Вибір фугувально-рейсмусового станка для дому

Обговорення будівельних інструментів, питання по експлуатації і обслуговування електроінструментів, відгуки та рекомендації, витратні матеріали
Відповісти
TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 14 квітня 2020, 20:25

Не можу вибрати, бо чесно кажучи ніколи їх в диву не бачив, але хочу зробити пару лавочок, полки і т.д. дрібниці в будинку. Думаю чи взагалі потрібен, з одного боку інструмент ніколи не буде зайвим в хаті, а з іншого зроблю лавочку, стілець, полки і буде стояти займати місце. Але то таке…
Дивлюсь з дешевих, думаю для моїх планів купувати щось професійне й дороге буде недолугим рішенням. Тож розглядаю китайські JET JPT-8B-M та JET JPT-10B. Різниці в описі взагалі не знайшов, хіба що ціна інша. На Ютубі є відео де їх сварять, але є й відео де розповідають що станок цілком і для моїх потреб повинного йог вистачити. Отже питання в чому різниця між цими двома станками

Graf

Повідомлення Graf » 15 квітня 2020, 09:43

JET специализируется на подобной продукции, и среди бюджетных она не плохой выбор, но такие станки явно не для повседневного использования, а так хобби, не больше

Resdit

Повідомлення Resdit » 15 квітня 2020, 16:54

TuzemUn писав:
14 квітня 2020, 20:25
китайські JET JPT-8B-M та JET JPT-10B. Різниці в описі взагалі не знайшов, хіба що ціна інша.
JET десятка від вісімки відрізняються шириною стругання та способом установки. А ще зверніть увагу на модель також китайську за ту ж ціну Stark WJP-2000

TuzemUn

Повідомлення TuzemUn » 16 квітня 2020, 10:33

Дякую за думку, тим більше що Stark WJP-2000 має більш потужний двигун при нижчій ціні. Але знайшов лише про нього одне відео від продавця саме цього WJP-2000 і все, більше відгуків немає. Щодо моделей від JET трохи є відгуків і не дуже гарних, але без критичних зауважень щодо їх роботи. Тож поки думаю.

Вибір фугувально-рейсмусового станка для дому

Назва розділу: Інструмент та обладнання
Опис: Обговорення будівельних інструментів, питання по експлуатації і обслуговування електроінструментів, відгуки та рекомендації, витратні матеріали
Відповісти