Столешница из гранита практично или нет

Дизайн інтер'єру квартири, будинку, як красиво і правильно розставити меблі, поради, загальні питання щодо ремонту
Відповісти
Advokat

Повідомлення Advokat » 09 червня 2019, 17:18

У самого из гранита барная стойка стоит лет 5 и никаких проблем, горячее ставим, разливаем и ничего не впитывает вот и думаю сделать столешницу из гранита в квартиру под сдачу посуточно. Точно не знаю делают именно по размерам мойки вырезы и т.д., потому что у меня на барной стойке просто правильный прямоугольник, без всяких вырезов. И длина столешницы необходимой около 3.5 метра, возможно такие и будет ли это практичным решением?

Zula

Повідомлення Zula » 12 липня 2019, 14:49

Advokat писав:
09 червня 2019, 17:18
У самого из гранита барная стойка стоит лет 5 и никаких проблем, горячее ставим, разливаем и ничего не впитывает вот и думаю сделать столешницу из гранита в квартиру под сдачу посуточно. Точно не знаю делают именно по размерам мойки вырезы и т.д., потому что у меня на барной стойке просто правильный прямоугольник, без всяких вырезов. И длина столешницы необходимой около 3.5 метра, возможно такие и будет ли это практичным решением?
А зачем в квартире под сдачу делать именно из гранита столешницу? Мне кажется, что дешевле (и не так жалко) будет сделать ее из искусственного камня.

Gram0zeka

Повідомлення Gram0zeka » 20 березня 2020, 16:55

Да практично.. но это же так дорого.. плюс квартира на сдачу.. ну не знаю

Gorec

Повідомлення Gorec » 04 травня 2020, 08:42

Практично й гарно, стоїть така вже років з 10 - як нова, не боїться води, ножем її не пошкрябаєш та й нічим іншим. Важко знайти е замовити щоб зробили саме під розмір, і при потребі замінити умивальник буде необхідно точно під такі розміри шукати. Тому відразу вибирати умивальник та варочну поверхню під більш стандартні розміри

Sergey

Повідомлення Sergey » 04 травня 2020, 11:55

Самі думали граніт або мармур. Але виявилося, що дані натуральні матеріали легко вбирають в себе вологу: сліди від зеленки, йоду, вина залишаються назавжди. Лікується тільки шліфуванням і то не завжди. Є спеціальні дорогі захисні засоби, які треба наносити на стільницю кожні 2 тижні. Мармур взагалі м'який - ножем режітся, в Інтернеті повно ілюстративних відео.
Як не сумно, саме практичне ставити стільниці з акрилу або керамограніта. Це штучні матеріали які імітують натуральний камінь, але позбавлені його недоліків: не вбирають рідину, легко миються, міцні, не вимагають спеціального догляду. Але така стільниця, з імітацією, наприклад, мармуру, коштує дорожче ніж з натурального матеріалу

Ви переглядаєте гілку форуму: Столешница из гранита практично или нет

Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти