ЖК Сучасний квартал (Современный квартал), просп. Космонавта Комарова, 9б.

Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти
Катерина
Репутація: 0

Сообщение Катерина » 16 май 2019, 14:32

Хух!!! вишло все таки! не те нажимала.

Катерина

Сообщение Катерина » 16 май 2019, 14:33

Вложения

Катерина

Сообщение Катерина » 16 май 2019, 14:36

А то дочка позамальовувала, бо заборонила виставлять з номерами та іменами

Катерина

Сообщение Катерина » 16 май 2019, 14:47

ще почекайте поїду туди до квартирантки, сфотографую і платіжку і будинок, і все тут виставлю!
А тепер я просто вимагаю щоб ті, хто писав гидоту про мою квартиру вибачалися негайно!
Маю квартиру гарну - це факт!
Ключі отримала раніше на три місяці - це факт!
Документи на квартиру маю, і підтвердила це тут - це факт!
Все в будинку працює, світло, вода, отоплення, охорона - це факт!

Катерина

Сообщение Катерина » 16 май 2019, 14:49

цікаво, що ви тепер напишете, окрім вибачень.

TuzemUn
Репутація: 15

Сообщение TuzemUn » 16 май 2019, 17:43

Катерино, дякую за фото, але не бачив що вас хтось ображав на форумі. Вони підтверджують факт володіння вами квартири у ЖК Район, це підбадьорить інвесторів Сучасного кварталу і дасть надію на вдале завершення будівництва. Але є питання до забудовника щодо дозвільної документації саме у ЖК, про який ми ведемо мову. Вона не те що відсутня, а дозволяє двояке трактування, а у нас така країна, на жаль, що можуть легко зупинити будівництво на підставі саме такого вільного трактування. МОЖУТЬ – це не значить що саме так станеться, але ризик є. Станеш неугодним – завтра будуть стояти палатки волонтерів з вимогою припинити незаконне будівництво – це цілком реальна ситуація, яка МОЖЕ статись, на жаль. Сам двома руками за вдале завершення всіх розпочатих будуватись ЖК

Катерина

Сообщение Катерина » 17 май 2019, 14:35

Відповідаю як умію, просто мене завело що про мій будинок контра пише, що він проблемний, а це не відповідає дісності. Я вважаю що він мене образив, почитайте який бруд лєє, брехло. Ні до вас, ні до інших які можуть бути претензії, нормальна дискусія. А про ризики скажу так, не знаєш де найдеш, де втратиш, от у мене знайомі купили практично одночасно зі мною квартиру на Обухівській від київміськбуду, будинок був повністю готовий, ключі обіцяли через пів року, а віддали через два з половиною роки! А це самий надійний забудовник наскільки я знаю! А я на три місяці раніше обіцяного отримала.
А про Сучасний скажу так, поїду у відділ продажу, подивлюся все там, місце і як будують, і напишу тут що сподобалось а що ні, бо на картинці красиво, прибудинкову я вже знаю як вони роблять, місце по карті нічого, для студентів класно буде.
за платіжки не забула, ще поставлю

OpanYki

Сообщение OpanYki » 24 май 2019, 14:15

Прийшла смс-ка з УНІКАЛЬНОЮ пропозицією від ЖК «Сучасний квартал», де сказано що 1-к квартира всього 480 тис грн, хоча на ЛУН значиться що від 528 тис. Але то вказана ціна на квартиру 30 кв. другої черги, яка буде здаватись у 1-му кварталі 2021. Ціна приваблива, й є з чого вибирати, правда 11 квартир на поверсі, але що кращого можна хотіти за такою ціною

OpanYki

Сообщение OpanYki » 27 май 2019, 12:13

А ось і планування тієї квартири та схема розміщення будинків за чергами для розуміння в якому саме продається зараз квартира
Вложения
ЖК Сучасний квартал
ЖК Сучасний квартал
ЖК Сучасний квартал
ЖК Сучасний квартал

Fun

Сообщение Fun » 19 июн 2019, 07:26

А не будут такие темпы строительства нарушением технологии? Можно с такой скоростью лить этажи, ведь бетону чтобы затвердеть необходимо какое-то время, а тут по 2-3 этажа за месяц. Хочется не только быстро, но и качественно

Treui

Сообщение Treui » 08 июл 2019, 20:39

Меня темпы строительства просто радуют и последние фото на сайте как бальзам на душу. 2-3 этажа в месяц – это не много, многие строят гораздо быстрее и гораздо хуже было бы если 1 этаж в 2-3 месяца строили, а так есть надежда вовремя получить ключи и начать делать ремонты

Zula

Сообщение Zula » 12 июл 2019, 14:42

Fun писал(а):
19 июн 2019, 07:26
А не будут такие темпы строительства нарушением технологии? Можно с такой скоростью лить этажи, ведь бетону чтобы затвердеть необходимо какое-то время, а тут по 2-3 этажа за месяц. Хочется не только быстро, но и качественно
Не думаю, что это может быть нарушением. Это не первая же стройка, где по 2-3 этажа в месяц монолита выгоняют.

ЖК Сучасний квартал (Современный квартал), просп. Космонавта Комарова, 9б.

Назва розділу: Новобудови Києва. Правий берег
Опис: Обговорення новобудов на правому березі Києва. Моніторинг та відгуки про будівництво і роботу забудовника.
Відповісти