Инвест-Буковель – в чем подвох?

Ринок нерухомості в Україні. Аналітика та прогнози на майбутнє. Вибір та порівняння міст для інвестицій у нерухомість
Відповісти
У разі проблем з відображенням форуму відключіть блокувальник реклами

Аватар користувача
Oituyj
Повідомлень: 154
З нами з: 22 березня 2019, 22:07

Повідомлення Oituyj » 30 листопада 2019, 16:14

Зашел посмотреть камеры онлайн, как там погода в горах на сайт Буковеля и обратил внимание на предложение Инвест-Буковель. Красиво написано и нарисовано, получаешь в собственность номер в отеле, потом управляющая компания его сдает, а ты только денежку успевай получать. Если так все красиво – зачем они продают? Не хватает денег у самих? У Коломойского закончились деньги? Ищу подводные камни, а может и правда все так радужно. Что если сравнивать Киев квартира под сдачу или в Буковеле номер в отеле. Квартира – банально, нужно самостоятельно заниматься поиском арендаторов, ремонтами и т.д. А в Буковеле вложил и все, номер получаешь уже готовым под сдачу с мебелью и сантехникой. Ну понятно, что цены не для всех подъёмные, но ведь и народ у нас есть очень богатый, почему не скупит все номера?

Аватар користувача
TuzemUn
Повідомлень: 658
З нами з: 13 жовтня 2018, 17:31

Повідомлення TuzemUn » 08 березня 2020, 07:50

Чужими руками кожен знає що добре робити, те саме стосується й вашої нерухомості, якою буде керувати компанія. Якщо ви власне з Києва то тут й варіантів немає, для чого шукати собі проблеми десь далеко, вони й на місці будуть і, повірте, немало. В цілому, гірськолижні курорти страждають зараз через високі температури та малу кількість снігу, й таке положення вже не перший рік, а нинішній взагалі аномально теплий. Якщо вже купувати десь, то не лише з метою під здачу, а допускаю як варіант де самому часто доводиться чи хочеться бувати, для прикладу, хтось хоче мати свою квартиру на морі, чи на курорті, там Трускавець чи Морщин.

Аватар користувача
Andruha
Повідомлень: 11
З нами з: 26 січня 2022, 12:16

Повідомлення Andruha » 17 листопада 2023, 22:36

Буковель такий популярний - бо єдиний курорт такого рівня. Якщо зявляться конкуренти то буде пасти задніх. Організація забудови та і в загальному урбаністика сильно храмають. Приїхати і катнути по схилах ще можна але вийти погуляти (500м від центру) просто некомфортно і нема де. Всі ходять як в Індії (люди і машини по одній дорозі).

Ви переглядаєте гілку форуму: Инвест-Буковель – в чем подвох?


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти