? Й думаю куди всі мають там розміститись, адже той новий офіс продаж не такий вже й великий. Хочу самокат… Може мені пощастить, йду… Світлопарк до зустрічі!

Faradey27

Сообщение Faradey27 » 20 сен 2019, 11:25

На сторінці у Фейсбук вже зареєстровано 139 гостей що відвідають захід

TuzemUn
Репутація: 18

Сообщение TuzemUn » 24 сен 2019, 11:48

Відкриття нового відділу продажів у ЖК Світлопарк 21.09.2019
Вложения

ФедорГ

Сообщение ФедорГ » 26 сен 2019, 15:52

Kinit писал(а):
16 авг 2019, 21:17
ФедорГ писал(а):
16 авг 2019, 18:01
Ну не знаю, мне как-то фиолетово было бы узнавать как часто дорожают квадратные метры. Я же уже купил))
Неужели не интересно что ваш актив подорожал? Я тоже купил и мне очень даже интересно изменение цены и ее дальнейшие перспективы
Смотря какая цель покупки видать. Если для дальнейшей продажи, то тогда да, возможно интересно следить за каждым подорожанием. Если квартира покупается под себя - то это не самая важная информация. Важнее темпы строительства.

ФедорГ

Сообщение ФедорГ » 26 сен 2019, 15:55

Luska писал(а):
27 авг 2019, 13:46
Скажите за сколько можно будет тут сдавать однокомнатную? И как по срокам, даже если сдадут в марте 20-го пока сделают ремонты и пока облагородят двор, сколько это обычно занимает времени. Никогда раньше не покупал в новостройках, а сейчас хочу попробовать под сдачу и рассматриваю Свитлопарк, хочу попробовать посчитать выгодно или нет
Что-то мне кажется, что не совсем выгодно будет сдавать тут квартиру в первой очереди. Место пока диковатое. Инфраструктура подтянется через пару лет только. Тогда будет перспективнее.

TuzemUn

Сообщение TuzemUn » 28 сен 2019, 05:34

Відеоогляд від Роберта, зйомки у день відкриття відділу продажів

Faradey27

Сообщение Faradey27 » 30 сен 2019, 09:55

ФедорГ писал(а):
26 сен 2019, 15:55
Что-то мне кажется, что не совсем выгодно будет сдавать тут квартиру в первой очереди. Место пока диковатое. Инфраструктура подтянется через пару лет только. Тогда будет перспективнее.
Возможно на первых порах и не будет выгодно, но со временем тут есть все факторы для развития, и застраивать промзоны – современный тренд всех городов-мегаполисов. Сомневаться в том, что застроят такое место не приходится и тут явные перспективы по сравнению с популярным сейчас Виногадарем, где, возможно, построят метро и цены во многих ЖК уже выше чем в Свитлопарке, но там даже при условии, что построят метро, все равно до центра далеко. И через пару лет Свитлопарк будет явно выигрывать в цене как аренды, так и перепродажи.

Faradey27

Сообщение Faradey27 » 30 сен 2019, 09:56

Кстати, цветочек и окончание монолитных работ по второму дому прошли незаметно и даже не упоминается про такое событие на официальных сайтах застройщика.

TuzemUn

Сообщение TuzemUn » 02 окт 2019, 12:51

Звіт про хід будівництва Svitlo Park'у станом на 1 жовтня:

Будинок 1️⃣
Завершені роботи з:
• кладки стін та перегородок 2-26 поверхів;
Виконуються роботи з:
• скління 2-26 поверхів;
• облаштування покрівлі на 24, 26 поверхах;
• блискавкозахисту;
• каналізації фасаду;
• підсипки грунту до проектної відмітки;
• утеплення фасаду.

Будинок 2️⃣
Завершені роботи з:
• заливки монолітного каркасу;
• кладки стін та перегородок 6-8 поверхів.
Виконуються роботи з:
• гідроізоляції цоколю;
• кладки стін та перегородок 9-14, 15-19 поверхів;
• підсипки грунту до проектної відмітки.

Будинок 3️⃣
Завершені роботи з:
• влаштування підлоги на 2 поверсі.
Виконуються роботи з:
• скління 2-26 поверхів;
• облаштування покрівлі на 20, 26 поверхах;
• підсипки грунту до проектної відмітки;
• монтажу внутрішніх інженерних мереж;
• утеплення фасаду;
• фарбування фасаду;
• влаштування підлоги на 3-4 поверхах.

А для тих, хто дочитав, маємо приємну новину.
Зовсім скоро традиційний відеозвіт з Денисом - чекаємо з нетерпінням...
Вложения

TuzemUn

Сообщение TuzemUn » 03 окт 2019, 15:47

А ось і відео

Invoker

Сообщение Invoker » 05 окт 2019, 08:27

Нравится комплекс, открытость просмотра на сайте сколько квартир свободных в наличии, нравятся темпы строительства, наблюдаю уже полгода и хотел бы купить тут квартиру. Первая моя покупка, пока все еще живу в съёмном и поэтому выбираю именно для себя. Но смущает немного договор, в котором ни слова про компенсации со стороны застройщика при задержке сроков по сдаче объекта. В целом по договору куча вопросов – однобокий он до ужаса, покупатель исходя из него имеет исключительно обязанности, а продавец имеет права и никаких санкций. Я понимаю уважаемый застройщик, хотя КГС тут только боком, а строит Эквибрилиум Трейд. Да и КГС задерживает и не один свой объект, тот же Миракс там вообще очень длительные задержки. И какие-то вообще баснословные штрафы если договор разрывается по инициативе покупателя. Что хочу спросить – все подписывают такие договора, и никто не пытается даже их изменить в более выгодную для покупателя сторону с санкциями не только относительно покупателя, а и застройщика.

Suzana

Сообщение Suzana » 08 окт 2019, 18:47

Чула від знайомих й читала на форумі про цей ЖК, але якось не дуже звертала увагу, а сьогодні проїжджала повз то побачене сподобалось, сам комплекс, тобто територія досить велика й тягнеться поруч з шосе, напроти гора з лісом, виглядає гарно і немає поруч страшних забудов, а якщо побудують всі будинки заплановані та будуть як обіцяють дитячі садочки, школи, магазина та аптеки, то вийде таке новеньке мінімістечко, тільки не десь там як Файнатаун, а правий берег й до центру на авто зовсім близько

gitlo.in.ua
Site Admin
Репутація: 3
Контактная информация:

Сообщение gitlo.in.ua » 09 окт 2019, 14:57

Відео від забудовника з свята відкриття нового відділу продажів

Tani_a

Сообщение Tani_a » 10 окт 2019, 15:41

Suzana писал(а):
08 окт 2019, 18:47
Чула від знайомих й читала на форумі про цей ЖК, але якось не дуже звертала увагу, а сьогодні проїжджала повз то побачене сподобалось, сам комплекс, тобто територія досить велика й тягнеться поруч з шосе, напроти гора з лісом, виглядає гарно і немає поруч страшних забудов, а якщо побудують всі будинки заплановані та будуть як обіцяють дитячі садочки, школи, магазина та аптеки, то вийде таке новеньке мінімістечко, тільки не десь там як Файнатаун, а правий берег й до центру на авто зовсім близько
Ну так, коли добудують повністю, то звісно буде таке собі містечко. Але я думаю, що це через кілька років буде.

Suzana

Сообщение Suzana » 10 окт 2019, 17:37

Ну так ніхто й не обіцяє вже завтра золоті гори, але ж Москва також не зразу будувалась.. Головне що місце всежблизьке до центру Києву, а промислова зона з часом, але забудується

Tani_a

Сообщение Tani_a » 23 окт 2019, 16:29

Suzana писал(а):
10 окт 2019, 17:37
Ну так ніхто й не обіцяє вже завтра золоті гори, але ж Москва також не зразу будувалась.. Головне що місце всежблизьке до центру Києву, а промислова зона з часом, але забудується
Ви може не повірите, але частина людей хоче, щоб все було одразу) І почувається дуже розчарованою, коли очікуваний результат треба почекати кілька років)

ФедорГ

Сообщение ФедорГ » 23 окт 2019, 18:52

Faradey27 писал(а):
30 сен 2019, 09:55
ФедорГ писал(а):
26 сен 2019, 15:55
Возможно на первых порах и не будет выгодно, но со временем тут есть все факторы для развития, и застраивать промзоны – современный тренд всех городов-мегаполисов. Сомневаться в том, что застроят такое место не приходится и тут явные перспективы по сравнению с популярным сейчас Виногадарем, где, возможно, построят метро и цены во многих ЖК уже выше чем в Свитлопарке, но там даже при условии, что построят метро, все равно до центра далеко. И через пару лет Свитлопарк будет явно выигрывать в цене как аренды, так и перепродажи.
Да я не сомневаюсь, что со временем будет вполне себе хороший район. Я говорю, что пока это не совсем обжитый район. По поводу Виноградаря - там как раз уже есть инфраструктура и этот район довольно обжитый. Потому, возможно, там цены и выше.

Sdik

Сообщение Sdik » 30 окт 2019, 17:57

Дивлюсь останні фото й думаю що ззовні практично все вже зроблено по першому та другому будинку, вікна стоять і залишилось здається зовсім небагато, всередині будинку. А там що робити? Каналізація, вода, електрика, ліфти – все то хіба займає багато часу? Хіба на ті роботи потрібно півроку? Просто дуже хочеться щоб раніше здали й живе надія на це, чи марно сподіваюсь?

TuzemUn

Сообщение TuzemUn » 01 ноя 2019, 07:08

А тим часом відбулися значні зміни в проекті – змінився девелопер проекту і стало ним нікому невідоме ТОВ FUTURA HATA (ФУТУРА ХАТА), яке створено саме під ЖК Світлопарк. Раніше ЖК позиціонувався як проект від Київміськубуд, хоча КМБ знаходився в статусі інформаційного партнера – така собі гра слів. Але ЖК Світлопарк значився серед об’єктів на сайті КМБ, наразі Світлопарку там немає. Як пояснює комерційний Світлопарку директор Олександр Панфілов нібито КМБ продав свою частку квартир і відтепер квартири в ЖК Світлопарк будуть реалізовуватись виключно через відділи продаж Світлопарку, саме тому на сайті КМБ зникла сторінка з Світлопарком.
Добре це чи ні – покаже час, але що злякає потенційних інвесторів це точно. КМБ – надійна й перевірена роками компанія, саме через це залучались кошти. Надалі буде більш важко переконати інвесторів інвестувати в цей ЖК, і лише гарні відгуки інвесторів першої черги зможуть допомогти переконати інвестувати в нові черги. Так що в усьому можна знайти й переваги, и для тих хто вже інвестував в першу чергу можна сподіватись на вчасне отримання ключів.

ЖК Svitlo Park (Світло Парк). Наддніпрянське шосе, 2а. FUTURA HATA

Назва розділу: Новобудови Києва. Правий берег
Опис: Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти