ЖК Svitlo Park (Світлопарк). Наддніпрянське шосе, 2а. Київміськбуд

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
Faradey27
Репутація: 0

Сообщение Faradey27 » 16 янв 2019, 20:34

Їхати з ж/д вокзалу, я вже нібито визначився з маршрутом – 118 автобус їде майже до самого ЖК Комфорт Таун, де і працює згаданий нотаріус, а від станції метро Дарниця трохи далеко – близько 3 кілометрів

gitlo.in.ua
Site Admin
Репутація: 3
Контактная информация:

Сообщение gitlo.in.ua » 17 янв 2019, 16:42

Вигляд з квадрокоптеру, стан будівництва на 17 січня 2019

Kiot

Сообщение Kiot » 17 янв 2019, 17:43

Deripaska писал(а):
12 янв 2019, 19:22
Наташа писал(а):
12 янв 2019, 09:10
Доброго всім ранку. Хтось може розповісти про будівлю перед першим будинком, вона розміщена між будинком і дорогою (трасою). За планом там ніби не має щось будуватись.
То будують стаціонарний відділ продажу і обіцяють після завершення його будівництва встановити на нього камеру для трансляцій онлайн ходу будівництва
На відео добре видно отой стаціонарний ВП – він такий маленький, маю на увазі не високий, якщо на нього поставлять камеру то що буде видно з самого будівництва на верхніх поверхах? Нічого, недолуге рішення для встановлення камери, яку, до речі, чекають всі інвестори ЖК Світлопарк
Дякую за відео…

Faradey27

Сообщение Faradey27 » 23 янв 2019, 15:06

Ну ось і став інвестором ЖК Світлопарк та власником ліхтарика, тепер залишилось дочекатись підписання основного договору. Зауваження до процесу оформлення – трохи дивно, що всі документи видали просто в файлі, могли б і папочки спеціальні замовити для інвесторів, як роблять більшість інших забудовників. А так ні кави, ні папки, лише запропоновані на вибір повербанк чи ліхтарик явно китайського виробництва, з пафосом, але трохи по бідненькому. Але то таке, головне щоб вчасно побудували, тож тримаємо кулачки

Weresk

Сообщение Weresk » 24 янв 2019, 09:19

Такий грандіозний проект від певно найбільш відомого забудовника в Україні й не можуть встановити камери? Веж рік як будують, а камери досі не встановили, не дружать зовсім з технологіями чи економлять? Покупців планують залучати лише відомим ім’ям забудовника, чи може все ж якістю будівництва та комфортом інвесторів, починаючи бодай з можливості бачити щодня як просувається будівництво

uik6

Сообщение uik6 » 24 янв 2019, 14:16

Считаю, что месторасположение у ЖК Свитло Парк выигрывает у всех строящихся других ЖК с аналогичной ценой. Это фактически на данный момент не застроенный район и со временем он будет застраиваться новостройками, что сделает его современным и молодым, где будет жить в основном молодежь. А возьмите любой другой ЖК построенный в старом районе, где все вокруг застроено унылыми панельками. Я понимаю, что такое же есть за пределами Киева, но то совсем другая история – тут центр очень близко. Я влюблен в данный ЖК

Artem

Сообщение Artem » 28 янв 2019, 17:53

Поясніть на яких умовах тут присутній КМБ, як написано на офіційному сайті ЖК Світлопарк він тут у ролі інвестиційного партнера, але замовник ТОВ «Еквілібріум трейд», генеральний підрядник ТОВ "ПБФ ГРУП" і партнерство те, як мені здається, притягнуте за вуха, аби прикритись звучним іменем для стимуляції інтересу акціонерів. І коли буде обіцяний сайт на багато сторінок, а то той що наразі є не виглядає солідно для такого масштабного проекту, яким себе позиціонує Світлопарк.

Sdik

Сообщение Sdik » 29 янв 2019, 07:21

Хто платив в якому банку та якою була комісія банку за переказ коштів – така тема б уде зручна тим хто лише планує купувати визначитись з банком. Я платив через АкордБанк, комісія склала 600 грн за 100-% оплату за 1-кімнатну. І ще питання - після оплати має бути якесь документальне підтвердження від забудовника про моє виконання обов’язків по оплаті 100 відсотків за попереднім договором?

FilosoF

Сообщение FilosoF » 30 янв 2019, 19:32

Роберт Круговых сделал видеообзор ЖК Свитлопарк, изложив свое видение данного ЖК – смотрим и наслаждаемся, спасибо Роберту

Weresk

Сообщение Weresk » 31 янв 2019, 09:44

А хіба пускають на будмайданчик ЖК Світлопарк? Коли я телефонував, то казали почнуть водити після запуску в роботу нового відділу продаж, не раніше початку весни, а Роберт зняв гарне відео, за що йому вдячність, цікаво було побачити саме види з вікон

Link

Сообщение Link » 01 фев 2019, 11:29

Розглядав як варіант для інвестування в даний ЖК. Але зупинив зміст договору, який пропонують до підписання при купівлі квартири в Світлопарку:
- редагувати договір не можна, а в договорі є пункт зі штрафом в розмірі 49% від вартості покупки у разі непідписання основного договору. Причому текст даного "основного договору" відсутній в попередньому договорі (або його доповнення).
Навіть якщо повірити на слова, що основним договором буде саме договір-купівлі продажу реальної квартири і без додаткових кабальних умов, а не щось інше - сама процедура підписання основного договору (за який штраф 49%) має на увазі відправку рекомендованого листа про час і місце "підписання" без урахування факту отримання, тобто якщо ви не отримали повідомлення - то за договором це ваші проблеми - штраф 49%, а точніше вам повертається 51% сплаченої суми в гривні протягом 150 днів і все... У договорі багато ще "цікавих" моментів – простіше відмовитись від таких ризиків, і пошукати щось більш надійне...

Hyston

Сообщение Hyston » 03 фев 2019, 18:32

Насправді мені особисто договір не те що подобається, але я його тлумачу по іншому. Є забудовники які ладні йти на будь-які компроміси в оформленні договорів і знижки пропонують величезні, але питання чи добудують куди більш важливе від того що забудовник пообіцяв на папері. Тобто я більше довіряю репутації забудовника, аніж тому що він обіцяє в договорі, і така категоричність в оформленні документів навпаки показує що забудовник впевнений що не солодкими обіцянками буде приманювати клієнтів, а справою.
Мене цікавить чи відбулось планове підвищення цін з 1 лютого, яке анонсувалось на офіційному сайті Світлопарку, і чому вже давно немає відео, зазвичай по 2 відео на місяць, а за січень немає жодного, тож чекаємо відеозвіт про хід будівництва.

Kiot

Сообщение Kiot » 04 фев 2019, 12:26

На дворі вже майже тиждень плюсові температури, з пояснень відділу продаж щодо причин зупинки будівництва другого будинку було зрозуміло що то через мінусові температури і нестачі потужностей для прогрівання бетону, зараз вже кілька днів при плюсових температурах роботи відновлені? Якщо ні то чому саме, хтось запитував у відділу продаж. До речі до початку лютого планували й потужності збільшити щоб прогрівати бетон, а вже й не так то важливо.

Neron

Сообщение Neron » 05 фев 2019, 15:50

Анонсоване підвищення цін з 1-го лютого здається відбулося, так можна сказати виходячи зі статистики сайту ЛУН
Вложения
Графік зміни мінімальної ціни в ЖК СВітлопарк
Графік зміни мінімальної ціни в ЖК СВітлопарк

Duda

Сообщение Duda » 06 фев 2019, 10:23

Пропоную всім інвесторам ЖК Світлопарк телефонувати у відділ продаж та запитувати, пропонувати, вимагати, нагадувати про обіцянку встановити камеру. Практично всі ЖК що зводяться в Києві мають камери, а Світлопарк чому так не цінує своїх інвесторів, які хочуть і не можуть, на жаль, спостерігати за ходом будівництва

gitlo.in.ua
Site Admin
Репутація: 3
Контактная информация:

Сообщение gitlo.in.ua » 07 фев 2019, 18:11

Kiot

Сообщение Kiot » 07 фев 2019, 18:16

Менше ніж за 20 днів від дати зйомки попереднього відео залили 2 поверхи – якщо такими темпами продовжать то є надія вчасно отримати ключі, радіємо за гарні темпи

uik6

Сообщение uik6 » 07 фев 2019, 18:32

Подобається Світлопарк і я вже є інвестором 1-го будинку, дивує й напрягає трохи коли перед тим як вкласти в цей ЖК шукав відгуки, то дуже багато позитивних і однотипних на Гугл, явно пишуть не конкуренти, а працівники ВП. Для чого той цирк, невже не зрозуміло що то пишуть нереальні люди, точніше пишуть люди реальні, але неправду, не може бути стільки коментарів і такі високі оцінки. Для порівняння переглянув інші ЖК – в разів 10 менше коментарів і оцінки у всіх переглянутих з десяток у всіх менше

Somik

Сообщение Somik » 08 фев 2019, 15:49

Великі гроші, великий проект тому вкладаються ресурси в просування в мережі, так само й конкуренти вкладають сили щоб очернити ЖК Світлопарк, введіть в назву й зайдіть в пошук новин від гугла – купа новин негативного плану явно замовленого характеру

SvitloInvestoR

Сообщение SvitloInvestoR » 11 фев 2019, 17:33

Доброго дня шановні можливі сусіди! Хочу й трошки вагаюсь приєднатись до ваших рядів, стримує декілька питань.
По-перше щодо договору, де вказані санкції при неявці для підписання основного договору. Питання - такі договори на інших об’єктах до яких причетний Київміськбуд, чи це лише така ситуація саме у ЖК Світлопарк?
По-друге анонсоване підвищення цін з 1 лютого – то фейк здається, бо цікавився вартістю квартири у другому будинку 1К-15, коштувала вона на початку січня 28 790, а зараз за неї просять 28 409, то я бачу зменшення ціни, а не зростання, для мене це нібито плюс і потрібно швидше бігти, але не люблю коли говорять неправду, тож відразу виникає недовіра й в інших питаннях.
По-третє – чи буде згідно обіцянок відділу продаж побудований перехід через дорогу в безпосередній близькості від ЖК, якщо так то коли саме?
Вложения
Вартість квартири 1К-15 у другому будинку ЖК Світлопарк
Вартість квартири 1К-15 у другому будинку ЖК Світлопарк

ЖК Svitlo Park (Світлопарк). Наддніпрянське шосе, 2а. Київміськбуд

Назва розділу: Новобудови Києва. Правий берег
Опис: Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти