ЖК А136 Highlight House, вул. Антоновича, 136-138. DIM Grop

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
TuzemUn
Репутація: 15

Сообщение TuzemUn » 10 мар 2019, 08:10

Костянтин писал(а):
10 мар 2019, 01:27
Допустима висотність забудови в 27 метрів може бути застосована до міст з чисельністю населення до 50 тис. чоловік, понад вже діє норма 48 метрів. А якщо маємо справу з мегаполісом - все вирішує просторове планування та можна хоч 150 метрів прописати, якщо буде рішення відповідне. Може ми чогось поки що просто не знаємо? ;)
Дійсно не знаєте, тож підкажу..
Для розуміння дозволеної висоти забудови потрібно звернутись до Містобудівних умов та обмежень виданих забудовнику Департаментом містобудування та архітектури Киїівміськради від 04.01.2018. Тож цитую Містобудівні умови та обмеження стосовно дозволеної висоти на вул.Антоновича 136-138:
Умовна висота 73,5-100,0 > h > 26,5 м. Остаточно висоту уточнити проектною документацією за умови дотримання інсоляційних вимог і нормативних відстаней від оточуючих будівель і споруд, висновків історико-містобудівного обгрунтування.
В разі проектування об’єкта вище 50 метрів, узгодити проектне рішення в частині визначення максимальної відмітки висоти об’єкта з Украерорухом та Державіаслужбою.
Документ повністю -
16_04012018.pdf
Містобудівні умови та обмеження ЖК А136
(370.75 КБ) 44 скачивания
Наразі в погодженні ІМО відмовлено

Сашка
Репутація: 0

Сообщение Сашка » 10 мар 2019, 08:55

С документами порешают, не стоит забывать в какой стране живем, но для «правильных» решений нужно много денег, вот отсюда и цены от 1600. Но реально платить столько не за что – ни двора, ни места для машин, под окнами оживленная дорога со всем вытекающими. И если очень хочется жить в этом районе, то действительно за эту цену можно взять уже готовое, или которое гораздо раньше будет готово

Fun

Сообщение Fun » 10 мар 2019, 11:47

Тобто для отримання дозволу на будівництво саме 33 поверхів не вистачає історико-містобудівного обґрунтування та узгодження проекту з Украерорухом та Державіаслужбою, правильно я зрозумів? І чим керується Міністерство культури приймаючи рішення дозволити чи заборонити? Коли саме те питання має розглядатись. Так само питання щодо узгоджень з Украерорухом та Державіаслужбою, коли і як то має відбуватись?

Lisabon

Сообщение Lisabon » 10 мар 2019, 18:07

Костянтин писал(а):
10 мар 2019, 01:46
Для мене якась там новина на сайті забудовника про його новому об'єкті взагалі не показник. Просто може ще не встигли додати. Якщо є сайт самого об'єкта - що ще потрібно? :roll:
Зрозуміло що всі люди різні і для когось відсутність дозвільних документів не показник, для інших затримка на рік зі здачею також не показник, а так в цілому, любий нюанс не показник

Duck

Сообщение Duck » 12 мар 2019, 09:52

А тим часом на місці вже починають трохи щось робити
Будівельний майданчик ЖК А136 станом на березень 2019
Будівельний майданчик ЖК А136 станом на березень 2019

Hirto8

Сообщение Hirto8 » 12 мар 2019, 20:15

Варто почитати відгуки про інші об’єкти цього забудовника, щоб зрозуміти що краще не влізати в цей сумнівний комплекс з двома підземними поверхами на місці де грунтові води практично зверху

Limonchik
Репутація: 2

Сообщение Limonchik » 14 мар 2019, 09:27

ДІМ будує куди краще ніж той самий Київміськбул. Подживіться його Автограф, який здали в зазначені терміни й питань тане менше. І про ЖК А136 з’явилась інформація на сайті ДІМ. В мене питання щодо ще одного їхнього ЖК, щось було на нього посилання на сайті ДІМ і ніяк його не почнуть будувати, я про ЖК Park Lake City, а зараз й згадки немає на офіційному сайті, відмовились його будувати?
ЖК А136 на сайті забудовника
ЖК А136 на сайті забудовника

somestranger
Репутація: 3

Сообщение somestranger » 14 мар 2019, 11:38

Limonchik писал(а):
14 мар 2019, 09:27
ДІМ будує куди краще ніж той самий Київміськбул. Подживіться його Автограф, який здали в зазначені терміни й питань тане менше. І про ЖК А136 з’явилась інформація на сайті ДІМ. В мене питання щодо ще одного їхнього ЖК, щось було на нього посилання на сайті ДІМ і ніяк його не почнуть будувати, я про ЖК Park Lake City, а зараз й згадки немає на офіційному сайті, відмовились його будувати?
136.jpg
ну а по тому ж метрополісу - навпаки, тільки скандали.

та і тут спірно все:
-документи на момент старту продажу не були в порядку (не знаю, може вже щось пофіксили),
-грунтові води близько до поверхні, тому як я і на 1 сторінці писав - дуже цікаво, як вони технічно справляться із 2-рівневим підземним паркінгом,
-парковки досить мало для такого класу, та й там вже на невеликому клаптику кілька 24-поверхових будинки із недостатньою кількістю паркінгу і все заставлено автомобілями,
- прибудинкової території не буде взагалі і в цьому плані даний жк нагадує "Володимирський", тут хоч правда архітектура справді цікава, бо "Володимирський" взагалі - привіт із 90-х. Складається враження, що можуть зайняти територію школи під прибудинкову територію, але думаю можуть бути проблеми - конфлікти жителів будинку із школою. Це все не дуже ок.
На даній території було б ідеально поставити безнес-центр, як і раніше планувалося, якому не потрібно прибудинкової території та такого паркінгу могло б бути більш-менш достатньо, але чомусь будувати ЖК мабуть стало вигідніше.

Limonchik

Сообщение Limonchik » 14 мар 2019, 11:55

somestranger писал(а):
14 мар 2019, 11:38
Які саме скандали? Заказуха про підтоплення сусідніх будинків, а потім виявилось що в них забився колектор і вони самі в тому винні, чи маєте на увазі невирішене питання поверховості, так то не скандали, адже вони відразу повідомляли що будуть будувати й продавати 22 поверхи, а дадуть добро то тоді 34. Ніяких скандалів там немає, слідкую уважно за Метрополісом
А щодо парковок для А136 потрібно прийняти як данне - подобається купуєш, ні йдеш мимо. І чому не зможуть побудувати підземні парковки - зараз технології дозволяють, але то дорого, й куди дорожче ніж наземна і тут вже питання для економістів рахувати що і як більш вигідно будувати саме в цьому місті.

somestranger

Сообщение somestranger » 14 мар 2019, 13:04

Limonchik писал(а):
14 мар 2019, 11:55
somestranger писал(а):
14 мар 2019, 11:38
Які саме скандали? Заказуха про підтоплення сусідніх будинків, а потім виявилось що в них забився колектор і вони самі в тому винні, чи маєте на увазі невирішене питання поверховості, так то не скандали, адже вони відразу повідомляли що будуть будувати й продавати 22 поверхи, а дадуть добро то тоді 34. Ніяких скандалів там немає, слідкую уважно за Метрополісом
А щодо парковок для А136 потрібно прийняти як данне - подобається купуєш, ні йдеш мимо. І чому не зможуть побудувати підземні парковки - зараз технології дозволяють, але то дорого, й куди дорожче ніж наземна і тут вже питання для економістів рахувати що і як більш вигідно будувати саме в цьому місті.
вже "побудували" одні підземний паркінг між Антоновича і Малевича біля Мегамаркету, там досі озеро води стоїть і мабуть вже ніколи нічого не побудують на тому місці :)

про дозвіл на кількість поверхів - ви говорите як представник відділу продажів :) я теж слідкую за форумами і статтями, якщо для вас це не проблема - удачі)

Взагалі мені дуже дивний підхід компанії в цьому плані - типу "ви то вкладайтеся, а ми вже побачимо скільки зможемо поверхів набудувати"

Weresk

Сообщение Weresk » 14 мар 2019, 14:36

somestranger писал(а):
14 мар 2019, 13:04
Взагалі мені дуже дивний підхід компанії в цьому плані - типу "ви то вкладайтеся, а ми вже побачимо скільки зможемо поверхів набудувати"
Буває що забудовник обіцяє 10, а потім ставить перед фактом що буде 22 поверхи – оце дивно і не зрозуміло. В ситуації з Метрополісом якраз дивного нічого немає.

somestranger

Сообщение somestranger » 14 мар 2019, 16:02

це все-одно не ок. як можна запускати проект і обіцяти якісь строки без фінального бачення цього проекту? це дуже неправильний підхід.
мало того, що вцілому ризиковано вкладатися в будь-яке будівництво на етапі котловану, а тут так взагалі - інвестор віддає гроші забудовнику на будівництво об'єкту із гіпотетичними орієнтовними характеристиками і строками

Limonchik

Сообщение Limonchik » 14 мар 2019, 17:35

Кожен має право на свою думку й відповідно виходячи з того приймати рішення. Забудовник запропонував умови, а ви вирішуєте ваше чи ні. Щодо термінів, то також то ситуація стандартна для всіх забудовників, а ви здається хочете вишукати кримінал, там де його немає

somestranger

Сообщение somestranger » 14 мар 2019, 18:20

звісно, але потім цей "кожен" буде влаштовувати мітинги і перекривати дороги через те, що певний забудовник не виконав певні зобов'язання. вже місто проходило через це не один раз

Limonchik

Сообщение Limonchik » 14 мар 2019, 19:19

Ну що ж ти такий настирливий? В тому й справа, що в даній ситуації забудовник застрахувався щоб потім не було неочікуваним рішення про 34 поверхи, й не було мітингів й т.д.

somestranger

Сообщение somestranger » 14 мар 2019, 22:06

від чого застрахувався? у відділі продажів тільки лапшу на вуха вміють вішати.
на момент старту продажів забудовник не мав повноцінно дозвільних документів та відповідного призначення землі, тому мене і дивує така непорядність ДІМу. а можна було спочатку владнати справи із документами, фіналізувати проект, а потім вже починати продажі, так ні - спочатку треба зрубити бабло, а потім - як піде. ну серйозно, вам що справді здається, що забудовник такий хороший, дбає про репутацію та вклади інвесторів? :)

EdwinCyday
Контактная информация:

Сообщение EdwinCyday » 15 мар 2019, 09:00

Boss&Hall — знаем, как реализовать все ваши пожелания и мечты в одной квартире
Выбор элитной недвижимости иногда бывает очень тяжелым. Нередко нравятся два или три объекта одновременно. В одном на крыше есть шикарный зимний сад с экзотическими растениями, а у другого фантастический просторный холл с камином, высокими потолками и громадными окнами.
Мы в компании Boss&Hall делаем так, чтобы в квартире Вашей мечты воплотились все моменты, понравившиеся Вам в уже просмотренных жилых комплексах. Вам больше не нужно разрываться между несколькими вариантами. Просто опишите нам Вашу идеальную квартиру, и мы обязательно предложим подходящий по всем параметрам вариант.

Limonchik

Сообщение Limonchik » 15 мар 2019, 09:24

Шановний somestranger давайте закінчимо нашу бесіду про ДІМ та Метрополіс, гілка про А136.
Ще раз коротенько тези стосовно порядності забудовника в цілому, любого.
Забудовник може пропонувати умови й ціни будь-які, а ми маємо змогу їх прийняти чи ні, і в залежності від цього, інвестувати в його об’єкт чи пройти мимо.
Непорядний забудовник той, що змінює правила й не виконує обіцяного, у випадку з ДІМ такого не було.
Все вищевикладене лише моя думка, не нав’язую її нікому.

somestranger

Сообщение somestranger » 15 мар 2019, 11:34

Limonchik, я так розумію Ви представник забудовника, якщо Ви так його захищаєте при явних порушеннях.

Limonchik

Сообщение Limonchik » 17 мар 2019, 11:14

somestranger писал(а):
15 мар 2019, 11:34
Limonchik, я так розумію Ви представник забудовника, якщо Ви так його захищаєте при явних порушеннях.
Нехай я буду волонтером, який захищає бідолашного забудовника. А ви тоді будете прокурором, який звинувачує безпідставно. Чи ви вважаєте що всі інвестори повинні лише поливати брудом забудовників?

ЖК А136 Highlight House, вул. Антоновича, 136-138. DIM Grop

Назва розділу: Новобудови Києва. Правий берег
Опис: Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти