Как крепить плинтус из МДФ

Дизайн інтер'єру квартири, будинку, як красиво і правильно розставити меблі, поради, загальні питання щодо ремонту
Відповісти
Аватар користувача
Oituyj
Повідомлень: 75
З нами з: 22 березня 2019, 22:07

Повідомлення Oituyj » 01 березня 2020, 22:19

Сейчас стоят пластиковые плинтуса, и честно говоря надоели, хочется чего-то более современного, и в новую квартиру присматриваю плинтус из МДФ, нашел украинского производителя ОМиС и к ним идут кляймеры для крепления, но на вид они такие хиленькие, что не внушают доверия. Найти отзывы про крепление на кляймеры не смог, может кто пробовал, или какой другой более надежный вариант посоветуете, к примеру, на клей, тогда какой? Стена – шпаклевка и покрашена водоэмульсионной краской. Может есть еще какие новые и более современные варианты плинтусов?

Аватар користувача
9pin
Повідомлень: 5
З нами з: 26 березня 2019, 19:54

Повідомлення 9pin » 02 березня 2020, 10:17

Тоже клеил недавно плинтус из МДФ, выбирал между деревянными и МДФ. Деревянные подвержены кручению и т.д. И геометрия у них редко бывает идеальной, в отличие от МДФ, где она всегда правильная. Сами плинтуса клеил на жидкие гвозди Lacrysil белый, плинтус тоже белый, смотрится все идеально, не зарезал под углом 45 градусов как у нас привыкли, а использовал в углах столбики также из МДФ той же коллекции, мне очень нравится

Аватар користувача
Alrex
Повідомлень: 4
З нами з: 09 вересня 2019, 19:28

Повідомлення Alrex » 02 березня 2020, 14:00

Подобрать самоклеящиеся ленты в цвет плинтуса и прикрутить шурупами к стене – надежнее, быстрее. А потом вырезать кружочки с самоклейки и заклеить места вкручивания шурупов. У многих коллекций плинтусов продаются заглушки боковые самоклеющиеся и вот они вообще отлично подойдут для этих целей.

Аватар користувача
Sidir
Повідомлень: 13
З нами з: 16 жовтня 2018, 19:14

Повідомлення Sidir » 03 березня 2020, 22:32

Я б прикріпив на шурупи. Замазувати дірки не обов'язково, шурупи можна прикрити пластиковими заглушками в колір плінтуса (пластикові хрестики вставляються в шуруп).
В будь-якому разі цей спосіб простіше, дозволяє краще притягнути плінтус до стіни особливо якщо вона не дуже рівна, що буває вкрай рідко (клеєм не притягнеш - треба буде фіксувати плінтус якимись приблудами і сподіватися що плінтус втримається шаром клею на шпалерах чи шпакльовці в такому ж положенні згодом), дозволяє легко демонтувати плінтус і також легко змонтувати точно в таке ж положення (якщо з заглушками, то додатково навіть герметик купувати не треба при демонтажі / монтажі згодом)

Аватар користувача
Mityay
Повідомлень: 26
З нами з: 29 жовтня 2018, 20:48

Повідомлення Mityay » 02 серпня 2020, 11:47

Рідкі цвяхи без пилу та бруду тримають плінтуси, а саме головне швидко та легко, без спеціального інструменту

Ви переглядаєте гілку форуму: Как крепить плинтус из МДФ


Раді Вас вітати на форумі інвесторів в нерухомість!

Наш майданчик створений і працює для тих, хто шукає вигідні напрямки для інвестицій в нерухомість. Користувачі можуть вільно ділитися своєю думкою, досвідом, оцінювати ситуацію на ринку нерухомості в Києві і в різних областях України. Ми сподіваємось, що спілкування однодумців, які шукають вигідні варіанти інвестицій в нерухомість, допоможе кожному знайти цікавий проект. Читати далі
Відповісти