Перспективні для інвестування ЖК в Києві

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
TuzemUn
Репутація: 18

Сообщение TuzemUn » 26 фев 2019, 21:54

Хотілось би розпочати тему, в якій кожен може довести свої думки щодо перспективності, на його погляд, житлових комплексів в плані інвестицій з метою продажу або здачі в оренду. Гадаю що така тема допоможе визначитись з інвестиціями та й комплексам які на думку багатьох будуть перспективні отримають якийсь бонус в тому що люди з більшою охотою будуть туди інвестувати.
І так, на мою думку, є багато ЖК в Києві які цікавлять мене для інвестування, в деякі вже інвестував, тож поділюсь своїми думками:
Місто квітів та Варшавський плюс – на сьогодні ціна не враховує будівництва станції метро на Виноградар, і думаю після його запуску ціни суттєво підростуть.
Urban Park – так, багато спорів щодо екологічності, але з часом вони забудуться, а ціна суттєво впливає на вибір інвесторів, тим більше для здачі в оренду близькість метро дуже суттєвий плюс.
Olympiс Park та Метрополія – знову ж екологія, лівий берег, але ціна й близькість метро роблять ці ЖК привабливими.
Ну і Метрополіс і Світлопарк – приблизно рівні за потенціалом, знову ж метро, Метрополіс – парк, Світлопарк – Лиса гора та близькість до центру.
Запропоновані ЖК вибрані з метою інвестування для подальшої здачі в оренду, гадаю кожен з них привабливий для купівлі квартири. З радістю вислухаю інші думки.

Tani_a
Репутація: 0

Сообщение Tani_a » 30 июл 2019, 17:39

Як на мене Світлопарк - це не дуже гарна ідея. По-перше, це промзона-промзона. Може років через 10-15 щось зміниться. Але тоді це ну дуже довготривала інвестиція. По-друге, там найближча станція Видубичі. Поруч вокзал і станція електрички - а це відповідний контингент. Якось так. Але може це все ще зміниться. А і дорога на Обухів, які живе день і ніч прямо попід комплексом.

provincial

Сообщение provincial » 14 янв 2020, 09:14

Хотел создать похожую тему, в которой бы опытные могли делиться советами и мнениями относительно выбора перспективного ЖК для инвестиций с дальнейшей сдачей или перепродажей. Сам я не отношу себя к опытным и пока ищу первую свою квартиру в Киеве. И сам живу далеко от Киева, поэтому выбирать еще сложнее и приходится в первую очередь полагаться именно на форумы. Но выбирать реально очень сложно, ЖК сотни, если не больше, и про фактически каждый можно найти негатив. А белых и пушистых не бывает. И тут ведь необходимо учитывать, как минимум два фактора – надежность застройщика и наличие всех документов на строительство, а также перспективы дальнейшей сдачи и продажи, и окупаемость. Думаю, развитие темы выбора недвижимости в Киеве с целью инвестиций буде полезной не только таким «нубам» как я, но и опытным инвесторам.

Lusya

Сообщение Lusya » 14 янв 2020, 09:34

Для інвестицій - Абрикосовий від КГС. Надійний забудовник, зараз при 100% оплаті знижка на однокімнатні 10 відсотків, до метро не так далеко й можна пішки, правда район поки не дуже обжитий, але добудує КАН поруч, колись відкриють ТРЦ Республіку й буде куди краще

Finansist

Сообщение Finansist » 14 янв 2020, 12:32

Lusya писал(а):
14 янв 2020, 09:34
Для інвестицій - Абрикосовий від КГС. Надійний забудовник, зараз при 100% оплаті знижка на однокімнатні 10 відсотків, до метро не так далеко й можна пішки, правда район поки не дуже обжитий, але добудує КАН поруч, колись відкриють ТРЦ Республіку й буде куди краще
Ви зателефонуйте й запитайте що лишилось з однокімнатних й тоді стане все на свої місця, те що ніхто не хотів брати – кутові, незручні планування, перші та останні поверхи. Краще зачекати старти продаж нових ЖК, для прикладу КМБ планує біля метро «Житомирська» новобудову за адресою Федора Кричевського, 19, а також біля станції Берестейська ЖК за адресою вул. Миколи Василенка, 2. Можна підписатись на новини про ці ЖК на ЛУН і на пошту прийде повідомлення про старт продажу у цих ЖК. Ось тоді й знижки можливі й вибір буде

Tani_a

Сообщение Tani_a » 17 янв 2020, 13:03

provincial писал(а):
14 янв 2020, 09:14
Хотел создать похожую тему, в которой бы опытные могли делиться советами и мнениями относительно выбора перспективного ЖК для инвестиций с дальнейшей сдачей или перепродажей. Сам я не отношу себя к опытным и пока ищу первую свою квартиру в Киеве. И сам живу далеко от Киева, поэтому выбирать еще сложнее и приходится в первую очередь полагаться именно на форумы. Но выбирать реально очень сложно, ЖК сотни, если не больше, и про фактически каждый можно найти негатив. А белых и пушистых не бывает. И тут ведь необходимо учитывать, как минимум два фактора – надежность застройщика и наличие всех документов на строительство, а также перспективы дальнейшей сдачи и продажи, и окупаемость. Думаю, развитие темы выбора недвижимости в Киеве с целью инвестиций буде полезной не только таким «нубам» как я, но и опытным инвесторам.
В першу чергу документи варто дивитися і дозволи. На кожне конкретне будівництво. Забудовник як на мене теж досить вагомо, але вторинно. Як показав минулий рік - надійні забудовники з купою проектів іноді не завжди виявляються такими надійними. І навіть надійні забудовники не завжди будують з чистими документами.

Рыбак_В

Сообщение Рыбак_В » 17 янв 2020, 13:59

Я вот амбассадор ЖК за Киевом) Живу в Броварах и планирую брать жилье сыну здесь же, в соседнем ЖК. Рекомендую локальные комплексны Альянс Новобуд, особенно Крона Парк II - с просторной територией и собственной инфрастуктурой. Цены на жилье в своем классе дешевле, чем в Киеве

Перспективні для інвестування ЖК в Києві

Назва розділу: Ринок нерухомості України
Опис: Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти