Помилка при оновленні до версії 3.3 на сторінці реєстрації /language.php on line 313: vsprintf(): Too few arguments

В процесі створення та підтримки, оновлення форуму виникає багато технічних питань, які необхідно рішати, в більшості випадків, власними силами. Деякі рішення можна знайти готовими, а деякі доводиться вирішувати самостійно. Тож в даному розділі пропоную обговорювати розширення та модифікації даного форуму, що сподіваюсь стане у нагоді не лише нашому форуму, а й іншим, які використовують саме PhpBB.
Відповісти
Аватар користувача
gitlo.in.ua
Site Admin
Повідомлень: 339
З нами з: 12 жовтня 2018, 16:20
Звідки: Україна

Повідомлення gitlo.in.ua » 11 березня 2020, 08:59

Далеко не всі власники форумів на двигунці PhpBB спішать оновлювати свої форуми до останніх версій через можливі помилки, які вилазять досить часто, особливо при використанні розширень від сторонніх розробників. Ще досить часто виникає проблема оновлення файлів перекладу, які зазвичай виходять набагато пізніше ніж нові версії самого форуму. Ось і стосовно української версії перекладу, на сьогодні існує Language Packs версії номер 1.2.9, яка коректно працює на phpBB 3.2.9. Насправді вона працює й на версії 3.3 за винятком декількох відсутніх перекладів в адміністративній частині форуму. Але є помилка при реєстрації нового користувача, яка виникала саме на версії 3.3 через наявність зайвого аргументу в мовному файлі і виражалась вона що в російській версії, що в українській наступним повідомленням:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/phpbb/language/language.php on line 313: vsprintf(): Too few arguments
Помилка ховається в файлі ucp.php і зводиться вона, як писалось вище, зайвому аргументі, який необхідно прибрати. В стрічці

Код: Виділити все

'PASS_TYPE_ANY_EXPLAIN'		=> 'Повинен містити символів від %1$s до %2$s.',
Необхідно прибрати другий аргумент, який вказує на максимальну довжину пароля, тобто має виглядати дана стрічка ось так

Код: Виділити все

'PASS_TYPE_ANY_EXPLAIN'		=> 'Повинен містити символів від %1$s.',
Або можете завантажити файл ucp.php повністю почищений від зайвих стрічок української версії перекладу для 3.3.
Вкладення
ucp.rar
(15.99 Кіб) Завантажено 5 разів

Помилка при оновленні до версії 3.3 на сторінці реєстрації /language.php on line 313: vsprintf(): Too few arguments


Назва розділу: Технічні питання щодо форуму
Опис: В процесі створення та підтримки, оновлення форуму виникає багато технічних питань, які необхідно рішати, в більшості випадків, власними силами. Деякі рішення можна знайти готовими, а деякі доводиться вирішувати самостійно. Тож в даному розділі пропоную обговорювати розширення та модифікації даного форуму, що сподіваюсь стане у нагоді не лише нашому форуму, а й іншим, які використовують саме PhpBB.
Відповісти