За скільки часу одній людині можна зробити ремонт в 1-кімнатній квартирі

Дизайн інтер'єру квартири, будинку, як красиво і правильно розставити меблі, поради, загальні питання щодо ремонту
Відповісти
Resdit

Повідомлення Resdit » 07 квітня 2019, 09:29

Вже отримали ключі від квартири і потрібно починати ремонт. Трохи обмежений в фінансах, тому хочу спробувати зробити ремонт самостійно. Тобто сам, бо квартира в іншому місті і брати помічників немає абсолютно ніякої можливості. З гарних новин, те що стяжка на підлозі є, стіни поштукатурені й навіть зроблена тепла підлога (опалення й тепла підлога – газовий котел). Все інше чекає на одні мої, сподіваюсь робочі, руки. Квартира невелика – 35 метрів. Планую в кімнаті підлога – плитка, стіни пошпаклювати та пофарбувати. Кухня – те саме, лише ще робоча зона на стіні – плитка. У ванній хочу зробити душову кабінку та вимурувати піддон, стінки кабіни замовлю зі скла. Унітаз підвісний. Стеля всюди натяжна. Ну і вибрати та купити, привезти та встановити меблі та сантехніку. І ось хоча б приблизно скільки то може робити 1 людина? Маю місяць вільного часу, ось і думаю чи вкладусь за той час.

Duck

Повідомлення Duck » 14 квітня 2019, 20:18

Ремонт можна зробити майже самостійно, я при купівлі квартири з чорновою обробкою за 2 місяці зробив весь ремонт, в 3 кімнатах санвузлі і кухні. Працював приблизно 4-6 днів в тиждень, обійшлося по грошах менше ніж якби наймав робітників, але у самого є невеликий досвід в ремонті

Fantar

Повідомлення Fantar » 23 грудня 2019, 18:11

Тут писали по поводу теплого пола. Тут лучше доверится профессионалам, я заказывал теплый пол у фирмы rem-group, мне они очень помогли, делают под ключ, так что все будет сделано за вас, качественно и профессионально, они уже давно на этом рынке, так что можно не переживать за качество, репутация есть репутация. Я заказывал и мне понравилось как и многим моим друзьям.

Anlysenko

Повідомлення Anlysenko » 26 грудня 2019, 17:50

Учтите, что ремонт может затянуться по непридвиденным причинам и всегда закладывайте дополнительный бюджет на непредвиденные расходы. Если быть последовательным (составить план ремонта помещений и следовать ему) то при нулевом опыте и регулярных Ютуб уроках справитесь за месяца два-три верняк

Gram0zeka

Повідомлення Gram0zeka » 20 березня 2020, 16:59

Без опыта.. точно долго и мучительно.. еще и материалов можно испортить много... Тут надо смотреть что для вас важнее....

Kira

Повідомлення Kira » 25 травня 2020, 22:12

В моїх знайомих одна людина з 2 місяці зробила повністю ремонт у з-кімнатній квартирі, притому що перероблювали практично все – сантехніка, опалення, плитка на підлогу, шпаклювання стін, відкосів, натяжка стелі й фарбування, плінтуси та багети, наголошу одна людина

Gora

Повідомлення Gora » 26 травня 2020, 07:06

Совершенно не показатель скорости одного ремонта, бывает разноуровневый потолок, что только на него необходимо потратить месяц, а можно натянуть обычный за 1 день. Скорость ремонта зависит не столько от опыта работника, а от варианта ремонта, и если необходимо именно скорость, то и выбирать следует соответствующий вариант, который позволит сделать быстро

Tani_a

Повідомлення Tani_a » 26 травня 2020, 20:07

Resdit писав:
07 квітня 2019, 09:29
Вже отримали ключі від квартири і потрібно починати ремонт. Трохи обмежений в фінансах, тому хочу спробувати зробити ремонт самостійно. Тобто сам, бо квартира в іншому місті і брати помічників немає абсолютно ніякої можливості. З гарних новин, те що стяжка на підлозі є, стіни поштукатурені й навіть зроблена тепла підлога (опалення й тепла підлога – газовий котел). Все інше чекає на одні мої, сподіваюсь робочі, руки. Квартира невелика – 35 метрів. Планую в кімнаті підлога – плитка, стіни пошпаклювати та пофарбувати. Кухня – те саме, лише ще робоча зона на стіні – плитка. У ванній хочу зробити душову кабінку та вимурувати піддон, стінки кабіни замовлю зі скла. Унітаз підвісний. Стеля всюди натяжна. Ну і вибрати та купити, привезти та встановити меблі та сантехніку. І ось хоча б приблизно скільки то може робити 1 людина? Маю місяць вільного часу, ось і думаю чи вкладусь за той час.
Ви колись раніше самостійно робили ремонт? Якщо ні, то тоді закладайте і час і бюджет на переробку косяків додатковий.

Ви переглядаєте гілку форуму: За скільки часу одній людині можна зробити ремонт в 1-кімнатній квартирі

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти